reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Morela ja też mam brzuch jakbym najadla się gorących ziemniaków :) Ale siku w nocy mnie nie budzi.. mam nadzieję ze to nie jest zły znak.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie z rana :) i witam również nowe lipcówki GRATULACJE !![emoji14]ja zaraz uciekam do pracy i jest postęp nie dźwigało mnie przy myciu zębów[emoji14]i ogólnie jest nawet znośnie:p a tak poza tym to sie ciągle martwie od wczorajszej wizyty ,co z tej mojej cytologii wyniknie i oczywiscie naczytałam sie o nadżerkach.. Niby mama mówiła mi że również miała nadżerke z bratem w ciąży i przy porodzie sama sobie poszła ale ja sie tak zastanawiam ile już moge ją mieć itd no nic ..koniec marudzenia:p trzeba sie zbierać[emoji14]i jeszcze raz kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji106] czekam na dobre wieści[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczynki :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja mam mega stresa już od rana a wizyta dopiero na 18:40. Oby dzień szybko zleciał.
 
witajcie dziewczynki
od wczorajszego wieczora wypisałyście ponad 10 stron naprawę ciężko za wami nadążyć. Gratuluje nowym lipcóweczkom i trzymam kciuki za wizyty i badania
Napolka idź do lekarza jak tylko możesz
Lilith szkoda przytulam :( ale bądź dobrej myśli bo drugi dzidziuś tego potrzebuje
Fajnie ze waszym maluszkom ładnie bije serduszko, może i mojemu małemu też dziś będzie widać ze bije i że go w ogóle będzie widać
 
Aga88 ja tez bym szła na zwolnienie jak moze skończyć sie atakiem. Nie wiem jak masz silne, ale możesz nawet upaść niefortunnie na jakis krawężnik .... dbaj o siebie

Kotek i inne dziewczynki nie nakręcajcie sie negatywnie!!! W głowie ma byc tylko, ze jest dobrze
 
Aaa ja dalej nie spie bo wlasnie poszlam zrobic siusiu ale tak mnie zamdlilo ze zwrocilam przy okazji czekoladki co przed chwila na sile zjadlam [emoji43]Serio boje sie jesc. Moj wczoraj powiedzial "jak sie zle czujesz to idz rzyg... to przeciez normalne!" [emoji23] Dzieki tej swietnej radzie wpadlam na pomysl i zalozylam 2 nowe tematy gdzie tez mozemy pisac o naszych objawach i innych problemach tak aby nie gubic komentarzy wiec jakby co to zapraszam do rozmowy i tam [emoji16][emoji16] Ja podejme kolejna probe snu ,moze tym razem sie uda [emoji42]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kotek - i za Ciebie trzymam kciukasy [emoji2].
Te wieczorne wizyty potrafią rozstroic - dobrze Cie rozumiem.


AAggAA - ja bym nie ryzykowala na Twoim miejscu, i skorzystała z L4 [emoji2]. Życzę Ci jednak aby żaden atak Cie nie przyatakowal [emoji3]


Megan - wierzę, że się martwisz, i zapewne co rusz sprawdzasz czy wszystko gra. Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie śladu po nadzerce nie będzie [emoji2]


Olisia - ale miałaś przeczucie [emoji3]. Gratuluję II.

Co do zaburzeń w spaniu - to... Ja totalnie nie mam problemu ze spaniem. Najchętniej spalabym od 18:00 do 5:00 rano, ale sie nie da... Fakt - czasami budzę się aby się napić, i przy okazji korzystam z WC, ale żeby budzic się extra tylko na siku, to jeszcze nie ten etap u mnie [emoji6]



W ogóle jakos tak lżej przechodzę ta ciążę w porównaniu z poprzednią (nawet mój M jest zaskoczony [emoji23]. W pierwszej kupował dla mnie i dzidzi przeróżne smakołyki, na które nawet nie mogłam patrzeć... Więc jadł, żeby się nie "zmarnowalo", a teraz co kupi to i ja poddziubie i córa z chęcią też palaszuje).


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej witam z rana ...doszlam do wniosku ze nie moge nic tlustego jesc bo potem mnie wlasnie tak pali w przelyku a wczoraj zjadlam frytki i potem malo nie umarlam!!


Hajmal o ktorej masz wizyte??

Aga jasne nie ma co ryzykowac:-)

Megan mnostwo kobiet ma w ciazy nadzerke byc moze zniknie po porodzie a jak nie to Ci ja usuna po pologu.
Ja mam torbiel endometrialna na jajniku juz oczywiscie przed ciaza byla ale gin kazala smialo sie starac ona sama raczej nie zniknie ale podczas ciazy wlasnie nie rosnie.Dzieki niej przynajmniej bede miec wiecej USG.

Ja.juz witam sie sniadaniowo 2 * bulka z serem :D.
W ogole cala.noc snila mi sie herbata z dzikiej rozy i musialam kupic taka pypcie mialam:p

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Witam od rana wszystkie :) oczywiście kciukasy za dzisiejsze wizyty :) ja jeszcze dzisiaj mam wolne od pracy i teoretycznie mogłam pospac ale teściowej się pomyliło że jednak pracuje i przyszła rano żeby zostać z Młodym ;/ ;) ogólnie noc spokojna, i odziwo bez wizyty w WC o_O
 
Do góry