reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kurczę na prawdę się zaczyna dziać:blink: U mnie to dopiero pierwsze spięcia się pojawiają. Ale faktycznie czuję już syna niżej niż tydz temu. Jutro pewnie ginka mi powie " szyjka długa twarda" i że wszysto cacy i tyle:-p

Ja tam nie będę wymyślać z pazurami na końcu tylko po prostu zmyję i już, po porodzie cholera wie kiedy pierwszy raz będę miała okazję się nimi zająć.

Ktg pewnie też mi do końca nie będą robić ehhh, będę czekać pieron wie ile na jakąś akcję.

Pogoda u nas dziś chłodniejsza, ale udało nam się chwilę przewietrzyć i poćw 30 min. W ogóle jakaś nijaka byłam dzisiaj, humor słaby. Oby jutro było lepiej. Mąż miał mieć długi weekend, ale musi iść do pracy w pt:no2: Ale przynajmniej kumpela ma przyjechać do mnie wtedy.
Dobra czas na 6 odc Twin Peaks ;-) ;)
 
reklama
Aha jej fajnie chyba? Pokoik wygląda bardzo elegancko. Mocne te skurcze a co lekarz mówi??
W nogach można mieć pomalowane na pewno.


Tea nie dziękuję nawet :p


Pumelova tak, na koniec odstawiasz bo przecież chcesz urodzić i nie wyciszac skurczy. Ty już bierzesz wiesiolek czy liście malin czy na wizycie uzgadniasz co i jak??


Emol zadowolona ze skurczy? Bo Ty chyba chcesz się wcześniej wypakowac??


Ola czopki czy dla malucha czy dla siebie. Po cc i SN ciężko się załatwić..
Nie martw się na zapas, może będzie wszystko idealnie. Na usg rozne rzeczy wychodzą a potem się okazuje, że to tylko niewielkue błędy.



Kasia gratki ułożenia, teraz nic tylko czekać :)


Paninka postaraj się więc trochę bardziej odpoczywać, jeszcze trochę czasu zostało..


Karuzela może później jak zaskoczy to szybciej poleci. Ty też już rodzic możesz :)


U nas sex codziennie i juz wymiekam powoli, jak jutro nic nie wybada i masażu nie zrobi to koniec bo ledwo się ruszam hihi.
Jeszcze wizyta poznawo a syn dalej z gorączka, już myślę czy go zaś pęcherz nie wziął.. Jutro mocz sprawdzę ech.
Wrócił mi refluks potworny.. Nic nie działa..
 
Pumelova ale to że mam obycie nie znaczy że sprzęt medyczny na mnie inaczej działa :p po prostu wiem że gdzie zakładają pomiar saturacji :D nie potrzeba im wszystkich palców tylko jeden, dla wygody z obu dłoni. Zjebe mogę dostać nawet bardziej niż wy-przede mną się nie hamują z większością tekstów serio :D wam z kultury czasem nic nie powiedzą albo powiedzą delikatnie a mi.. No cóż, swoje czasem słyszałam :p

A co do lewatywy to w razie czego powtórzę dla dziewczyn które się wahają-żaden syfon się nie robi, bardzo korzystny zabieg przed porodem (każdym tak naprawdę, sn i CC).
 
Lilith tak jak pisałam chyba 2 dni temu. Nie pogardzie szybszym wypakowaniem. Nie czuję się źle w ciąży, ale jakoś też nie czuję blogostanu. Chcę mieć już to z głowy ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol rozumiem, nic w tym złego i tez chce mieć już mała przy sobie. Tylko u mnie jak zawsze kiepsko to wygląda, nawet dawkę kapsul z liści malin zwiekszylam, dojadam dziś i koniec. Nie kupuje :) u Ciebie się rozkręca to mega motywujące :)
 
Bardzo. Czekam na następne ktg, tylko zapomniałam ze mam egzamin 20.06 o 12. A na ktg mogę zgłosić się 10-14. Ale mój lekarz też przyjmuje w czwartek i wtedy przyjdę bo nie mogę egzaminu opuścić. A w środę mam usg 4d z pomiarami, takie ostatnie już do szpitala. Nie mogę się doczekać ;) mam nadzieję ze Nie zaczaczne rodzić wczesniej niż też 38 tydzień ;) albo co gorsza w czasie egzaminu

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m ty się boisz swojego dopuszczać a u mnie chłop się boi. Bo twierdzi że ma 138 kilo i nie jest w stanie wszystkiego kontrolować :)
Morela po raz kolejny napisze-niech się dzieci małe rodzą a duże rosną.
Tymuniek &&&
Ewella ja mam wysypkę na prawym łokciu i swędzi do tego.
Patuszka Tośka super.
Aniek no tak z tymi owocami jest, pamiętam że jak się chodziło na truskawki do znajomych to mówili które można jeść, a które na handel :/ Zdrowiej szybko, nie czas na choroby.
Kylesa ja też bym pochodziła w ciąży jeszcze :) zdrowia dla was.
Pumelova a ja się czuję atrakcyjna w ciąży. Brzuch jest ale nie galaretkowaty, tylko taki jedrny :) włosy mam ładne, usta widziałaś ;D no i codziennie przed mężem na golasa paraduje. Masuje mnie oliwka :) no i śpimy bez ubrań tylko mąż w koszulce.
Kasia o czyli ktoś jeszcze ma tak z tymi ustami :) mój mąż koszule zakłada w pracy dopiero więc często wyciąga uprane i sobie sam prasuje.
Karuzela o proszę czyli może ta moja wysypka to też truskawki. Karuzela ja zrobiłam na stopach shellac-taki zwykły zmywalny ale długo się trzyma.
Aha bardzo przyzwoicie, odpoczywaj ile się da.
U nas do porodu tata kupuje ubranko za 20 PLN. Takie zielone.
Aim no genialna jesteś. Zrobię tak jak ty tyle że 8 paznokci normalnych a 2 przezroczystym zmywalnym. Czemu serdeczny?
Ledwo nadrobiłam, komu nie odpisałam przepraszam, ale jestem na bieżąco.
Dziś dzień na biegu. Męża odwiozlam posiedziałam w szpitalu do konsultacji o 15. Potem mi samochód nowy nie chciał odpalić bo mechanik co robił rozrząd i centralny zamek rozładował akumulator. Wracałam autobusem, już mają nie denerwowałam i dopiero o 20 pojechalam odpalić z mechanikiem.
Dziękuję za wszystkie kciuki za tego mojego misia. Strasznie się denerwuje. Jutro ma ten zabieg. Kolacji nie dostał.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia nie ma takiej pozycji żeby seksu nie uprawiać. Jak się boi Twój ze Cię przygniecie, to zawsze można na leniwca jak ja to mówię. Czyli na łyżeczki, ty lezysz, on leży i żadne na siebie nie wpadnie a brzuszek na przodzie wiec nic mu się nie stanie ;)
A ja to różnie ze spaniem, albo nago albo w koszulce, a to w koszuli nocnej. I my też mamy rytuał Kuba smaruje kremem na rozstępy na noc ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek, dzięki i też zdrówka Ci życzę! Nienawidze przeziębień fuuuu

Pumelova, dziekuje! [emoji7]
W ogole to masz dziadka miszcza, bo padneeeeee [emoji23]. Ja mam sprawdzane przeciwciala (anty 10a z tego co pamiętam ) i musze miec pobrana krew 4 godziny po heparynie. Nie wiem co Ci zleca lekarz?

Co do seksu w ciąży, to mojemu nic a nic nie przeszkadza, wręcz go to kreci (chyba powinnan byc caly czas w ciazy huehue) [emoji23]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry