reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga km z tego co wiem to tak, ostatniego dnia jest zaliczenie. Ale nawet o nim nie myślę-ważna jest obecność. A jak uwale zaliczenie to mogę przyjść poprawić-nawet będąc na L4 lub już macierzyńskim :) tylko obecność we wszystkich dniach musi być "normalna" i nie może haczyć o żadne zwolnienia.
 
reklama
Hej dziewczyny. Życzę Wam milej niedzieli.

Dołączam się do wszytkich Was...które też się boją i stresują...mimo że mam już jedno dziecko. ..boje się jak ogarnąć dwoje...
nie ma co się oszukiwać. ..na pewno dużo się zmieni w życiu. Każde dziecko ma inny charakter. .. u nas przy córce idelanie sprawdził się stały rytm dnia...do dziś mamy tak ze z reguły przed 20 juz śpi. ..nie wiem jak typ się nam trafi teraz...
wogle ze stresu nie mam na nic apetytu. ..jedzenie kompletnie mi nie wchodzi. ..dobrze ze chociaż na owoce mam czasem ochotę. .ale nie można się ciągle zasladzac.

Co do.chrzestnyych to mamy spory dylemat. ..po pierwsze z rodziny nie mamy kogo wybrać. ..a po drugie....oboje z.mężem mamy razem kilkoro chrzesniakow. ..właśnie wśród przyjaciół i teraz nie wiem jak to ze sobą połączyć żeby nikt się nie poczuł urażony. ..a i tak musiałbym mieć bliźniaki żeby wybrać wszytkich u których jesteśmy. A co do chrztu. .mpierwszy mieliśmy szybko...3,5 tygodnia po narodzinach. ..i jakby się tym razem tak udało...to.w sumie byloby dobrze..ale większość osób będzie na urlopach wiec zobaczymy jak się uda to zorganizować.

L
 
Kasiulka trzymam kciukasy!!!
Misia mi dziś wyskoczyły takie białe plamki na dłoniach i od razu mi sie przypomniałaś.Ale dziś po raz pierwszy dłonie mi spuchły tak bardzo że podwoiły objętość...i od razu przy tym te białe placki.
My chrzciny myślimy zrobić w kwietniu dopiero bo wtedy będziemy w pl i przy okazji wziąć ślub:) Także jedna impreza:) Chrzestna będzie moja przyjaciółka ( o którą moja przyszła teściowa zrobiła akcje) a chrzestnego nie mamy.Słyszałam, że czasem można trafić na wyrozumiałego księdza który zgodzi się na dwóch chrzestnych tej samej płci więc zamierzam zorientować się w temacie bo wtedy drugą chrzestna byłaby siostra R. No niestety facetów u nas w rodzinie deficyt, mój brat nie ma bierzmowania i nie zamierza robić a jakiegoś kolegę brać na siłę to bez sensu. Potencjalnym chrzestnym miał być przyjaciel mojego R ale w.zeszłym roku zmarł:(

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka trzymam kciuki! !!

Ja dzis po slabej nocy nadal się słabo czuję i ciężko sie ogarnac. Mam nadzieje ze nowy tydzień przyniesie troche energii...

Jutro moja Siorka ma zabieg usuwania polipa na szyjce macicy... pliss trzymajcie kciuki!

Miłego dnia, dziewczyny!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasiula kciuki zaciśnięte! [emoji1421][emoji1421][emoji1319][emoji1319][emoji1319]
Pochwal sie czy tak sama z siebie czy ostro trenowałaś?! [emoji16]
Bo ja juz wychodzę z siebie hehe tak cuduje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry