reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova w każdym i u każdego lekarza, jakoś tak nie lubię tego, ale nie chcę podawać argumentów bo mogę coś napisać i być źle zrozumiana :p nie, nie lubię, nie znoszę być pacjentem :p
 
reklama
Misia, kciuki dla męża! Oby szybko wrócił do domku :)

Ja ewentualnego nacięcia aż tak się nie boję. Bardziej przeraża mnie igła do znieczulenia, położna dała nam pomacać na szkole rodzenia i nie powiem, zaczęłam się tego bać. Szczególnie, że ja w ogóle się boję igieł i wszelakiego pobierania krwi i szczepień. Chociaż mam nadzieję, że skurcze przyćmią każdy dodatkowy ból ;)
 
Misia, kciuki dla męża! Oby szybko wrócił do domku :)

Ja ewentualnego nacięcia aż tak się nie boję. Bardziej przeraża mnie igła do znieczulenia, położna dała nam pomacać na szkole rodzenia i nie powiem, zaczęłam się tego bać. Szczególnie, że ja w ogóle się boję igieł i wszelakiego pobierania krwi i szczepień. Chociaż mam nadzieję, że skurcze przyćmią każdy dodatkowy ból ;)
Linoone ja raz miałam takie znieczulenie w kręgosłup przy operacji i to naprawdę nie boli:) serio :) momentalnie rozchodzi się po ciele takie ciepło i jesteś sparaliżowana hehe Zawsze każdemu mówię, że to było bardzo przyjemne :D
 
Dziewczyny, ja tak na szybko, bo dzisiaj mam wszystko popakowac do tych szaf, ktore wczoraj mi skladali, a jest tego peeeelno:eek:

Na wczorajszej wizycie wszystko oki:) malutka duzo wazy 2kg 714:) szyjka nie skraca sie i nie rozmieka, za 9 dni bedzie ciaza donoszona:)
A, i podpytalam gin czy mozna miec lakier na pazurkach, powiedzial ze mozna miec i na stopach i na rekach, nie robia problemu:)
 
Kasia raczej mama miała nie taki zabieg :) bo to zylaki powrozka nasiennego :D tak wiem że nic strasznego ale się stresuje. Jak rozmawialiśmy o 11 to jeszcze czekał.
Bab ja kupiłam poduszkę dla ciężarnych dopiero w weekend bo myślałam że odejdę się bez i nie żałuję. Dużo lepiej mi się śpi.
Aim ja też byłam pacjentem w swoim szpitalu, ale było spoko bo przy mnie latali bardziej.
Linoone ja się nie boję igieł więc trudno mi sobie wyobrazić taki strach ale chyba lepiej o tym nie myśleć. Sama wykonałam kilkadziesiąt tysięcy zastrzyków i choć zawsze się starałam nie zawsze były bezbolesne. Jak się boisz to wcale nie patrz w kierunku igły i strzykawki.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja nie kupiłam i śpię z tym wałkiem do jogi ale on raczej pomaga na skurcze anie na ten ból także chyba też się rozejrzę za taką poduszką.

A jak wygląda badanie spojenia łonowego? Przez usg?
 
Kasia wystarczy że nogi nie zrobi wzdłuż twoich a włoży pomiędzy. My podnosimy nozke do góry. On się tam umiejscawia pod kątem prostym do naszego tułowia. My wtedy kładziemy nogę na biodrze partnera. Nie wiem czy to jest zrozumiałe ;) ale wygodne :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usnelam na 2 godziny i skurcze narazie przeszly,został tylko mega twardy i cały obolaly brzuch,na mnie właśnie ciepły prysznic nie działa,z 2 tygodnie temu jak miałam takie bolesne skurcze poszłam pod prysznic to po dostałam jeszcze gorszy,aż musiałam kucac z bólu,mnie się wydaje że macica się ostro przygotowuje do porodu,tylko nie wiem dlaczego tak bolesne mam te skurcze,jak sobie pomyśle o porodowych ze sa x razy gorsze to brrr,zastanawiam się jednak na CC[emoji13]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie.
Nie odzywałam się kilka dni...Stron chyba z ponad 40 do nadrobienia i nie dam rady...

W ostatnich dniach źle się czułam. Niskie ciśnienie aż słabo mi było do tego bóle miesiączkowe i ból krocza. Męczy mnie ciąża pod koniec a wcześniej nie dawała mi aż tak w kość.
Dzisiaj tylko mam zamiar odpoczywać. Nawet nie wychodzę z mieszkania. Wczoraj troszeczkę przesadziłam bo większość dnia na nogach.
Syn szaleje od rana w brzuchu nie wiem skąd on ma tyle energii :)

Mam truskaweczki od ojca jejku jakie pyszne. Słodziutkie i soczyste.

Buziaki.
 
Do góry