reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Monti ja nie mam tak złe.
Po prostu to czuje, ale nie jK leżę tylko jak wstaje i to przez chwilkeC Takze luz :)
Nacisk czuje tylko jakby główki na dole. Rozszerzania? Ale tez nie codziennie. Wczoraj nic, a dzis np czuje, ale nie spowalnia mnie to jakos specjalnie. Ale pewnie bedzie coraz gorzej ;)

Chybra, ale czyli czułaś to naciecie? Moze nie doczekali do górnej granicy skurczu i za dzybko nacieli?
Kurde na poczatku najbardziej bałam sie tego nacięcia. Teraz jak sie naczytałam i nasłuchałam, to nie jestem w stanie wyobrazic sobie bolu skurczu skoro nacięcie krocza jest niewyczuwalne... [emoji33]
Nie, nie chce myslec [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej

Kciuki za wizyty dziewczyny :)

Aniek dobre z tym smsem :D napisał coś jeszcze?

Maziajka miłego gotowania :)

Mi w nocy twardnial brzuch tak co 5min.przez 2h, nie bolało tylko brzuch był twardy, teraz bolą mnie tylko plecy tak jak na miesiączkę.

Miłego dnia
 
Co do nacinania -
Dla mnie najgorsza czesc porodu.
Dlaczego?
A no dlatego ze nacina sie na szczycie skurczu. . A mnie skurcze w ostatnich decydujacych momentach zanikly , prawdopodobnie za duza dawka dolarganu czt czegos.
W konsekwencji... nacinanie na zywca DWA RAZY. :(
Edit: zabrzmialo jakby to byl post postraszajacy, przepraszam :( ale moze lepiej wiedziec ze nie zawsze jest cudownie i brac to pod uwage. Dla mnie to najwiekszy strach teraz przed porodem czy znowu beda nacinali. Dobrze ze mnie nacieli inaczej bym popekala ale bol dla mnie to byl niesamowity. Nie wspominam tak skurczow jak naciecia.

Ja wczoraj mialam sesje brzuszkowa, ktora otrzymalam od siostry. Jakie studio kobita miala to w glowie sie nie miesci maasakra. Wielka nowa chata zrobiona cala pod studio na sesje szok. Nie moge sie doczekac efektow

Co do seksow, widze ze jednak wiekszosc sie narazie za tym nie ugania :) ale odbijemy sobie kobity!:)

Widze ze co druga tu juz ma jakies takie wieksze skurcze, kurcze... :) :) ;)

Mnie sie zrobil wczoraj jakis ucisk jakby na kosc ogonowa i w pewnych pozycjach strasznie mnie boli.
Mnie takze jak wielu tutaj brzuch sie napina ale ja nadal niewiem czy to mloda czy skurcz czy co :):)
Udanych wizyt dzisiaj trzymam kciuki :))
 
Ostatnia edycja:
Tea - weź ciepły (ale nie gorący prysznic) jak skurcze będą się nadal nasilać i przyspieszać to lepiej jedź do szpitala....
Ja mam pytanie odnośnie nacięcia krocza w trakcie porodu - do tych, które miały czy odczułyście w trakcie nacinania jakiś większy ból ? Czy to już nie miało jakiegoś większego znaczenia bo ból od skurczów kamuflował wszystko ??
Mamusia_Muminka mi jak nacinali krocze nieczulam nic..nacinaja najczesciej wtedy kiedy jest skorcz i przez a wtedy wszystko jest napiete i nieczuc nic..Bynajmiej tak bylo u mnie..


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia mój też taki wylewny. Mówi komplement jak się spytam, ale aby sam od siebie, to chyba niemożliwe. Ostatnio mu trochę wygarnelam, że zmieniło sie moje ciało i nie jestem pewna wszystkiego. Miloby mi było gdybyś sam od siebie powiedział kiedyś komplement. Wiem że mnie kocha, ale również chciałabym abym poczuła się seks bomba z brzuchem, tym bardziej po tych rozstepach co mam na pupie i piersiach :/

Maziajka mnie mamusia też na gołąbki zaprosiła ;)

Nie pamiętam która to pisała, chyba Ola W. Ja w nocy jak na siku wstaje to czuję się taka zablokowana i idę pochylona kilka metrów, potem też jest już ok.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem lepiej nie mieć lakieru i tyle. Do cc na pewno.

