reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola, ja też mam takie bóle, ale na szczęście sa delikatne. Za to od jakiegoś czasu mam takie uczucie rozwierania i kłucie tak nisko, mam wrażenie że to szyjka. Ale gin powiedział że żadnego rozwarcia nie ma, więc nie wiem o co chodzi [emoji6]

Wszystkie chodzicie na ktg? Bo mój gin nic o tym nie wspomniał. Mam jeszcze jedno usg, jedną wizytę, a potem już w dniu terminu mam się zgłosić jak nie urodze wcześniej. Ale o ktg nic..
Tez mam takie kłucia i bole podbrzusza nisko, prawie w kroczu. Ostatnio na wizycie okazalo sie ze szyjka miekka i skrocona i wydawalo mi sie ze to od tego. Dzidzie czulam tak nisko ze mialam problem z chodzeniem.
Co do ktg to tez nie mialam, rozmawialam z ciocia ktora pracuje w szpitalu ze mam przyjsc na ktg ale to dopiero w 38 tyg ciazy, wiec mysle ze wczesniej nie ma sensu skoro gin tez nic o ktg ni emowila



a8fb16f385b59e784f65bbc91770b837_orig.jpg


Nelcia 3160 dluga 51cm
Od 2 w nocy na porodowce cc 10 rano mialam w nocy wysokie ciśnienie:)

Gratulacje, jaka ona sliczna, i jak przytulona do mamusi :* zdrowka dla was i szybkiego powrotu do formy :)



Zosia urodzila sie po godz 14
Porod ekspresowy. 18 min z 3 cm na 10 cm, trzy parte i byla. Bez oksy, bez naciecia i bez pekniecia. Pozdrawiamy

Gratulacje, niech sie zdrowo chowa
Poród mialas ekspresowy, kazdej was takiego zycze :)
Jak "wrazenia" po takim szybkim porodzie? mam nadzieje ze sie nie zraziłaś
 
reklama
LILITH ja sie nadal trzymam w dwupaku, oszczedzam sie jak moge, choc ciocia mowila ze w drugiej ciazy skrocona i miekka szyjka o tym czasie to norma, mowila ze mam sie oszczedzac ale nie lezec tylko plackiem tylko normalnie funkcjonowac. Jeszcze tydzien odpuszcze sobie a pozniej zaczne robic wszystko, od mycia okien po sprzatanie i przytulaski.
 
Jestem spuchnięta od zeszłego weekendu i też mam białe plamki na dłoniach i stopach. Wydawało mi się, że to po prostu tak się zrobiło od tego puchnięcia. Nawet nie doszukiwałam się innych przyczyn.

Bóle brzucha jak na okres mam już od kilku tygodni, ostatnio mam też czasami krzyżowe, na szczęście nie za mocne, a te bezbolesne to już dość długo mnie się trzymają. Potrafią być dość nie przyjemne, szczególnie wieczorem, czasem tak mnie ściśnie, że aż ciężko się oddycha.
Jakoś 3 tygodnie temu pierwszy raz usłyszałam, że mam brzuch już nisko, ale mi się wydawało, że mam tak "od zawsze".
 
Lilith kciuki trzymane
W sobotę byliśmy w Ikei i wyszło mi to latanie wczoraj,dostałam takich boli i klucia w podbrzuszu jakby mnie ktoś nożem rozcinal,już się wystraszylam ze coś z blizna po cc,grzecznie się położyłam i do wieczora nic już nie robiłam,skurcze regularne miałam ponad godzinę ale przeszły.Dziś liczę stwardnienie brzucha żeby zdać relację na wizycie,do 12ej,8 to chyba sporo.
Oj zaczyna się u nas dziać
Pumelova powodzenia na wizycie
Judith bóle okresowe mam od ponad miesiąca już a jestem w 37 teraz,nic one nie robią może troszkę u mnie szyjke skrocily
Misia ale dorodny już synuś,może powoli z taką waga już wychodzić,my pewnie będziemy mieli z kg mniej,

