reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
W którym tygodniu najlepiej umówić się na wizytę? Już nie pamiętam jak było z córką, wiem że poszłam zaraz po zrobionym teście ale było za wcześnie jeszcze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W którym tygodniu najlepiej umówić się na wizytę? Już nie pamiętam jak było z córką, wiem że poszłam zaraz po zrobionym teście ale było za wcześnie jeszcze

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy :-) wydaje mi się ze najlepiej to tak 6t no najwyżej ze cos Cie nie pokoi. Ja sama musze wytrzymać jeszcze 11 dni :-( .
 
Też mam wizytę 21.11 ;) kilka dni musimy wytrzymać ;)
Wytrzymamy [emoji4]. Ja póki co oaza spokoju.. W poniedziałek pewnie zacznę swirowac [emoji14]

Witam się wcześnie porannie [emoji2]

Właśnie zyskałam dodatkowe 20 minut leżenia.. Bo z tego całego wczorajszego zamieszania zapomniałam kupić pieczywo na dzisiaj (jedynie mi się ciabatta została).
No nic...Mężowy i córa dzisiaj na bulkach słodkich będą bazować, które mam nadzieję zdążymy kupić przed 7:00 [emoji6]


Dorota, Hajmal, Tymuniek - [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie :-) Olisiaa witaj jeszcze raz, super miałaś przeczucie że ci się uda :-)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&

f2w33e3kdaj3n4f0.png
 
Witam kolejne przyszle mamusie [emoji4] Pozytywnych wizyt zycze ,jeszcze 5 tyg i ja doczekiam sie pierwszego USG :D Uciekam spac bo kolejna noc zarwana i dopiero teraz mnie cos spanie lapie ...nie wiem co sie ze mna dzieje...[emoji42] Moj sobie za to smacznie spi i do tego chrapie ale za pare godzin wstaje do pracy,a ja zostaje w domku wiec nie zazdroszcze [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze... Umknęłas mi - przepraszam [emoji120]
Gratuluję udanej wizyty :-) Mamy między sobą tydzień różnicy między terminami :-). Ja wizytę mam w poniedziałek 21.11. Ciekawa jestem czy juz usłyszę serduszko



Tymuniek - powodzenia [emoji110]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe, nie ma problemu! Dziekuje!
Mysle, ze serdunio to juz bedzie ladnie bilo:) trzymam bynajmniej kciuki!
 
Witajcie ranne Mamuśki!
Chyba szykuje sie L4 u mnie. Kolejna noc z boku na bok, tym razem chyba z 4 razy siku. Z moja padaczką takie nie wysypianie sie predysponuje do ataku...co sadzicie drogie Panie?
 
reklama
Witajcie ranne Mamuśki!
Chyba szykuje sie L4 u mnie. Kolejna noc z boku na bok, tym razem chyba z 4 razy siku. Z moja padaczką takie nie wysypianie sie predysponuje do ataku...co sadzicie drogie Panie?
Pewnie. Jak możesz to idź na L4.

A ja też problemy ze spaniem mam. Budzę się w nocy na siku i nie mogę potem zasnąć. Wizyta dopiero za równo tydzień już się doczekać nie mogę. A mój brzuch to jedno wielkie wzdęcie - ukryć to ciężko jakimiś sweetrami. Moja kierowniczka labu mówi, że to woda się zbiera i , że przy drugim dziecku tak jest wszystko szybciej.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Do góry