reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Morela masz już mdłości?
Mdłosci, spodnie przestają się dopinać i rozpieranie ww podbrzuszu plus mega bolące cycki! tak jakbym była w późniejszej ciąży. Może dlatego , że to moja druga, nie wiem czemu tak intensywnie.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Hmmm dziekuje czyli 6t3d moze byc za wczesnie tak zastanawiam sie kiedy isc na 1 wizyte zeby juz serduszko glosno biło:)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dzisiaj na wizycie wychodziło 6t3d i serduszko ładnie pikało ;p
Dziewczyny,
Ja już po, wg usg 5t2d :) termin na 15.07.
Wszystko w porządku póki co:) za 2 tyg ide na serduszko!
Super ze wszystko dobrze :) teraz czekamy na [emoji173][emoji173]
Boze ja leze i tak mi nie dobrze:-(.... ja zamiast poranny to mam wieczorne mdlosci.

010igov3fkey3mez.png
Łącze sie w cierpieniach[emoji14]u mnie za to z rana jest najgorzej a tak to cały dzień czuje jakby mi cos na żołądku siedziało :(
Ja bym zrobiła jeszcze raz w tym samym gdzie zapierwszym razem



Wendy ja dziś mam6 tydzien i 0 dni ciąży i słyszałam serduszko:)


Tak więc ja już po wizycie na szczęście :) Wszystko z maluszkiem dobrze :) Serduszko też już pukało, termin mi wyliczył na 07.07 ale coś mi się wydaje za wcześnie ;) Nie mniej i tak w sumie przed terminem zawsze 12 dni rodziłam więc teraz też pewnie bedzie przed ;)
Super wieści [emoji173]
Mafu super :)

Ja tez dziś mam 6 tydz 0 dni wg ostatniego USG.
Jutro mam wizyte to sobie porównamy terminy.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
No to kciuki za jutro [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tez Wam sie tak odbija? Jezu osiwiec mozna:D ciagle czuje ze mnie tam piecze zoladek i odbija mi sie czytalam ze to normalne z powodu wzrostu progesteronu.

010igov3fkey3mez.png
 
Dorota kciuki za synka. w lutym przechodzilam to z moim, Wazne by później nerki na usg sprawdzili.

Morela mi tylko puchna. w ciazy z córką za to potworny ból był..

Nath bez potrzeby nie robią wcześniej scanu. jakbyś miała bole to jedziesz na emergency do swojego szpitala albo prosisz gp. i już masz scan zalatwiony. do polskich klinik w życiu bym nie poszła.. ale Lubie ang prywatne scany ze zniżkami na np.gruponie. mam piękne pamiątki z każdej ciazy.

Wendy gratuluję, ładna kreseczka!


Truskawka nuz nie ale na samym początku miałam.

Justys oczywiście, że pamiętamy.

Arrow witaj!! sama przeżyłam podobny cud, my staraliśmy sje 7 lat a potem poszło.. gratuluję!

Maziajka widzę ze suwaczek ładnie Ci się przesuwa. po Twoich zupach sama dzis zrobilam hihi.

Anissima daj pilnie znać co po wizycie! kciuki zacisniete.
Megan czeka na wiesci dzis :)

Sarat, Maziajka dziękuję :*


Ja juz po..

Maluszek niestety tylko jeden.. było nam cholernie przykro bo jednak były dwa i nastawialam się na drugie serduszko.. z drugiej zaś strony po swoich stratach ( to moja 6 ciąża) tylu oczekiwaniach i stresie, że w ogo.e serduszka nie będzie jesteśmy przeszczesliwi.
Maluch nadrabja pięknie, serducho slicznie wali. widać już raczki i nóżki, główkę i ogonek haha. ma 15,1mm.

Potem wrzucę zdjęcie.
Germin pozostaje z om 26.06
Doczytałam przed chwilką :( szkoda że tylko jeden maluszek ale najważniejsze ze z tym jednym wszystko dobrze i niech rośnie zdrowo to najważniejsze :* [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka witaj w klubie. Tez zdycham ;/ dlatego chyba zaraz pójdę spać , bo wtedy najlepiej się czuje :)
I witaj w klubie tez mi się odbija, wszystkim bleee

A u małego tylko wirusowka wiec trzeba przetrwać i tak już jest dużo lepiej :)
-------------------
7t 1d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Witajcie na początku nieśmiało tu zagladalam bo byłam "lipcowa staraczka" myślę że jeśli dalej tak będzie jak jest teraz zagoszcze tu do samego porodu i jeszcze dłużej.[emoji1]

IMG_20161116_205512.jpeg

Termin wychodzi na 29 lipiec, więc na tą chwilę chyba zamykam lipcowki i jestem ostatnia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20161116_205512.jpeg
    IMG_20161116_205512.jpeg
    25,1 KB · Wyświetleń: 285
reklama
Witajcie na początku nieśmiało tu zagladalam bo byłam "lipcowa staraczka" myślę że jeśli dalej tak będzie jak jest teraz zagoszcze tu do samego porodu i jeszcze dłużej.[emoji1]

Zobacz załącznik 783328
Termin wychodzi na 29 lipiec, więc na tą chwilę chyba zamykam lipcowki i jestem ostatnia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to trzymamy kciuki aby się udało :)
 
Do góry