Dziewczyny a powiedzcie mi czy to spinanie macicy,twardnienie brzucha wychodzi na ktg?
Któraś z mam boryka się z ostuda na twarzy?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi na ktg wychodziło twardnienie trochę ale po ich ocenie było że to "niegroźne" twardnienia a nie skurcze czy cokolwiek wymagające uwagi
 
A ja nie umiem tego liczyć... czy spinanie/twardnienie brzucha mam liczyć jako skurcz? Bo bol jak na okres to np dzis miałam prawie cały ranek i był ciągły, wiec nie wiem jak miałabym to liczyć :)

Mam takiego mega lenia dzis! Nie mam siły ani ochoty nawet noga ruszyc... chyba po raz pierwszy w ciazy (odejmując dni, kiedy ciśnienie miałam jak nieboszczyk [emoji23] ale to były kwestie pogodowe)

W ogole jakies przygnębienie mnie dopadło, nie wiem o co chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola ja też mam straszna niemoc i senność, podobnie jak na początku ciąży. Dziś się obudziłam i od razu byłam zmęczona [emoji53]

Misia moja Mała też czuje, że już może tyle ważyć bo ona od jakiegoś czasu trzyma się górnych granic długości i wagi [emoji4] w sobotę wizyta to będę wiedziała wszystko.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie było mnie jedne dzień a tu tyle się działo :)
Aha niezły plan dnia ;) ale przynajmniej jakoś leci :) czwartek już nie długo :)
Kasiulka! GRATULACJE :) poszło jak chciałaś :) jeszcze tak szybko :)
Pumelova co do chrzestnych to my nie mamy pomysłu ;) więc na razie nie myślimy o tym :D mąż jest jedynakiem i nie ma kogo poprosić... ja mam trzech braci z czego jeden jest chrzestnym małego :) z drugim mamy dziwną sytuację więc odpada, zostaje trzeci... no i chrzestna tu jest większy problem... wiec będziemy zastanawiać się później...
Lilith mam nadzieje że się rozkręciło :)
misia12 super wymiary :)

my wczoraj kino Auta 3 i u teściowej resztę siedzieliśmy bo szyła mi nowe zasłonki :) a dziś rano okazało się że małego boli brzuch, ma lekke rozwodnienie, stan podgorączkowy... a ja na 9 do lekarza do medicoveru żeby dostać na ostanie badania... na szczęście mąż został w domu a ja to załatwiłam :) więc szykjka zamknięta długa, pożądki nic nie wpłynęły ;) skierowanie na badania mam... a mały niby lepiej ale głowa go bolała to dałam mu nurofen i poszedł spać. Gotuję mu rosół może coś zje, mam nadzieje że szybko mu przejdzie a jak się nie zarażę od niego jeśli to wirusówka...
 
Judith mi się te bóle zaczęły od skończonego 35tc
oo super że załatwiliście uznanie ojcostwa - na szkole rodzenia nam mówili o tym :)

ewella ooo rozmyły nam się wizyty :D udanego wieczorku z mężulem w końcu! też już byłam dzis po truskawki :D

misia wow super waga! :-) będzie co rodzić :D

LIluli kciuczki za wyniki :D
te ciemne plamy to pewnie od niewyspania :D

Ola W może to dlatego że poniedziałek, działa podświadomie na Twoją psychikę :D

abed ja też jestem jedynaczką a mąż ma tylko siostrę - ale nie bierzemy chrzestnego z rodziny :)

Idę się zaraz ogarniać przed wizytą (golenie nr 2, wczoraj zaliczyłam pierwsze ale już mi się siły skończyły jak zobaczyłam efekty :/)
 
reklama
Ola ja ból jak na @ też mam ciągły,a skurcze teraz zaczynają mi się od twardnienia brzucha,spina się cały i za chwile czuję skurcz w podbrzuszu po czym puszcza wszystko,takie mam może od 5 dni dopiero

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry