reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam dziewczyny ja według moich obliczeń jestem w 6 tyg ciąży. Strasznie sie denerwuje bo to moja pierwsza ciąża. Wizyte u ginekologa mam za tydzień w piątek mam nadzieje że wszystko będzie ok
 
reklama
Juz pisze :)
Dopiero siadłam na tyłku..
A więc wszystko w porządku serduszko jest. Maleństwo ma 1 cm.
Termin z usg na 06.07.
Mam już założona kartę ciąży

Mogę za kilka dni troszkę brudzić bo jest trochę krwi organizm myślał że jak co miesiąc będzie okres. Teraz to musi się złuszczyć ale nic maleństwu nie zagraża.

Kotek87 przykro mi ale myślę że będzie dobrze ze jeszcze serduszko zabije.. zobaczysz ;)

Hajmal kurcze znów ta nie wiedza to okropne życzę Ci siły i cierpliwości..

Anisima gratulacje

Tymuniek gratulacje

-------------------
7t 2d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]


-------------------
7t 2d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Tymuniek Dorota Justys gratulacje udanych wizyt:-)


Ja juz zmykam do lozka bo jak zwykle wieczorem mi mega zle...:-((((

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Tymuniek ,Dorota, Justys gratulacje wizxt
Migula witaj
Kotek zobaczysz niedlugo sie serduszko Pokaze
Hajmal nadal trzymam kciuki.Musi byc dobrze
Dorota ja dzisiaj 7t4d i mam termin z usg i om na 02.07.jestem ciekawa czy na srodowej wizycie tez Mi sie bedzie pokrywalo

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Do góry