reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Cześć Dziewczyny!
Podczytuje Was, ale jakoś weny na pisanie brak. Postaram sie poprawić, ale niestety nie bardzo sie czułam, a i stresu z pracy ciąg dalszy, bo pomimo mojego zwolnienia nie bardzo rozumieją w firmie, co i jak. Już nie będę sie przejmować.
Mumusia ja miałam nacinane krocze podczas porodu. Czułam ze położna mi nacina, natomiast nic mnie to nie bolało. Było to przy jakimś skurczu, ale te skurcze parte te mnie nie bolały już w porównaniu z wcześniejszymi. Już kiedyś pisałam ze dla mnie skurcze parte to była ogromna ulga.
Liloone jak również boje sie igły od znieczulenia, u dentysty tez wszystko na żywca wole, dlatego zakładam ze nie będę chciała. Choć wiem, ze różnie może być.
Misia12 trzymam kciuki[emoji8]
Odnośnie tej poduszki do spania, długo żałowałam ze jej nie mam, bo nie mogłam miejsca sobie znaleźć w nocy. W koncu zakupiłam i po kilku próbach doszłam do wniosku ze tylko sie z nią mecze, wiec poduszka w szafie schowana.
Kasia jak ja bym sie takiej kawki napiła. Niestety skoki ciśnienia nie pozwalają[emoji20]
Pumelova miłej imprezki[emoji4]napewno będą jakieś pyszności[emoji6]
Kasia w Szwecji jest tak ze na imprezę każdy przychodzi ze swoim z alkoholem. Stawiasz sobie siatkę obok nogi i sobie tylko polewasz i chowasz z powrotem do swojej siatki. A jedzenie na imprezie to niby hot dog- czyli bułka miniaturka i parówka. My pare razy Szwedow zaprosiliśmy na grila i przyzwyczaili sie ze u nas sie i napijesz i najesz. I ciagle przylazili niezaproszeni. Mój mąż ich wpuszczał i ciagle sie gościli, aż w koncu powiedziałam dość i teraz robimy tak jak oni, ze otwieramy drzwi i nie zapraszamy do środka.
Aniek42 nieźle w tym sms'em i ze jeszcze dziś odpisał[emoji6]
Tea mi jak czop odszedł to nawet tego nie zauważyłam. Także uważaj na siebie.
Paninka trzymaj sie dzielnie i postaraj sie nie przejmować. Gratulacje dla coreczki[emoji4]
Trzymajcie sie Kochane! Miłego dnia[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasis831 myślę że tylko w Polsce się tak konkretniej obchodzi urodziny:D

Aniek flirt na miarę podstawówki hahaha :D współczuję że znów idziesz do kościoła za nas wszystkie:D

Madziazt o kurcze urodziny w Szwecji wygrywają haha z własna reklamówka:D




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek oby sobie chlop nic nie myslal;D

Moja kolezanka raz miala taka gafe z szefowa wyslala jej o 3 nad ranem smsy ktorw mialy byc do kolezanki:D oczywiscie nie pamietala tego bo byla po %%%%
Szefowa niezlego wkurwa na nia miala.


Pumelova mam to samo ze stopami nad ranem takie dziwne sa i bola musze je rozruszac.Bo chodzic nie umiem.
Dobrej szamy zycze:D


A biodro tez mnie boli szczegolnie lewe bo na lewym mi sie dobrze spi...ale po nocy przestaje takze nie jest to uciazliwe:-)


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakieś 8 lat temu miałam staż w urzędzie skarbowym no i wybrałam się z koleżanką Martą na festyn z okazji dni miasta. Spotkałam swoich znajomych a koleżanka swoich. Na jakiś czas urwał nam się kontakt. Oczywiście były %%% O godzinie około 2 w nocy dzwonie do kumpeli z zapytaniem gdzie jest. Zaczęłam się martwić. Telefon odbiera facet opierdzielam go i pytam co zrobił z Martą. Facet przerażony mówi że nic. Patrzę na telefon a ja rozmawiam z Mariuszem. Kierownikiem urzędu skarbowego... :baffled: pomyliło mi się troszeczkę przy wyborze nr tel:):):)
 
Aniek ogromnie współczuję z tym kościołem...A nie macie nikogo takiego znajomego z kim twój syn mógłby chodzić do kościoła?tzn chodzi mi o jakiegoś kolegę i opiekuna oczywiście żeby go też odprowadzali już po?Ja sobie nie wyobrażam drałowac do kościoła tak czesto teraz w 9 miesiącu:/ Źle znoszę ciepło a u nas gorąco bardzo, także siedzę w domu bo na polu mi słabo.A jakbym miała zasuwac do kościoła jeszcze....ehhh

Madzia igieł generalnie się nie boję ale jakbym miała mieć znieczulenie u dentysty...o nie...:) Nigdy nie miałam znieczulenia, zawsze na żywca hehe

Pumelova w moim mieście rodzinnym jest a la włoska restauracja i tam nie sprzedają alkoholu ale możesz sobie przynieść swój, co jest śmieszne za każdą butelkę, którą zostawisz na stole płacisz jakieś tam pieniążki...bez sensu, wiem.I w zeszłym roku poszliśmy tam w 10cioro i chłopaki wzięli 5 dużych reklamowek z piwami i właśnie schowali pod stołem hehe jak wypili to chowali butelki z powrotem żeby nie bulic kasy[emoji16]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek czyli flirtujecie :) jakiś romansie będzie Hehe :)
Pymelova udanej imprezki.
Inka jaka wtopa Haha. Jednak w telefonie powinien być alkomat i powyżej pewnej wartości tylko dom, alarmowe i ewentualnie taxi.
Melduje że mąż już wybudzony leży na sali pooperacyjnej. Jeszcze śpiący ale już rozmawialiśmy. Poczekam na obchód z godzinkę może się jeszcze zobaczymy. Miał jednak zabieg klasycznie a nie laparoskopowo. Koszulki mu zabrakło ze 30 cm na boku i rączki w rękawek nie weszły. No ciężko być dużym

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia - szybkiej regeneracji dla Męża [emoji5]. Miło się czyta o tych Waszych relacjach (ciągły kontakt; mężowy dzwoni ledwo po wybudzeniu -> miłości trwaj wiecznie!

Co do komplementow - to u nas nigdy nie było "kizi mizi noskow", "rybciow", "kotków", itp.. Była za to np. "fladra" i "żmija". Ale nie powinnam być takim stanem zaskoczona, bo... Gdy zaczynaliśmy nasz "romans" (a było to latem), to wziął mnie z zaskoczenia na ręce (opalalam się na brzegu jeziora, wokół full ludzi ) i wrzucając mnie do wody krzyknął "ale jesteś tłusta!" .. wstyd jak cholera, wówczas ważyłam jakieś 55 kg, i byłam naoliwkowana... Ale weź się tłumacz z tej oliwki tarzajacemu ze śmiechu tłumowi. W życiu mu tego nie zapomnę [emoji1][emoji1][emoji1], choć kocham na zabój [emoji14]


Aha - dzięki temu, że go pogonilam mam drzwi na 25.06.
Jak dzisiejszą sytuacja skurczowa?


Aniek - łazienkę mam w kolorze biało - ciemno szarej z czerwonym kwiatowym dekorem. WC mam kremowo-szara.
Dokładniej pochwalę się jak już urządzenia będę miała.
Kuchnie mam taką: białe górne szafki, dół drewno, boki ciemnoszare, blat taki pod antracyt (kolor Sahara Dark)



Tea - kurcze, kurcze... Ale się u Ciebie dzieje [emoji33].



Olisiaa - jak po wizycie? Trzymam kciuki za super zdane egzaminy [emoji110][emoji110].


Katja, Pumelova - Wasze sesje zapewne będą cudowne [emoji3]


Emol - łyżeczki są super [emoji3]. Niestety teraz nawet nie ma takiej opcji żebym się zgodziła... Ale nawet przed ciążą lubielismy tak "leniwie" się przebudzac [emoji6]


Paninka - gratulacje dla zdolnej córy [emoji4]. Czerwony pasek brzmi i wygląda dumnie [emoji106][emoji3]



Cześć Was może dzisiaj góry przenosić, ale ja się dzisiaj utożsamiam z tą drugą częścią


C.d.n. (* wysłałam męża na zakupy i co chwile dzwoni)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.
Melduje ze okno jest ale, wymaga wykonczenia. Robimy tunel od sufitu do dachu...... roboty mnustwo. Syf ogromny a ja szczesliwa jak nigdy bo bede miala sypialnie!![emoji38] Skrzykne baby z rodziny do pomocy przy szorowaniu wszystkiego. [emoji12]
Dzieki za kciuki!!! Jestescie wielkie[emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji257] [emoji257]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova ja też tak chodziłam jeszcze 2 tygodnie temu, a teraz z dnia na dzień jest mi coraz ciężej i coraz większy ból odczuwam. Zaczynam okres polegiwania i odpoczywania bo ciało najwyraźniej tego potrzebuje.

Ja do gabinetu dentysty nawet nie wchodzę bez znieczulenia, a do porodu w moim szpitalu nie ma na to szans [emoji53]



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry