reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hajmal o matko wspolczuje Ci tego stresu....a jak z tym krwawieniem?

Nepolka Tobie rowniez mam nadzieje ze jutro bedzie jednak pozytyenie dla Ciebie ..


Ja jak zwykle wieczorem umieram ...

010igov3fkey3mez.png
 
O matko dziewczyny ale musicie się stresować,wiem co to jest,ja staram się narazie nie myśleć o nadchodzącej wizycie,
Na moje zaparcia nie pomagają ani suszone śliwki ani jabłka,nie wiem czym mam się jeszcze ratować.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To się rozgadałyście kobietki ledwie nadążam z czytaniem ;))
Ja jestem już po dzisiejszej wizycie USG. Widziałam moją kropeczkę z pulsującym serduszkiem :)
Wszystkie wyniki są ok tylko okazuje się, że mam za wysoką glukozę (niby jest w normie, ale dla kobiety w ciąży za wysoka) więc w poniedziałek muszę podejść na test obciążenia glukozą. Któraś z was miała wyższą glukozę?
 
Hej a co myślicie o wizycie u dentysty na tam wczesnym etapie ciąży ? chodzi o wyrwanie zębów... boję się tego znieczulenia, żeby nie zaszkodziło dziecku ale też zepsute zęby żeby nie zaszkodziły wizyta u gin dopiero 25.11 żeby zapytać bo jednego pytałam ostatnio to powiedziała że nie ale jak zapytałam o bakterie zepsutych zębów to nic nie powiedziała ...:errr:
 
Hej a co myślicie o wizycie u dentysty na tam wczesnym etapie ciąży ? chodzi o wyrwanie zębów... boję się tego znieczulenia, żeby nie zaszkodziło dziecku ale też zepsute zęby żeby nie zaszkodziły wizyta u gin dopiero 25.11 żeby zapytać bo jednego pytałam ostatnio to powiedziała że nie ale jak zapytałam o bakterie zepsutych zębów to nic nie powiedziała ...:errr:

Znieczulenia są bezpieczne teraz dla ciazy, napewno zepsute zeby mogą spowodować gorsze spustoszenie dla organizmu z tego co rozmawiałam z dentystka
 
na razie sie nie leje, w szpitalu było tego sporo, troche mnie chwilę wcześniej pobolewał brzuch ale to tylko takie ćmienie było, przy tym że mi jeszcze było nie dobrze a to cmienie nie było dominujace.

Tea jesli ci moge doradzić spróbuj zielonej herbaty, nie mam woreczka żółciowego i mam z tym problemy zielona herbata mi pomaga no i jeszcze jogurt aktiwia

anissima super gratuluje fasolki - ja cukier na czczo poprzednio miałam 5,2 , teraz miałam 5,12 i żaden lekarz nie robił afery
 
reklama
Do góry