reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej mamuski!
Maziajka Aha trzymam kciuki( chyba ze wy juz po). Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Gratuluję udamych wizyt i powodzenia na kolejnych.
Wczoraj zaliczylismy pierwsze zakonczenie roku, zostaly jeszcze dwa.
Dzisiaj sporo pospalam- corka nie szla do szkoly bo festyn rodzinny jest i maja wolne. Kolo 1 zasnelam ale rylko 2 razy wstawalam siku-szok i niedowierzanie.
A i snilo mi sie ze wody mi odeszly jak poszlam siku-takie rozowe pod czerwone az sie wystraszyłam i sie obudzilam.
Dziewczyny mam (glupie) pytanie- po porodzie potrzebne sa podklady po porodowe ale po cesarce tez- bo szczerze to nie pamiętam po 9 latach jak to bylo. No i narazie nie kupowalam ale jutro wizyta i brakujace rzeczy kupimy przed nią bo po szybko do domu na ostatnie zakończenie roku.
Miłego dnia wszystkim życzę!
 
reklama
Pumelova mi nie opadl brzuch ani razu. Ja bym zdecydowala wybrala sn bez znieczulenia. Bolu ostrego bedziesz miala pare godz i tyle, a po cc jednak dochodzi sie z tydzien do siebie, a pozniej problem z tymi bliznami na macicy..
Jak Aha miala
 
Z tego co wiem, to po cC tez, bo tak samo Ci sie oczyszcza.

Pumelova [emoji23] "znajdę sobie innego" uwielbiam czytac Twoje wpisy :D
I tez mam nadzieje, ze zaczną wychodzic wyedy, kiedy bedziemy w fazie chcenia ;p



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova w pierwszej ciąży to nie pamiętam czy brzuch opadł, w drugiej to tak 5 dni przed porodem pani w aptece powiedziała mi, że mam brzuch nisko, a teraz już ze 4 tygodnie temu to słyszałam. Sama jakoś tego nie zauważam.
 
Pumelova - ja mam chyba adhd:D bo jak sie poloze to za 5 min musze wstac i isc cos robic albo wyjsc z domu :D poza tym jak nic nie robie to za duzo mysle o porodzie i o tym co bedzie po porodzie :D

Co do seksow widzialam ze mamy ten sam problem :D jak juz gin dal pozwolenie to moj nie chce [emoji33] takiego focha na niego zarzucilam ze sie malo co do niego odzywam od wczoraj:D zadne argumenty do niego nie przemawiają , bo on nie bedzie tam malego szturchac i koniec [emoji23]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paninka87 – ja również dostałam zaproszenie na 19 sierpnia :) Do kościoła postaram się być natomiast przy tak małym dziecku na salę się raczej nie piszę bo i tak się nie pobawię :( choć bardzo kusi…

Emol – Ja też miałam takie wrażenie, że jest duża presja na wcześniejszy poród u Ciebie, może rzeczywiście za bardzo jest skupiona uwaga na tym ??

Oliweczka i Misia12 – ja również walczę już od 3 tygodni z takim dziwnym katarem, gęstym białym, ale czasami tak zapychającym, że kilka razy dziennie trzeba odsmarknąć :) prócz tego żadnych innych objawów… może to właśnie ten ciążowy nieżyt nosa ??

Kasiulka – no poród Ci się naprawdę udał, dzięki niemu mam nadzieję, że mój będzie też w miarę do przeżycia :)

Anita7891 – sądzę, że z tymi podkładami jak najbardziej bo zawsze coś może pokrwawić bez względu na to czy jesteś po cc czy SN także ja bym sobie takie rzeczy przygotowała na Twoim miejscu.

A ja właśnie teraz kombinuje i szukam weny do prezentu dla taty ? Może któraś ma jakieś pomysły :D??
 
Rany dziewczyny zazdroszczę tym co niedługo już będą miały maluchy przy sobie. Ja mam taką niemoc dzisiaj, że szok, ryczę od rana. Wieczorem ojciec mnie wnerwił, na dzień dobry mąż, syn co chwilę wymyśla coraz to ciekawsze zajęcia, w ogóle mnie nie słucha, do tego nocnikowanie idzie do dupy. Ehhh normalnie czuję jakby wszyscy mieli mnie za nic, psychicznie czuję się jak qpa :sad: Przewietrzyłam się na spacerze, ale teraz w domu tylko czekam aż synuś pójdzie spać.

Mi brzuch opadł jakoś tydz temu i malucha po prostu czuję niżej, oprócz tego coś mnie brzuch pobolewa, ale to raczej z nerwów niż z czego innego.

Mam wesela 12 i 19.08, na których bardzo mi zależy i chyba oba muszę odpuścić:frown: Chociaż właściwie to powiedziałam Młodym, że dopiero w ostatniej chwili będzie wiadomo.

Mój ma jechać w nast weekend na to kawalerskie, jakoś tego nie widzę, furę kasy mu tam pójdzie, a musimy dokończyć zakupy wyprawkowe w aptece i hurtowni dziecięcej oraz kupić drewno na zimę przed porodem ehhh. Ciągle coś.
Przepraszam za mój humor dziś. Czekam na jakieś dobre wieści, buziaki :*
 
Megan22 mam to samo chwilę leżę to już myślę co by jeszcze zrobić albo może gdzieś pójść :D właśnie skończyłam odkurzac i myc podłogi w całym mieszkaniu łącznie z balkonem :D mój to jak wróci to będzie krzyczał :p
A co do seksu mowie mojemu ze teraz przecież możemy ile chcemy a po porodzie będziesz musiał czekać to w poniedziałek powiedział ok od jutra, tylko jest czwartek i zero :o:p
 
Mamusia_Muminka ja kupiłam tacie taki zegarek co puls mierzy i niby ciśnienie. Ale nie przemyślałam tego bo teraz muszę skubana uruchomić, a do tego potrzebna aplikacja itp,itd. To mi trochę zajmie :)
Megan no jak nie chce szturchac to nie poradzisz :D fajny tekst.
Chybra życzę ci poprawy humoru.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewella90 - no to pjona haha ja tez teraz odkurzalam i konczylam robic obiad :D w miedzyczasie poszlam do sklepu po loda bo co bede siedziec na dupie:D
Musisz mu przypomniec ze jutro juz minelo a ty dalej czekasz :D
Jak Kamilowi powiedzialam ze po porodzie tez sobie poczeka to stwierdzil ze trudno poczeka i tyle w temacie [emoji23] bardzo cierpliwa bestia mi sie trafila[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry