reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aniek super, że zakupy udane :)

Aha to cały dzień coś, trzymaj się :*

Pumelova no szybko leci weekend, zresztą chyba już cały czas ten czas tak szybko leci... no pół miasta pozamykane z powodu meczu ;) Tez mam takie bóle w nocy a wczoraj dużo nie chodziłam.
Ja chrzestnych po porodzie będę prosić bo tak od razu nie robimy chrzcin.

Kasiulka trzymam kciuki !!

Miłego dnia
 
reklama
Odpisałam każdej i mi zezarlo posta. Także tego...
Ola nie łam się, pakujesz dzidzia w wózek, ubierasz stosownie i idziesz na spacer jak masz chęć. Przynajmniej tak to sobie wyobrażam.
Chrzestny wie że będzie bo go pilnowałam z bierzmowaniem, ma 17 lat, teraz mu tylko dobrać chrzestną w miarę, mąż ma sporo kuzynek w tym wieku to coś dobierzemy :) do drugiego będzie starsza siostra chrzestnego- nie idzie na pierwszy ogień bo ma już 2.
U mnie dziś w planach imieniny mamy, były w piątek ale nie wiadomo byli co z mezulkiem to przełożyła i nie robi w domu tylko w knajpie :) więc nic nie muszę szykować ani sprzątać :) będzie tam gdzie było nasze wesele i planuje tam chrzciny właśnie-we wrześniu lub październiku.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie robiłam wielkiego "proszenia" na chrzestnych. Mam tak małą rodzinę, że to tylko formalność była i ostatnio akurat okazja, że się spotkaliśmy. I tak wiedzieli, że będą chrzestnymi, zresztą dla nich to nic nadzwyczajnego bo czy wujek (brat męża) czy ciocia (moja siostra cioteczna) i tak byliby w życiu malucha i na każdych urodzinach bo to najbliższa rodzina.
 
Joanna może tym razem posiedzi dłużej:* dlaczego tego się boisz najbardziej?

Mam nadzieję, że posiedzi ;)
A czemu się boję? Chyba dlatego, że wiem, że na 100% znowu będę miała bóle tylko krzyżowe, brzuch mnie prawie wcale nie bolał, nawet na ktg się nic nie pisało a mały urodził się po 3 godzinach od położenia się na porodówce. Przynajmniej jest nadzieją, że teraz też pójdzie szybko.
Nie wiem kompletnie co mam zrobić z ewentualnym nacinaniem krocza. Panicznie się tego boję. Nie wyobrażam sobie, że można mnie na żywca ciachnąć nożyczkami. Przy poprzednich porodach stanowczo zakazałam nacinania, na szczęście nie popękałam i nie miałam ani jednego szwu.

Mój szpital nie oferuje zzo...
 
Joanna - a gin coś mówił odnośnie tego, ze szybciej możesz urodzić?
Oszczędzaj się, staraj się nie forsowac przy Synku - wiem, że możesz liczyć na pomoc córki oraz dwóch mam. Uwzględnij je w tych ostatnich tygodniach. Powodzenia [emoji5]


Temat chrzcin się pojawił... U nas jak już to dopiero za rok. Połączymy z lekka terminowo z Komunia Jagi, ew.przesuniemy o miesiąc.
Chrzestna byłaby moja przyjaciółka, a chrzestnym mąż kuzynki.
 
Witam niedzielnie!
Cieszę się że dziś pogoda zupełnie inna od wczorajszej ale spadła na mnie jakaś niemoc .. nie umiem sobie znaleźć miejsca.
Duszno mi jakoś i słabo.
Wczoraj się nie przemeczalam bo od rana szykowanie na roczek, później tam też głównie przy stole. Trwało to 4 godzinki więc o 20 już byliśmy w domu. Dziś też bez szaleństw więc nie wiem.
Chyba jak jestem w swoim rytmie codziennym jest mi lepiej niż takie leniuchowanie...
Chrzestnym będzie mój brat 16 latek :) a chrzestna nie mam pojęcia... trudno mi wybrać bo mąż ma słabe kontakty ze swoja rodzina a nie chce nikogo na sile. Co do terminu chrzcin to pewnie koniec września.
Kasiulka trzymam kciuki!
 
Ola W. Nie mam pojęcia czy tak czy tak, bo niby aktywność jest mniej więcej taka sama, tylko ze w nocy trochę aktywniejsza. No właśnie czopki, a ja to chyba bym musiała jakąś maść, ale to się zapytam gin i niech on podejmie decyzję czy w ogóle warto teraz się za to zabierać.

Aim no może ze tak to wygląda, to po prostu bądź ile możesz i wychodz, może nikt się nie zorientuje. Warto spróbować, jak coś to masz kolejny termin.
Ja tak pytam bo ja mam we wt 20.06 egzamin i za tydzień w pon 26.06 i jak zacznę wcześniej rodzić to mam termin na sierpień do podejścia.
Linoone mi też hormony buzuja, sama to widze ale jakoś nie mogę powstrzymać lez.

Misia ja na chrzestnych chciałabym te same osoby co były u nas na ślubie świadkami. Mój brat i męża siostra. Oboje nie mają jeszcze chrzesniakow, wiec myślę że będzie ok.
Jak będziemy mieli drugie to byśmy wzięli Kuby brata (jest już chrzestnym jednego chłopca w rodzinie) i moja siostrę (ma 14 lat teraz wiec jeszcze nie miała bierzmowania, a za rok czy 2 to już będzie mogła zostac)

Wytarlam kurze, teraz odkurze i umyje podłogi, bo jutro kuzynka przyjeżdża to już będzie posprzatane.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nadrobilam,
Tymuniek gratuluję,Nelcia słodka,dobrze ze już jest bezpieczna po tej stronie,
Kasiulka trzymam kciuki
Ja ledwo żyje,wczoraj maraton po Ikei,wykończył mnie,skurcze mam już dzień i noc ale nieregularne więc ignoruje,twardnienie macicy też ale najgorsze sa bóle podbrzusza,nie można się wtedy ruszyc,dobrze ze jutro wizyta to się uspokoje,pewnie wyjdzie ze się nic nie zmieniło,uciekam sprzątać.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry