reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aaggaa88 dla ciebie rowniez gratulacje. Przepraszam ze cie pominelam

f2w3flw15r2h1ssa.png
Nie ma sprawy! Dziękować bardzo!
 
Witaj Olisiaa ;)
Pamiętam ze na początku pisałaś żeby trzymać za Ciebie kciuki a więc gratulacje ;)

-------------------
7t 1d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Dziewczyny,
Ja już po, wg usg 5t2d :) termin na 15.07.
Wszystko w porządku póki co:) za 2 tyg ide na serduszko!
Kurcze... Umknęłas mi - przepraszam [emoji120]
Gratuluję udanej wizyty :-) Mamy między sobą tydzień różnicy między terminami :-). Ja wizytę mam w poniedziałek 21.11. Ciekawa jestem czy juz usłyszę serduszko



Tymuniek - powodzenia [emoji110]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tymuniek trzymamy kciuki!!

Mauf, Aaggaa gratuluję!! mam nadzieje, ze nie pominelam bo ledwomysle a właśnie odczytywalam..

Tez mi gorzej na wieczór.. coś okropnego.. zaraz zasne w dodatku..

Beta tylko w tym samym labie. może jedz na IP??

Z serduchem wszystko zależy od sprzętu.. U nas było serce 5+2 ale jak wyliczaja datę 1 to preferują skonczony 6.

Olissia pamiętam Cie, miałaś mega przeczucie. gratulune!

Miałam jeszcze coś napisać ale wymiekam..zupełnie dzis nie myślę.. myślę, że stres psychiczny wykańcza najbardziej.. oby udało się pospać choć trochę..
 
Do góry