reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim u mnie to historia z serii " az nie chce sie wierzyc". Wiec jak mialam skurcze co 5 min to czekalam na swoich rodzicow az przyjada do chlopakow. A chlopakow ogarnialismy do spania. Rodzice byli w polowie drogi a mi skurcze przeszly. Chodzilam po tych skurczach jeszcze 2 tyg.
W miedzyczasie odszedl czop, podkrwawialam i wieczorami byly skurcze, ale takie tam popiedywania.

Z moja lekarka bylam umowiona ze jak nie ruszy do niedz mam przyjechac na ip na ktg i ona ma wtedy dyzur to bedziemy indukowaly. Na ip pani powiedziala ze na indukcje za wczesnie (wg USG i tej daty sie trzymalismy bylam przeterminowana tylko o 5 dni) ze mam przyjsc za kolejne 5 dni. Wiec jej mowie, ze noja doktor chce mnie zobaczyc a i tak musze zrobic ktg. Lezac na ktg zadzwonily do mojej lekarki, a ta kazala mnie przyjac do porodu do indukcji. Kazaly mi draznic sutki i przestawic sie na porodowce na date z OM czyli wg tej bylam przeterminowana o 9 dni.
Zbadaly mnie na ip i mowia, ze mam swietne warunki. Szyjki nie ma i ze wchodza jej 6 palce , ale ona moze i cala reke spokojnie wlozyc. Nie wiem jak to przekladalo sie na rozwarcie. No i non stop kazaly draznic sutki. Weszlam do sali porodowej i skurcze sie pojawily, jak za dotknieciem wrozki. Skurcze regularne co 2,5 min pisaly sie mocno, ale nie bolesnie. Wiec za jakas godzine przebili wody, mialam z 10 mocnych skurczow, wiec mowie bierzemy znieczulenie. Zalozyli mialam wtedy 3cm rozwarcie (dlatego nie wiem jak to sie liczy palce a rozwarcie) anestazjolog jeszcze nie wyszedl z obserwacji po znieczuleniu, weszla polozna sprawdzic rozwarcie bylo to 18min po podaniu znieczulenia i juz bylo 10. Mowie to prosze mi mowic kiedy przec bo ja nie czuje. 3 parte i byla. Bez pekniecia i nacicia. Oksytocyny tez nie podali ostatecznie wcale
 
reklama
Pumelova seksic się będę nadal, może pomoże a może się zmęczenie przed porodem ze aż przez 6 tyg będę miała dosyć i nie odczuje tego ograniczenia ;) dzisiaj kupuję jeszcze te liście malin, na pewno nie zaszkodza.

Też sobie robotnicy termin znaleźli ;) przed porodem.

Chyba aha właśnie zostaje otworzona ;)bo 11

Aim to witaj w klubie. Ja na pytania 'boisz sie?' Mówię ze chce mieć z głowy i nie mogę się doczekać.

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja powoli zaczynam sie bać. Tzn mam takie napady. I naprzemiennie "spooooko, dam rade" a za chwile "pier... nie rodzę" ;) i panika ze nacięcie, pekniecie albo cC. Potem znowu luz, a potem znowu... i tak cały czas :D potem jeszcze strach, ze w połogu cos bedzie nie tak. No generalnie jak schizofrenik


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasiulka sam poród to kojarzę jak pisałaś tylko tego przed nie kojarzyłam. Dziękuję, czyli jednak na razie zostanę przy swoim założeniu że jadę przy skurczach co 5 minut :)
 
Kasiulka jednym slowem fajny porod mialas..Tylko sobie takiego zyczyc ;)
Jak Zosia sie ma?i jak reakcja braci na nową lokatorkę?

Paalinkaa u ciebie porod wywolywany czyli wskazania do porodu w szpitalu, obejdzie sie bez oplat.. Co do znieczulenie nie wiem jeszcze jak sie cala akcja potoczy..jak bole beda juz nieznosne to poprosze o zastrzyk..Pytalam poloznej I mozna o niego poprosic w kazdej chwili..dlatego przyjmuje to jako forme zabezpieczenia.. ;) U ciebie przy oxy bole mogą byc takze silne..dlatego zastanow sie nad znieczoleniem..nie musisz go wykorzystac.. Powodzenia.. :)


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli trzymaj się :) to już końcówka więc może się urodzić w każdej chwili :)
Megan22 co u ciebie ? jak się czujesz?
pumelova ciocia pedriatra skarb :)
Mumusia_Muminka powodzenia z remontem żeby poszło tak szybko :) i bez dodatkowych wydatków
katarzyna.anastazja gratuluje donoszonej ciazy :) jeszcze trzy tygodnie :) tak że wszystko może się zdażyć :)
Emol ładne zdjęcie :) niestety trzeba czekać :)
aha83 trzymam kciuki :)
Aniek42 powodzenia na wizycie :)
Patuszka89 spokojnie będzie dobrze :) dacie radę :)
Kylesa daj znać po wizycie
Paalinaa powodzenia :)
oliweczkaa zdrówka
Kasiulka! super pród :) i co bolało mniej niż na indukcji ? a jak w domu ? jak bracia przyjeli Zosię ?

a mnie wczoraj głowa rozbolała, no i strach oczywiście ;) ale ciśnienie było ok więc poszłam spac, wyspałam się i jest lepiej :) piorę fotelik i wózek :) bo wszytsko mam po straszym :)
 
Emol ja nadal nie moge zrozumiec czemu sie tak nakrecilas na wczesniejszy?

Zosia ma sie dobrze, w koncu laktacja ruszyla i sie najada, jest spokoja, dlugo spi. Chlopcy na razie fajnie. Zobaczymy jak bedzie dalej ;)

Abed oj tak mniej bolesny zdecydowanie. Moze po przebiciu wod juz podobny bol, ale przed to te skurcze to pikus
Ps ja mam bardzo wysoki prog bolu
 
reklama
Ja mam niski. Wiec zzo bedzie grane. Zaluje, ze oprócz niego nie bede miec gazu, ale w moim szpitalu nie ma :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry