reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Nath - a nie masz czegoś nudnego do czytania pod ręką? Czegoś... Gdzie 1 strony nie jesteś w stanie przeczytać? [emoji6]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napolka ale piękne tluste ||

A wy dziewczyny jak wyniotujecie macie mdłości spdacie na wadze? Ja sprawdzam codziennie ale na razie nic nie przybyło. Od kiedy normalnie w ciąży przybiera sie na wadze? Bo ja w poprzednich nie przybierałam. W pierwszej nic a w drugiej 4,5 na samym końcu. Ale wtedy byłam znacznie grubsza i ja chudłam a brzuch rósł. Teraz przez 2 lata zrzuciłam 22kg i wazę w normie choć do fit sylwetki mi brakuje... ale dokończę po porodzie swoją metamorfozę. Za 2 tyg jak na usg będzie ok kupie płytki z ćwiczeniami dla mam. Moze zapisze sie tez na fitnesik.
 
Napolka - gratuluję mocnych II [emoji122]

Dobradziewczyna - no to odpoczelas [emoji6]. Wizyta Teściowej z samego rana w wolnym dniu od pracy... Uczucie bezcenne [emoji3].

A tak szczerze - to Ci troszkę zazdroszczę, moi Tesciowie totalnie się nie interesują wnuczka. Zero pomocy mieliśmy z ich strony. W zeszłym roku w październiku Teściu przypomniał sobie, że.. Były wakacje, i Jagody u nich nie było [emoji19] (to im powiedziałam, że na siłę dziecka nie będę im zostawiać - jeżeli Oni nie potrafią wyjść z inicjatywa, to ja ich zmuszać nie będę - bo jak to dziecko się później będzie czuło). W tym roku również wakacje przeminely, ale jeszcze tego nie zauważyli [emoji6].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka - pozdrawiam śniadaniowo [emoji3].
Tłuste jedzenie nigdy nie jest za dobre. Co do frytek (ostatnio chyba Dorota też o nich pisała, że się meczyla strasznie ), spróbuj zrobić je nie w frytkownicy tylko w piekarniku - bez tłuszczu i za mocno nie zrumieniaj! (co by za twarde nie były - bo przy późniejszym ew.zwroceniu może boleć)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napolka - gratuluję mocnych II [emoji122]

Dobradziewczyna - no to odpoczelas [emoji6]. Wizyta Teściowej z samego rana w wolnym dniu od pracy... Uczucie bezcenne [emoji3].

A tak szczerze - to Ci troszkę zazdroszczę, moi Tesciowie totalnie się nie interesują wnuczka. Zero pomocy mieliśmy z ich strony. W zeszłym roku w październiku Teściu przypomniał sobie, że.. Były wakacje, i Jagody u nich nie było [emoji19] (to im powiedziałam, że na siłę dziecka nie będę im zostawiać - jeżeli Oni nie potrafią wyjść z inicjatywa, to ja ich zmuszać nie będę - bo jak to dziecko się później będzie czuło). W tym roku również wakacje przeminely, ale jeszcze tego nie zauważyli [emoji6].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
No to nie zazdroszcze teściów ;/ mój Mały to pierwszy wnuk teściowej, na początku była przerażona, bo jak my sobie poradzimy z tym wszystkim ale jak Mały się urodził to zafiksowała się na jego punkcie ;) po porodzie byliśmy dwa tyg w szpitalu to przyjeżdżala codziennie... Co mnie szczerze mówić wkurzalo już prawie na samym początku ;/
 
Napolka ale piękne tluste ||

A wy dziewczyny jak wyniotujecie macie mdłości spdacie na wadze? Ja sprawdzam codziennie ale na razie nic nie przybyło. Od kiedy normalnie w ciąży przybiera sie na wadze? Bo ja w poprzednich nie przybierałam. W pierwszej nic a w drugiej 4,5 na samym końcu. Ale wtedy byłam znacznie grubsza i ja chudłam a brzuch rósł. Teraz przez 2 lata zrzuciłam 22kg i wazę w normie choć do fit sylwetki mi brakuje... ale dokończę po porodzie swoją metamorfozę. Za 2 tyg jak na usg będzie ok kupie płytki z ćwiczeniami dla mam. Moze zapisze sie tez na fitnesik.
Kasiulka - no ja teraz też wychodzę z inną waga niż przy 1 ciąży (tj.teraz mam 12 kg na plusie). Obecnie waga stoi w miejscu.
A poprzednio miałam wahania do 17 tc (najpierw spadałam przez wymioty, później nadrobilam do wagi początkowej, i od 17 tc tylko roslam).



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka - pozdrawiam śniadaniowo [emoji3].
Tłuste jedzenie nigdy nie jest za dobre. Co do frytek (ostatnio chyba Dorota też o nich pisała, że się meczyla strasznie ), spróbuj zrobić je nie w frytkownicy tylko w piekarniku - bez tłuszczu i za mocno nie zrumieniaj! (co by za twarde nie były - bo przy późniejszym ew.zwroceniu może boleć)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak tak to ja pisałam ;)
Ja robiłam w piekarniku a rano odchorowałam. Teraz odchorowuje po wszystkim :( juz od rana..
Dobrze ze mam wszystko na obiad i mały jeszcze chory to nie musze się ruszać z domu bo nie dałabym rady ; (
Dla mnie to wyczyn wejść w ogóle do kuchni ledwo przekrocze jej próg to wszystko mi śmierdzi lodówkę otwieram na bezdechu

Ja mam dziś wizytę o 1845 jestem pozytywnie nastawiona chociaż wiadomo też się trochę stresuje ale staram się nie nakręcać:)

Powodzenia na wizytach


-------------------
7t 2d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Ostatnia edycja:
Tak tak to ja pisałam ;)
Ja robiłam w piekarniku a rano odchorowałam. Teraz odchorowuje po wszystkim :( juz od rana..
Dobrze ze mam wszystko na obiad i mały jeszcze chory to nie musze się ruszać z domu bo nie dałabym rady ; (

Ja mam dziś wizytę o 1845 jestem pozytywnie nastawiona chociaż wiadomo też się trochę stresuje ale staram się nie nakręcać:)

Powodzenia na wizytach


-------------------
7t 2d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
ja mam na 18:40 :)
 
reklama
Kotek pamiętam właśnie ze mamy te 5min różnicy ;) chociaż u mnie mogą być opóźnienia nigdy nie wiadomo jak się trafi. Trzymam [emoji110]

-------------------
7t 2d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Do góry