Pumelova bomja mam żelazną szyjkę, na nią nie działa nic haha. Powagą. Choć w młodszej ciąży jednak się bałam bo po porodzie plus dwóch czyszczeniach to ryzyko jest dużo większe.
Zapytaj ale to się wcześniej stosować zaczyna niż 37 chyba.

Ale u Was już rewolucję z tymi skurczami, chętnie bym się zamieniła oo.


Jenny może pójdzie nagle, bez przepowiadaczy etc. Znam wiele takich przypadków gdzie nie działo się nic aż nagle trzeba było na prędkości jechać :)


Aha u nas podobnie z bambusowa na materac.


Olisiaa powodzenia.


Alex u mnie zawsze hemo, póki co odpukać w tej ciąży cisza ale ciekawe jak po.. Pomógł mi i zawsze pomaga w sumie taki krem anusol. Nie wiem jak w pl ale na pewno jest zamiennik, zapewne to my mamy wasz zamiennik jak to z lekami bywa. I musisz pilnować mocno by Cię nie przytwardzilo dodatkowo. Nieprzyjemna sprawa ale do wyleczenia.



Maziajka to świetnie. Ja popuchnieta a dziś upał się zapowiada, aż strach.
Gołąbki mmm


Tea pisz co i jak..



Syn dalej z gorączka..
Wizyta dopiero po 14 ale pewnie zleci bo zaraz na zakupki jadę.
Kupiłam zamiast znienawidzonego mojzeszowego kosza ten co wygląda jak na pranie haha Saplings Kate crib :)
 
Maziajka och gołąbki pycha, ja jeszcze nigdy nie robiłam a uwielbiam. Najlepsze robiła babcia, zawsze jak wracałam z wakacji to były. Mama też robi niezle, ale to babci były najlepsze, podobnie jak krupnik. Nikt takiego nie zrobi.
Jenny my też jeszcze nie mamy imienia, choć śnił mi się Bartuś.
Igg tzn że było już.
Pumelova nie wychodzi dziś na pewno. Może jutro jak ktoś go wypisze, bo święto przecież. Do tego już nie odbiera to pewnie poszedł.
Kasiulka ja będę wstrzymywac jak najdłużej się da najwyżej będzie CC jak dzidź będzie wielki. Trudno, ja to przeżyje. Jestem niesamowicie ciekawa jaki już jest, a tu dopiero w poniedziałek się zobaczymy.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć:)
Lilith u mnie refluks tak co dwa dni, ale tylko jak leżę na szczęście.
Misia, pumelova ja się wogóle nie krępuję, chodzę po domu pół nago przy moim - jego mega fascynuje mój brzuch hehe On jest bardzo wylewny aczkolwiek ostatnio coś przymilkł :D
Emol niby się zgadzam, że można sobie znależć odpowiednią pozycję, ale na łyżeczkę jak facet też ma brzuszek...? :D no nie wiem hehe

Od 3 nocy mam zespół niespokojnych nóg , nie mogę usnąć, można zwariować :( wczoraj nasmarowałąm sobie taką galaertką aloesową i muszę przyznać, że pomogło. Ale nienawidzę tego :/
Mnie coś się zdaje, że żadna lewatywa nie będzie mi potrzebna - ostatnio wypróżniam się 2 razy dziennie także....
Właśnie mi przyszły te ciuszki , które kupiłam na ebay - jak będą faktycznie tak ładne jak na zdjęciu to wrzucę fotę:)
Misia a propos męża..moja mama miała dwukrotnie ten zabieg i to naprawdę nic skomplikowanego, także spokojnie :) Pózniej będzie mąż musiał trochę poodpoczywać, żeby się nie nadwyrężac - jak to przy każdej operacji ale szybo wraca się do stanu używalności :)
 
Mamusia Muminka - szczerze mówiąc nawet nie wiem kiedy zostałam nacieta [emoji1]. Zaraz po porodzie nawet rzuciłam tekstem, że wowww, dałam radę bez nacięcia - to wówczas dowiedziałam się, że niestety ale nacięli mnie w odpowiednim czasie [emoji6], no i teraz muszą zszyc (3 szwy raptem miałam) [emoji4]
 
reklama
Alex ja też mam problemy z kroczem. Głównie nasilają się jak dłużej siedzę w jednej pozycji - przynajmniej tak mi się wydaję i wtedy mam juz problemy ze wstawaniem, chodzeniem itp
Podobno pomagają ćwiczenia na piłce, spanie z poduszką między nogami oraz ostatnio dowiedziałam się, że są masaże, które niwelują ból.
 
Do góry