reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Paninka wiem co to znaczy doskonale, współczuję, mam nadzieję, że udało Ci się jednak zamknąć oko

Aniek42 z tymi zbiorami tak jest, ten kto śpi na kasie prędzej nie da niż ten kto żyje skromnie i kwota nie jest mu obojętna. A ty przynajmnniej wyszlas na koniec powiedzmy klasą [emoji28]

Kylesa do CC też? To ja nie wiem, może coś się zmieniło, 8 lat temu to kazali mi nawet odżywkę zmyć z rąk
 
reklama
Dzien Dobry dziewczynki :)
Witam sie po ostatnim maratonie egzaminacyjnym, mam nadzieje ze wszystko pozaliczane i mam juz spokoj :) moge swietowac i wkoncu zaczac myslec o wyprawce i zakupach do szpitala.
Dzis o 12.40 mam wizyte, jestem ciekawa co nowego u małej (imie dalej nie wybrane) :)
ktoras dzisiaj wizytuje?
Pytalam cioci poloznej czy moge miec paznokcie pomalowane-hybryda, mowila ze nie bo gdyby cos sie dzialo to bie beda wiedziec czy sinieja, takze natura, ale mowila ze teraz jeszcze moge sobie nalozyc, takze dzis bede robic :)
Uciekam szykowac starsza do przedszkola, odezwe sie pozniej
Aha powiedzcie mi kupowalyscie jakies pieluszki badz kocyk bambusowy? i czy cos wkladacie do wozka na materac?
 
Hej Mamuśki [emoji4]

Alex, mnie też boli kroczę i jest takie nabrzmiałe, jestem 35+6... Wchodząc po schodach czuje, że mała jest nisko i naciska na szyjkę więc wolno idę, żółw by wszedł na górę szybciej ode mnie... Współczuję hemoroidów, wiem co czujesz. Jak miałam kiedyś to dostałam czopki, tylko nie wiem jak ciąża się ma do tego.

Aniek, z sms jesteś miszcz[emoji6][emoji6]

Kiedyś robiłam babeczce mani i pedi hybrydowy dzień przed planowanym cc, nikt się nie czepiał ani nie kazał ściągać... Chociaż leżąc niedawno na patologii dziewczynie obok mnie pielęgniarka kazała zmyć lakier z dłoni, także nie wiem od czego to zależy. Obie miały cc zrobione przez tego samego lekarza.

Mnie nie wystraszyła wizyta na trakcie porodowym, wręcz przeciwnie wiem gdzie będę leżeć i do czego jest aparatura wokół mnie. Jedynie sala cc mnie lekko przerazila, ale to w końcu sala operacyjna a nie apartament[emoji6] Staram się pozytywnie do tego podchodzić, w końcu muszę dać radę urodzić mojego bejbika[emoji16]
Dziś układanie rzeczy w szafkach kuchennych, jutro teściowa ułoży rzeczy swojego syna (są póki co u nich w domu) i mieszkanie będzie w większości skończone[emoji16] może w sb będzie wypad do Ikea, bo zwrócić co ostatnio kupione niepotrzebnie i dokupić potrzebne rzeczy.

Miłego dnia!
 
Aniek ale poprawilas mi humor z rana ta historia,to się facet dziwił o co chodzi heh
Alex też walczę z 1 hemoroidem a zapomniałam pytać lekarza jaka maść mogę stosować
Dziewczyny jak ja się przestraszylam w nocy,obudziły mnie o 2 skurcze ale tak mocne ze poduszke gryzlam,ok.3 ,udało mi się zasnąć ale co jakiś czas mnie budziły,próbowałam je ignorować i spać dalej,od 6 już nie śpię bo ból w trakcie skurczu mocny,o 7 wstałam wyszykowac córkę do szkoły i skurcze nie minęły do tego brzuch kamień,mowie sobie ze dopóki czop nie odszedl i wody to nie ma co panikowac,teraz się położyłam,skurcze co jakiś czas nadal są.Mam nadzieję że to już tak nie będzie cały czas aż do porodu,bo oszaleje,nic nie będę mogła zrobić.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tea to moze to juz zaraz :)

Mnie zaczęło pobolewac krocze. I ogolnie jak chodze to chodze normalnie, ale np po spacerze jak wstaje z łóżka albo z krzesła to w pierwszej chwili taka hmm pogięta? Zdrętwiała? Nie wiem jak to pow. Przejdę 3 kroki i przechodzi.
No i jak chodze, to mam wrazenie, ze ta główka jest bardzo nisko. Tak jakby cos mi sie tam rozszerzalo. Ale znajac zycie nic sie nie dzieje [emoji23]
Dowiem sie w sobote na wizycie. Bede miec tez ktg.

A jedyne co odczuwam co mnie wkurza to takie uczucie jakby mi sie odcinek lędźwiowy wyginał. W ciazy chodze bardziej wyprostowana niz kiedykolwiek [emoji3] ale wlasnie mam wrazenie, jakby mi sie ta lordoza pogłębiała. Ale wiecie, ja mam rożne swoje paranoje i wymysły, wiec podzielilabym to przez 3


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aniek Hehe no padłam, to się facet zdziwił :D
Paninka ten zestaw też ok urocza bluzka.
Aga_k_m mąż dzwonił że dostał już tabletkę uspokajajaca i chyba idzie jako pierwszy po obchodzie.
Alex współczuję hemoroidow. Ponoć po porodzie się robią bardzo uciążliwe. Mnie zaczęło boleć przedwczoraj wieczorem po całym dniu na nogach, wczoraj też bolało. A że idziemy równo to domyślam się że tak powinno byc. Tylko mi brzuch nic nie opadł.
Aim to zostawię właśnie po jednym palcu. Jak miałam ablacje to mierzylo się ładnie przez akryl i hybryde. Wzięli mnie do szpitala z zaskoczenia bo się miejsce zwolnilo i nawet nie pomyślałam o paznokciach.
Pumelova z nagoscia nie ma problemu ale jeśli chodzi o komplementy to daj spokój. Mój mąż jest taki wylewny i rozmowy -tak to sarkazm- że szok. Niektórzy znajomi to chyba nie słyszeli jaki ma głos :D ostatni komplement jaki pamiętam, sam z siebie to powiedział mi chyba jak w sukni ślubnej stałam :) taki typ. Za to widzę miłość codziennie w jego oczach i gestach.
Tea a z tym ciepłym prysznicem próbowałaś? Ponoć to takie dobre na skurcze.
Witam się z rana bo już czekam na wieści że szpitala. Najchętniej bym już tam siedziała, ale mnie wczoraj pielęgniarki przegonily, twierdząc że oddział urologii to nie miejsce dla ciężarnej i mąż to słyszał i teraz nie chce żebym przyjeżdżała.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m no to już końcówka, pogoń tego swojego, przecież Ty to klient najważniejszy [emoji4]

Alex ja na hemoroidy nic nie pomogę,z bólem krocza zmagam się do dziś tak od marca [emoji21] niestety nie będzie lepiej, im więcej chodziłam tym większy ból, wiec odpoczywaj, tyle mogę Ci doradzić . Ważne też żeby sprawdzić, czy to nue rozchodzenie się spojenia?
 
Misia12 trzymam kciuki za męża.

AIM masz rację. ..chyba być gorzej pacjentem jak się wszytko dookoła zna i ludzi itd.

Dziewczyny. ..wszytkie piszecie i objawach. ..a ja dziś się czuje jakbym mogła góry przenosić. Czasem wieczorem oprócz kilku skurczy nic się nie dzieje...ale u mnie aktualnie 35 i 3 wiec mam nadzieję że po 36 tez juz coś się ruszy. W pierwszej ciąży juz na tym etapie leżałam. ..rozwarcie itd..wszyscy straszyli ze to się powtórzy itd...a ja mam wrażenie ze tym razem przenoszę to ciążę. ..

Olissiaa...na pewno egzaminy poszły Tobie dobrze. U nas tez imię nie wybrane. ..wszyscy sie dookoła pytają. .a mnie.to.juz zaczyna stresować.

Dziś trzeba ograć zakupy itd bo jutro wolne...wiec.pewnie.będą. kolejki w.mieście.

Miłego dnia wszytskim życzę.
 
reklama
Olisiaa trzymam kciuki za same 5; powodzenia na wizycie
Ja wkładam pieluszke na materacyk do wózka, kupiłam większą bambusowa

Tea bądź czujna. ... może to już [emoji6] weź prysznic i nospe, ponoć nospa nie działa na te właściwe skurcze
 
Do góry