reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Co do wody- ani niedobor ani nadmiar nie jest dobry. Nadmiar wyplukuje z organizmy mineraly czy costam. Tak czytalam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!
Dziewczyny piękne wagi dzidziołków!
Katja jak to pięknie wyglądało i super łóżeczko.
Alex super niespodzianka!!!
Lilith ściskam mocno :*

U mnie w końcu się rozpogodzilo:biggrin2: (cały dzień pochmurny i deszczowy:sad:)
Córcia ogląda bajke która dostała na komunie to mogę chwilę przeczytać i napisać. A i zrobilyśmy lody z jogurtu truskawkowego i zmiksowanych bananów ciekawe jakie wyjda (babcia robila mango z serkiem mascarpone ale chyba przez ten serek trochę dziwnie mi smakowal). Mialam kupic urządzenie do robienia lodów ale stwierdzilam ze na to szkoda kasy. Wolalabym do waty cukrowej :tak:. A Wy robicie lody?
Miłego wieczoru;)
 
Lilith - tule mocno :-* :-* :-*

Katja - a to tak z tym łóżeczkiem było [emoji6]. A już myślałam, że masz drugie [emoji1].
Ja będę korzystała z otulacza albo śpiworka.


Anita - plus posiadania starszych dzieci - na ogół potrafią sobie znaleźć zajęcie [emoji6].
Ja nie posiadam maszynki do lodów, ale moja córa dostała kiedyś od Teściowej taki zestaw z Barbie do wytwarzania lodów i koktajli [emoji1].
A tak.. robię jedynie sorbety przy pomocy blendera.
 
Witajcie.

Oliweczka biedaku, jaka opuchlizna....to musi być uciążliwe.

Inka skąd Ty tyle prania dzidziowego nazbierałaś?

Aga_km naleśniki zjedzone, ale jak wpadniesz to dorobię ;-)
Co do znajomych i spotkań, to wczoraj powiedziałam, że nie mam już siły na gości i teraz muszę odpoczywać. Co innego wypić kawę w ogrodzie, a co innego grilować do nocy. Mężowi powiedziałam, że jak ktoś się do porodu będzie wkręcał na grila ,to ja bezczelnie będę leżała w pokoju.

Misia , tak surfinie trzeba co dziennie obrywać, te zeschnięte, niby pelargonię też, ale rzadziej .
Co do domowego spa, to ja już od tygodnia się zabieram do olejowania włosów i jakiejś maseczki i jakoś czasu brakuje. Jutro obiecałam sobie paznokcie zrobić i depilacja nóg. Pochwal się dziełem pazurkowym.

Jenny taki grilek dla dwojga, to przyjemność.

Aha pewnie, że dasz radę wszystko ogarnąć, spokojnie. A strach, to normalna rzecz, ja też się boję, choć jeszcze mam sporo czasu.

Kasia super masz z tym malowaniem paznokci, ja bym nie zaryzykowała jednak powierzyć to mężowi.

Emol gratuluję wyników, pięknie!
Moja mała też się tak kręci, od 3 dni, szczególnie w nocy od 24.00 do 3.00

Pumelova haha dla nas krupnioki, ale dla większości kaszanka.:-D to był ostatni gril dla większego grona, koniec! Pelargonie wystarczy czasem zasilić i suche oberwać.

Pola zdrówka dla córeczki, oby szybko przeszło.

Alex wspaniała niespodzianka i piękny tort.
Wydaje mi się, że też minimalnie mi brzucho opada, ale kurcze jeszcze za wcześnie..

Tea uważaj na siebie, szczególnie jak sama z małym jesteś. Rozalia bardzo ładne imię. Dobrych wiadomości na wizycie.

Maziajka musicie jeszcze troszkę wytrzymać. To wkręcanie w szyjkę! Właśnie, to mnie tak boli.

Katja super łóżeczko.
Mam już pościel do łóżeczka, ale wiadomo że w lipcu będzie za ciepło, to cieńszy i grubszy kocyk i płaska poduszka. Jak będzie jeszcze za ciepło, to sama poszewka flanelowa?

Anita robiłam w zeszłym roku lody z kremówki i zmiksowanych bananów.

Lilith tulaski :-*

Impreza nam się wczoraj przeciągnęła do 1.00 . dziś spaliśmy do 10.00 , śniadanko, prysznic i pojechaliśmy na obiad i do kina na piratów z karaibów. Ciężko mi było wysiedzieć, a było tak głośno, że Majcia cały czas kopała i od połowy filmu jeszcze ją czkawka męczyła. :pMam jęzor na truskawki, akurat jak wszystko zamknięte.
 
Lilith :*
Anita ja nigdy lodów nie robiłam poza sorbetowymi z owoców w foremkach z IKEA. Moja ciocia na wsi robi takie prawdziwe śmietankowe, mniam.
Aniek proszę bardzo, koleżanka zadowolona-przynajmniej tak mówi.
1496606338-aaaaaa.jpeg

Dobija mnie ta duchota, niby coś popadało ale i tak duszno mi. Męża zaciagnelam na lodowe marzenie lodowe, a o 20 było grane smoothie z truskawek, agrestu mrożonego, bananów. Także słodko mi jak trzeba.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek - dumna jestem z Twojej twardej postawy odnośnie znajomych grillujacych u Was w tych ostatnich tygodniach ciąży [emoji4].
A o naleśniki jeszcze się upomne jak będziemy jechać do brata męża do Krakowa [emoji6]
Uważaj na siebie - mi również i brzuchol opada, a i młoda wkreca się w kanał, także wiesz... Ja przez 2 tygodnie hamuje ze wszystkim [emoji4]


Misia - no piękne te pazurki [emoji3] [emoji106]. Koleżanka z pewnością nie kłamie [emoji5]
Fajną lodową wyzere zaliczyłas [emoji106][emoji3]
 
Misia super pazureczki ja też bym zrobiła ale do cc nie wolno więc nic nie robię...
Tea Rozalia super:)
Ja spakowana mała też wyglądam jak na wojne bym jechała ale cóż nie wiem na ile dni mam się szykować he.

Dziewczyny nie mam stanika do karmienia trochę strach kupować przez neta bo mam duży rozmiar ...może jak mnie nie zostawią to jeszcze zdążę kupić stacjonarnie lecę spać rano pobudka muszę włosy zrobić:) spokojnej nocki kobitki:)
 
Katja ja mam cienki kocyk, a jeśli będzie zimniej to mam lekko ocieplana kołderką (nazwa wiosenno-jesienna) i poduszkę do zestawu ;) a na zimę mam normalnie ocieplana

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lilith tule cie mocno:*

Aga dobrze, ze zwolnilas, nie ma co wywolywac wilka z lasu, a za dwa tyg bedziesz miala donoszona ciaze?

Tymuniek trzymam kciuki

Aniek i super pomysl, nie ma co na sile siedziec ze znajomymi;)

Katja ja do spania mam rozek, jak bedzie bardzo goraco, to go rozepne i zrobie z niego mini-kolderke (Karolince tak robilam jak byla malutka -teraz sobie przypomnialam:)), albo kocyk do przykrywania. Mam tez rozne otulacze bambusowe itp.

Misia sliczne pazurki:)

Tea bardzo podoba m sie imie Rozalia, jest takie urocze:)
 
Do góry