reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

może oni wszyscy czują, że to już tuż tuż?
abed przyznaję rację:) Jasne, że wolę sn ale jakby trzebabyło cc to też ok - najważniejsze jest bezpieczeństwo i mamy i dziecka.
 
reklama
Ja uznałam, że mi opadł brzuch z racji tego, że poczułam znacznie większy ucisk na partie niżej, czego wcześniej nie było, ale tak żeby sobie rękę włożyć pod biust... nie da rady bo blokuje brzuch także już sama nie wiem czy opadł czy nie... i tak wyjdzie wszystko w praniu.

Drogie Panie to może jak faceci nie chcą prośbą to może groźbą :p ??
 
GratulCje! Przykro mi, ze cC tragedia :( czekam na relacje, a poki co odpoczywaj!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova hahahaha mam nadzieję że zabierze się twój mąż do roboty ;)

Ola W kasiulka właśnie wróciłam z ktg. Wyszły mi skurcze co 3 min. Trzy pierwsze zanotowały się sila 70, trzy kolejne 100. (ostatnio i wcześniej były co 5 i siła 50). Bólu nie czuję, tylko ze ' Chyba popuszcze' położna w szoku, każe czekać mi na lekarza, na konsultacje, teraz muszę chodzić co wtorek i czwartek na ktg, aby obserwować jak się wszystko rozwija. Weź tu zrozum człowieka. :/ dopiero co wczoraj mówił że nic się nie zmieniło.

Mamusia muminka pisze co u mnie po kolei. Sam mnie lekarz nakręca ze trzeba ktg z co dwa tyg na co tydzien robić, potem mówi że szyjka zmiekla. Więc ja się cieszylan, że wcześniej urodze. No ale potem, 'w jednak nie, bo...' to można dostać dezorientacji. Tak jak pisałam wyżej, teraz ktg i wizyty 2 razy w tygodniu. Więc trudno mi określić czy mam się cieszyć, czy nic nie pisać aby nie robić wrażenia ze chce urodzić a tu duuupa

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podpinam sie pod te ktore maja celibat bo partner sie boi..W pierwszej ciazy bylo ok do samego konca..A teraz..jak to mowi ze jak patrzy na mnie od tylu to ochote by mial, ale jak tylko obroce sie przodem to widok brzuszka go paralizuje I odechcieka sie mu juz.. Ale juz zapowiada ze czeka az polog sie skonczy..A wtedy to nie wiem is bede miec nastroje na zblizenia..bo przy takim malenstwie roznie bywa..

Maziajka serdeczne Gratulacje I duzo zdrowka dla was.. :) Czekamy na foto malej Jagodki :)

Mnie sie prawie cala reka miedzy biustem a brzusiem miesci..ale to raczej o niczym nieswiadczy..

Tak jak Abed pisze czasem podczas zwyklego porodu wynika jakas akcja I trzeba zrobic cc..Moja przyjaciolka tak miala..nagle zaczelo zanikac tetno dziecka I szybka decyzja o cc..
Najwazniejsze by te nasze maluchy przyszly na swiat cale I zdrowe..i bysmy my to przetrwaly

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova to się ciesz ze pierwszy raz w życiu słyszysz ze jest zmęczony. Ja to już kilka razy słyszałam. To mu odpowiadam, że tak to jest jak sobie wybrał młoda kandydatkę na żonę. Dziwię mu się teraz ze co dziennie ma siłę ;)

Megan22 oj to nie miło z jego strony, że zaczął się śmiać.

Maziajka gratulacje!

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol tak patrząc wstecz na moje życie to dopiero teraz po 30stce czerpię największą przyjemność ze zbliżeń:) jakoś tak moje ciało jest obudzone dopiero teraz. A dawno temu czytałam jakiś artykuł o tym, że dopiero kobiety po 30stce znają swoje ciało, wiedzą co im sprawia przyjemność itp ale nie wierzyłam:) Myslałam, że mając 20+ jest wiekiem najaktywniejszym:) Gorzej mają mężczyżni, zblizając się do 30stki ponoć słabną :D
 
Do góry