reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Kasiulka nie nakrecilam, ale na ostatnim badaniu już zaczęła pracować szyjka, jeszcze wcześniej i jeszcze tydz wcześniej na ktg wychodzą cały czas regularne skurcze, i mój lekarz powiedzial że raczej urodze przed terminem. Więc się nastawilam że wcześniej. Teraz taki zawód ze jednak od ostatniego badania nic się nie zmieniło i raczej urodze w terminia albo nawet po. Takie rozczarowanie. I do tego jeszcze mi mówił że z usg termin wychodzi 8.07 a mi na ostatnim usg napisał ze 13.07 bo miałam taki wynik też na usg. Lekarz jest strasznie zabiegany, zakręcony. Przez co ja mam wrażenie że stopuje albo i nawet się cofamy z porodem zamiast zbliżać się do niego. Będę się seksic nadal i pić liście malin, na pewno nie zaszkodza

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozazdrościć :D

Ps. Emol - moim zdaniem powinnas troche odpuścić. Im bardziej bedziesz sie starać tym pozniej ten poród nastąpi. To takie moje odczycie po staraniu sie o ciaze. Staraliśmy sie rok i nawet nie to ze nieustannie, ale ciagle o tym myslalam, robiłam testy itp, a jak zajęłam głowę czyms innym, to nagle bach! Kompletnie niespodziewanie brak okresu i dwie kreski :)
Wszyscy zawsze to powtarzają i to takie oklepane, a jednak u mnie sie sprawdziło :) wiec moze sprobuj wyluzować z tym i wtedy Artur Cie zaskoczy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje doświadczenie z porodówki niestety mówi jedno-jeżeli dziecko które pchało się zbyt wcześnie na świat nie wyszło na niego wtedy, to ciąża najczęściej będzie przenoszona i poród po terminie wywoływany :p nie wiem jak się ma do tego nauka i statystyka ;) ale to była wręcz norma że tak się to układało ;) także ja też się zastanawiam jak to będzie ze mną, bo ok 34-35 tygodnia było żebym uważała itp itd...... No a zobaczymy co z tego wyjdzie a przede wszystkim kiedy wyjdzie ;)
A zmiana terminu przy okazji ostatniego USG to też jest norma.
 
Abed - a dziekuje u mnie pojawiają sie jakies bóle brzucha albo skurcze , juz sama nie wiem co to, od ponad tygodnia :D dzisiaj zaczynam 39tc:) jestem ciagle aktywna , od tygodnia w koncu na l4 siedze i jutro wizyta także dowiem sie czy cos ruszylo :D
Czytam ciagle co u kazdej slychac ale za duzo jak dla mnie zeby to ogarnac,z reszta juz kiedys pisalam ze ja robie milion rzeczy naraz i potem wychodzi tak ze nie umiem sie skupic na odpisywaniu:p takze teraz tylko trzymam kciuki za kazda i czekam na kolejne dzidziole:p jak u mnie sie cos zacznie dziać to dam na pewno znac na tym dzidziowym zamkniętym :)

Buziaki i milego dnia :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pierwsza ciążę przenosilam 9 dni, druga 4... w drugiej byłam bardziej aktywna, jeden dzień zrobiłam generalne porządki drugi postanowiłam odpoczywać i na 3 wody mi odeszły :) teraz jak do terminu nic to zacznę chyba podłogi na kolanach myć :D a zajęć mam teraz jeszcze więcej, chałupa duża, dzieciaki ogarnąć.
U nas na dworze też dużo się dzieje działamy cały czas z tarasem i trawnikiem aż czasem mnie wkurza że taka samowolka na moim podwórku :p
Ach myślałam że mi zjadlo post... :)
Pumelova kuzynka mojego wpada co jakiś czas a raz im proponowalam nocleg... było to z 2 miesiące temu a teraz to tak średnio mi się uśmiecha żeby spali :p okazji nie ma żadnych, upiekę bezę i będzie grill no i pewnie zostaną na obiedzie w ndz.
Wlasnie dostaliśmy zaproszenie na ślub 19 sierpnia ale ja chyba się nie zdecyduje choć kusi mnie... orkiestry tam nie będzie tylko skromne przyjęcie to do mnie przemawia :p zobaczymy co na to mąż...
 
Ostatnia edycja:
Przesuwanie terminu na podstawie USG to raczej mało istotna sprawa. Na usg wszystkie pomiary wychodzą
inaczej nawet jakby mierzyli co 5 minut to założę się, że wyszły by 3 terminy.
 
Pumelova no mam, mam...ale już tyle lat że głupio obchodzić :) może szybko skończą te naprawę.
Oliweczkaa no współczuję choróbska, mi został katar tylko no ale wiadomo że trwa minimum tydzień jakby nie leczyć to myślę że niedługo przejdzie. Mi na odetkanie nosa pomogło płukanie.
Ja jakoś nie czekam aż się zacznie, liczę że będzie wywołanie, a wcześniej nic się nie zadzieje. Czuję że normalnie to bym przenosiła.
Kasiulka pięknie się to czyta :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oliweczkaa biedactwo wspolczuje choroby:( czyżby za dużo lodow? Przelez to, przejdzie Ci:-)

Joanna nie dziwię się że się boisz skoro masz takie doswiadczenia. A we wcześniejszych ciazach opadł Ci brzuch itd? Zastanawiam się czy jeśli mam wysoko macice nic nie opada, szyjka była w pon dluga to czy jest szansa że się coś ruszy przed terminem. Czy to opadanie brzucha jest jakimś wyznacznikiem? Bo to że wody i czop nie musza odejść to już wiem.

Kasia831 to faktycznie slabo. Pomyśleć że w Polsce mamy tak dobrze a nie doceniamy.

Aim mnie jak cos zaboli to też się zastanawiam czy to juz, a że dużo chodzimy to zazwyczaj jest to gdzieś w trasie. I wtedy sobie myślę o Boże jak mi odejda wody to jak ja wrócę taka mokra do domu :D

Kasiulka zasłużyłaś sobie na taki wspaniały poród :D

Emol no jasne, może w końcu się uda :-) jak tylko Wam wychodzi :D mojemu dalam czas do weekendu żeby się za mnie zabrał, powiedziałam że sobie znajdę innego jak cos :D
No na szczęście robotnicy ogarnięci, dziś skończą tzn zrobia nam za płotem studzienke. Potem pozostaje nam mieć nadzieję że to było to pęknięcie i że nam już nie będzie zalewalo.

Ola W też tak mam. Raz chce raz nie. Obyśmy zaczęły rodzić jak będziemy w tej fazie chcenia:D

Liluli nie wiem :D ale cieszę się że mój chce wszystko co jest możliwe zrobić przed porodem, potem będzie siedział że mną i patrzal na małą jak spi:D

Abed udanego prania :D pogoda jest to Ci szybciutko wyschnie.

Kasiulka a na moim miejscu wolałabys sn bez zzo, czy cc?:p

Megan22 odpocznij w końcu trochę:-) fajnie że jesteś na L4:-)

Paninka no 19 sierpnia to wyzwanie :-) ja wtedy mam urodziny kuzynki, ciekawe czy damy radę :D
A to takie przyjemne goszczenie, dacie radę:-)





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry