reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny, dzięki za życzenia zdrowotne! [emoji7]

Aaa pytalam położną w szkole rodzenia i mowila ze to sa stare zwyczaje ze pazurów nie mozna miec przy porodzie. Tylko stwierdziła, że lepiej miec delikatny kolor zeby sie w oczy nie rzucaly... tak ze na to wychodzi ze to zabobon jest... (?)

Aha - kurka, fajny masz pokój! !

Ola, juz niedługo bedziesz wszystko wiedziala. Trzymam mocno kciukasy!
U mojej Mai w poprzedniej ciąży jakis durny lekarz powiedział w 28 tygodniu, ze z usg wyglada mu na zespół downa. Ma za krótkie kosci udowe. A bylam po amniopunkcji (wiedzial o tym) i ZD byl wykluczony [emoji3][emoji16][emoji23][emoji2] tak ze nie dość ze nietaktowny, to jeszcze czubek... a ona ma dlugie nogi na dodatek, wiec pomieszanie z poplątaniem...

Misia, trzymam kciuki za męża!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova na dole mamy gotowe. w sensie ściany, płytki, łazienka, tylko zamontować kuchnię i wnosić meble do pokoi.
Zazdroszczę tej sesji, pochwal się zdj.
Te 4 patyki , padłam :D a laska jak się patrzy!

Emol "rozepchało" to dobre określenie :tak:

Karuzela miałam na myśli, że ty spacerek i odpoczynek z wózeczkiem, a młodzież szaleństwa z rówieśnikami.

Maziajka ja też zawsze się popłaczę przy tych przedszkolnych i szkolnych imprezach. Jak u kosmetyczki?

Aim jak poszło upiększanie?

Dziewczyny zadowolenia po wizytach kosmetycznych.

Lilith zdrówka dla synka.

Paninka super stylizacja. a w jakiejś sieciówce kupowałaś spódnicę?

Aha całkiem przyzwoicie masz w tym apartamencie. Najważniejsze że dzidzia ok.i jesteście pod opieką.

Ola W. A ja mam przeczucie, źe jest ok.te pomiary są różne, dzidziek po prostu nie jest wysoki. Lekarz na pewno nic nie ukrywa, oni teraz raczej wolą na zapas straszyć niż coś zataić. Tylko się biedna nastresujesz.

Kasia to dobrze, że córcia grzecznie główką w dół czeka. A słodycze, czasem jak najbardziej się należą!

Misia no ja też się czuję atrakcyjna. Wiadomo, brzusio wielki, ale jaki słodki:biggrin2: również często chodzę na golasa, szczególnie z łazienki po prysznicu jak koszulki zapomnę, a w majcioszkach i biustonoszu to większość czasu :p

Kylesa dziękuję, też nie cierpię wrrrr.

Wiecie jaka jestem zakręcona? Pisałam wieczorem do rodziców o zbiórce pieniędzy na kwiaty na zakończenie roku(jestem w komitecie rodzicielskim) i oczywiście jeden tatuś regularnie musi prowadzić wywody na temat każdej zbiórki, a ma własną dobrze prosperującą firmę. Tak mnie wkurzył, że postanowiłam mu odpisać aż mu w pięty pójdzie. W tym samym czasie pisałam z przyjaciółką. I jak już mu walnęłam eseja że nie mam ochoty na przepychanki słowne za kwotę 8zł. I wyłożę to za niego itd...to na koniec zamiast do przyjaciółki , posłałam do niego sms "dobranoc " z emotikonkiem buziaczkiem. Chyba padnę!!!
 
Mi też się oczy kleja od godziny, ale jakoś sen nie nadchodzi. Za bardzo rozbudzilam się na to siusiu.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczynki,

Mam nadzieję, że Was dzisiaj jakoś jeszcze raz nadrobie, i uzupełnie co mi umklo, bo pomimo, że wczoraj czytałam, dziś już amnezja [emoji1], lecę z tym co pamiętam [emoji6]


Aniek - z tego co powyżej czytałam to jesteś ciut dalej niż ja [emoji6]. Ja mam płytki w łazienkach, ale do pełnej gotowości parteru brakuje mi urządzeń sanitarnych w łazience i WC, płytek /paneli w salonie (teraz w weekend mąż chce to zrobić), no i drzwi wewnętrzne będą 25.06 [emoji14] ("szewc bez butów chodzi" - mój mąż ma firmę ze stolarka okienna i drzwiowa.. I o ile klientów szybko ogarnia, tak nas zostawił na koniec)


Pumelova - łazienki w płytkach także uff [emoji6]


Misia - jak mąż po zabiegu?


Lilith - mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej z Dexem?


Kylesa - a jak u Was że zdrówkiem? też się biedna nacierpialas w 1 ciąży


Paninka - trzymaj się Kochana, i omijaj temat rodziców.
Piękna jest ta bluzeczka z kiecka, ale... Szkoda tej sukienki [emoji6]



Aniek - brawo [emoji122], za załatwienie gościa, teraz będzie się zastanawial na ile to celowe było [emoji1].


Aha - apartament 1 klasa [emoji3]. Skurcze równiez [emoji6]


Emol - czopki na mnie nie działają... Dają efekt lekkiego odkorkowania. Zdecydowanie bardziej komfortowo czułam się po lewatywie. Do tego stopnia, że nawet jak przeczytałam o syfonie, to mi się "przyjemniej" zrobiło [emoji1].


Aim - dobrze glowkujesz z tymi pazurami [emoji6][emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Hej kobiety

U nas tak dla odmiany malowanie pokoju is Synka..tak sie uparl ze on tez chce no i postanowilismy go pomalowac..na szczescie nic wiecej malowac nie bedziemy.. ;)
Teraz ogarnac po malowaniu..dokonczyc kilka rzeczy I jestesmy gotowi.. ;)

Pojawil sie u mnie problem hemoroidow..niestety bolesny i to teraz na koncowce..mam masc i smaruje mam nadzieje ze szybko przejdzie..

Brzuch twardnie po kilka, kilkanascie razy w ciągu dnia..a wczoraj doszlo bolace krocze..Ktorąs z was tez boli krocze?

Milego dnia wszystkim zycze :)


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia nie mam pojęcia, może ma to jakieś uzasadnienie, ale ja nie wiem :p najczęściej zakłada się na serdeczny lub wskazujący, tak jakoś, z opatrzenia się założyłam, że zostawię im serdeczne :D ale chyba to nie ma znaczenia. Myślę i nie widze żeby miało mieć. Tak naprawdę kiedyś z dziewczynami mierzyliśmy saturacje specjalnie na różnych kolorach żeli i hybryd i każda z nas "żyła" ale z drugiej strony niech to przeszkadza anestezjologowi i co, będziesz na stole tuż przed operacją mu tłumaczyć że ten kolor sprawdzony jest że nie fałszuje wyników? :p to wolę mu zostawić po jednym palcu niech się cieszy że myślę specjalnie o nim :D

Upiększanie wyszło dobrze, ja mniej więcej co tydzień coś ze sobą robię:)
 
Alex mnie prawie ciągle boli krocze. U mnie wyszło że spojenie mało trzyma i że powinnam mniej być w pozycji stojącej lub chodzącej dla jego ochrony ale sporo dziewczyn tu już pisało że też je boli ale nic im się złego nie dzieje. Dopóki nie chodzisz jak kaczka i zgięta nie ma co się przerażać ale na jakiejś wizycie zgłoś to niech ci sprawdzą to spojenie.
 
Aha83 im bliżej tym gorzej mówisz:D ale Ty już rodzisz a ja za miesiąc:D będziesz miała zaraz po stresie! Trzymaj sie:))

Paninka a piraci z Karaibów? Fajne w kinie bo fajne efekty:)

Chybra daj znać jak po wizycie :))

Lilith zielonego światła nie dostałam, mam nadzieję że w poniedziałek na wizycie się dowiem, ale mi się nie spieszy żeby w czerwcu urodzic, ostatnie plany mam na 1.07 potem niech się dzieje co chce :D wiesiołka dostałam od koleżanki ale spytam lekarza co on na to :)
Oj biedna z tym refluksem jestes. Ciekawe że nic Cię nie rusza do akcji;-) zajedziesz się haha

Aim chodziło mi raczej o to że dla Ciebie wizyta w szpitalu to chleb powszedni - ta aparatura itd [emoji14] a dla mnie nie, dodatkowy stres, więc nie mogę sobie na luzie paznokci zmywac na miejscu bo będę trochę posrana [emoji14]

Misia ale ten Twój to od dziś i tak by nie mógł 'działać' więc nic nie stracicie:D oo no to wy jesteście przyzwyczajeni do nagosci:) mi mój powie że jestem piękna jak spytam ale sam z siebie rzadko coś chlapnie dlatego nie czuje się pewnie. Zawsze mu się wymykalo podczas baraszkowania a że my nic a nic no to cisza [emoji14]

Kylesa zwykły układ krzepnięcia - inr i aptt. ;-)

Aniek no to faktycznie jak zrobicie kuchnię to można mieszkac:)) pochwalę się jak dostanę fotki ale nie wiem kiedy to nastąpi (uroki sesji po znajomości:D )
Hahah dobra jesteś z tym smsem:D

Alex mi też się przydarzyły hemoroidy:( Ale nie bolą ani nic, ale smaruje raz dziennie mascia żeby się nie powiększyły. Niefajnie!





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry