reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
jeszcze wcześnie, lekarze mówią, że tydzien po tym jak widac zarodek zaczyna bić serce i tyle czasu dają, masz dopiero 6,1 dzień ma jeszcze czas , badz dobrej mysli. Mój drugi pecherzyk był strasznie podługowaty i było ok nie martw się
 
Jest źle

Pęcherzyk nie regularny. Zarodek jest. Serce nie bije. Jak przez 2 tyg nie poronie to mam przyjśc na wizyte.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie mi przykro - trzymaj się i nie trać nadziei:*

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Ja będąc w ciazy z Kubą byłam na usg prawie w 7tc (pod koniec 6) i też serce nie biło. 2 tygodniu później biło i pływał sobie jak rybka w moim brzuszku!!! Zabije serce tylko potrzeba czasu!
 
reklama
Do góry