reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ja i tych liściach myślę już któryś dzień, jak zwykle mając aptekę pod nosem jeszcze nie kupiłam to może dzięki waszemu o tym pisaniu się zbiore w końcu :p
 
Ewella90 - bardzo ładne zdjęcia

Ehh dziewczyny dzisiaj uświadomiłam sobie jacy ludzie potrafią być podli i perfidni... Ludzie wynajmujący lokum uciekli nie płacąc czynszu i jeszcze "odchodząc" zdemolowali mieszkanie - dosłownie... nawet spleśniały chleb na środku kuchni zostawili. O brakach w początkowym asortymencie nie wspomnę.... Tym większe zaskoczenie, że nie było to rozstanie w jakichś bojowych warunkach, rozwiązanie umowy było z ich winy z racji nie płacenia rachunków i czynszu.. Sami przyznali rację i dostali wypowiedzenie zgodnie z dużym wyprzedzeniem czasowym, żeby mogli znaleźć kolejne lokum to nawet dodatkowe dni im daliśmy bo jakieś inne znaleźli, ale od jakiegoś tam terminu to zgodziliśmy się, żeby pomieszkali dłużej. Jak zobaczyłam co po sobie zostawili to zastanawiam się "jak można być tak podłym....". No witki opadają :( i co z takimi zrobić ?? Trzeba zbierać pieniądze na kolejny gruntowny remont :(
 
Raczej nie być jeleniem, poinformować że jeżeli sytuacja nie zostanie rozwiązana będziecie to zgłaszać do sądu-jeśli uciekli bez płacenia czynszu to macie sprawę wygraną (jasne, wiem, zajmie to trochę czasu ale jednak będzie na bank wygrana) i koszty wtedy rozpraw nie wy pokrywanie tylko druga strona. Powinni się wystraszyć samego faktu zdecydowania się skierowania sprawy do sądu i wersji uregulować. Czynsz i na pewno w umowie macie coś o kosztach dewastacji mieszkania (czyli że kaucja jest nie do zwrotu chociażby jako minimum) byście mieli cokolwiek.
 
Taaak odnosnie tego porodu. Ja juz czekam. Wszystko super przygotowane szyjka wygladzona,pulchna, rozwarcie 2-3 palece. W czawrtek postrszylo i tyylle. Do niedzieli mam czas i juz wywolywanie. Teraz do wtorku wieczorem nie bardzo mam jak rodzic ;) ale pozniej juz stane na glowie ;)

Ewella fajne zdjecie, jakie gorki w tle?

Mamusia co za masakra! Wspolczuje klopotu
 
Mamusia muminka jeśli masz ich adres zameldowania ( z dowodu) to warto poza wykonaniem telefonu do nich wysłać do nich list z takimi informacjami jak wspomniała aim ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru ( przyda się jeśli byście chcieli kiedyś iść na drogę sądową). Dodatkowo jeśli się nie zreflektują warto poinformować policję (dewastacja) zróbcie koniecznie zdjęcia jakie mieszkanie zastaliście. Do zawiadomienia dołączacie potwierdzenie z poczty o wysłanym piśmie z jego kopią. Niestety żyjemy w kraju złodziei - niestety ja zostałam oszukana i okradziona przez cwaniaczka, a sądzie usłyszałam od pani prokurator - "należało się spodziewać, że tak może się wydarzyć" ciekawe po czym miałam to ocenić.
Nie mniej jednak życzę wytrwałości i sukcesów, bo nie trawię czegoś takiego!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mamusia Muminka - współczuję ogromnie .
Aim dobrze prawi, ale ja zacznę od pytania - czy mieliście umowę? bo często się zdarza wynajęcie mieszkania na pape, bez zgłaszania do skarbówki, itd...
Znajoma znajomej ma właśnie mega problem z kobietą z 3 dzieci, którym wynajela mieszkanie na łagodnych warunkach. Baba niczego nie płaci. Wynajmująca od 4 miesięcy płaci im za prąd, wodę, gaz... I nie ma prawa ich ani wyrzucić, ani zakręcić dopływu. Była już na policji i u prawnika, i...ma ręce związane, bo w takiej sytuacji prawo stoi po stronie tej kobiety z dziećmi [emoji19]
 
reklama
Kasiulka Beskidy :)

Dzięki dziewczyny :)

Mamusia_Muminka współczuję sytuacji ale na pewno musisz coś z tym zrobić, brat męża wynajmuje 4 mieszkania i czasami słyszę z jakimi ludźmi się męczy, no i nie wynajmuje nigdy rodziną z dziećmi bo wie, że nic później nie zrobi jak płacić nie będą. ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry