reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Nie wiem czy zrobić jeszcze raz betę czy sobie odpuścić :(

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bym zrobiła jeszcze raz w tym samym gdzie zapierwszym razem

Hmmm dziekuje czyli 6t3d moze byc za wczesnie tak zastanawiam sie kiedy isc na 1 wizyte zeby juz serduszko glosno biło:)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom

Wendy ja dziś mam6 tydzien i 0 dni ciąży i słyszałam serduszko:)


Tak więc ja już po wizycie na szczęście :) Wszystko z maluszkiem dobrze :) Serduszko też już pukało, termin mi wyliczył na 07.07 ale coś mi się wydaje za wcześnie ;) Nie mniej i tak w sumie przed terminem zawsze 12 dni rodziłam więc teraz też pewnie bedzie przed ;)
 
reklama
Ja bym zrobiła jeszcze raz w tym samym gdzie zapierwszym razem



Wendy ja dziś mam6 tydzien i 0 dni ciąży i słyszałam serduszko:)


Tak więc ja już po wizycie na szczęście :) Wszystko z maluszkiem dobrze :) Serduszko też już pukało, termin mi wyliczył na 07.07 ale coś mi się wydaje za wcześnie ;) Nie mniej i tak w sumie przed terminem zawsze 12 dni rodziłam więc teraz też pewnie bedzie przed ;)
Mafu super :)

Ja tez dziś mam 6 tydz 0 dni wg ostatniego USG.
Jutro mam wizyte to sobie porównamy terminy.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorota kciuki za synka. w lutym przechodzilam to z moim, Wazne by później nerki na usg sprawdzili.

Morela mi tylko puchna. w ciazy z córką za to potworny ból był..

Nath bez potrzeby nie robią wcześniej scanu. jakbyś miała bole to jedziesz na emergency do swojego szpitala albo prosisz gp. i już masz scan zalatwiony. do polskich klinik w życiu bym nie poszła.. ale Lubie ang prywatne scany ze zniżkami na np.gruponie. mam piękne pamiątki z każdej ciazy.

Wendy gratuluję, ładna kreseczka!


Truskawka nuz nie ale na samym początku miałam.

Justys oczywiście, że pamiętamy.

Arrow witaj!! sama przeżyłam podobny cud, my staraliśmy sje 7 lat a potem poszło.. gratuluję!

Maziajka widzę ze suwaczek ładnie Ci się przesuwa. po Twoich zupach sama dzis zrobilam hihi.

Anissima daj pilnie znać co po wizycie! kciuki zacisniete.
Megan czeka na wiesci dzis :)

Sarat, Maziajka dziękuję :*


Ja juz po..

Maluszek niestety tylko jeden.. było nam cholernie przykro bo jednak były dwa i nastawialam się na drugie serduszko.. z drugiej zaś strony po swoich stratach ( to moja 6 ciąża) tylu oczekiwaniach i stresie, że w ogo.e serduszka nie będzie jesteśmy przeszczesliwi.
Maluch nadrabja pięknie, serducho slicznie wali. widać już raczki i nóżki, główkę i ogonek haha. ma 15,1mm.

Potem wrzucę zdjęcie.
Germin pozostaje z om 26.06
Gratuluje[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka chyba 29.09:p ja mialam ostatnia 24.09 termin mam na 1.07 i wg Om i wg Usg

Ja ostatnią miałam ostatnią miesiączkę 21.09, ale mam cykle 30-31 dniowe i przy 31dniowym cyklu wychodzi mi tez 01.07

Co do samolotu, zapytam położną, to już znów nie będzie sam początek ciąży tylko 10tyg+ , zobaczę co powie ona.
No i nie obwinialabym za podwójne poronienie samolotu i autokaru. Nikt nie jest w stanie udowodnić,że to było powodem.

Co do przesądów co do plci, jedyne w co wierzę i co mnie nigdy nie zawiodło to kształt brzucha ciężarnej, ale to będziemy obserwować jak już wyskoczą nam brzuchy :p

Co do L4 to u nas coś takiego nie istnieje. Mogę oczywiście iść na chorobowe,ale lekarz żadnego zaświadczenia mi nie wystawi, czekają mnie kontrolne wizyty i cuda na kiju -.- Zaczekam przynajmniej do końca grudnia i wtedy zdecyduję czy ich powiadomić,czy iść na chorobowe. Niestety jest spore ryzyko utraty pracy i mogę zostać z niczym, więc muszę uważać.
 
Czesc wam
Witam nowe mamuski
Lilith,Megan,Mafu Gratulacje wielkie serduszek .Ja znowu wizyta za tydzien.bedzie juz 9 tydzien
Paalina a przy czym pracujesz? U nas tez na L4 mozna byc tylko Do 6 tyg Max a potem najlepiej dostac zakaz wykonywania zawodu ale w moim zawodzie ciezko o to no chyba ze jakies powody ku temu.w drugiej Ciazy mialam go od 20 tyg i moze tym razem sie tez uda
Ja dzisiaj bylam u Dentysty na czyszczeniu zebow i juz od zawsze mam problemy z zebami ale juz mam ostre ciazowe zapalenie dziasel. Czeka mnie teraz jeszcze niezla walka z tym ale musze dla dzidziusia bo bardzo niebezpieczne te Bakterie moga byc
Trzymam kciuki za nastepne wizyty

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Karo011 ja też mam problem z dziaslami aale jeszcze nie aż tak duży, miałam iść wyrwać teraz dwie ósemki ale gin powiedziała ze narazie lepiej nie .. zmieniam lekarza za tydzień zobaczę co powie bo boję się o baterię ale też o znieczulenie przy usuwaniu zębów żeby nie zaszkodziło dziecku ...
 
Vicarica - 200 km do Wrocławia? To gdzie Ty dokładnie jesteś?


Lilith - gratuluję i przytulam [emoji10]. Często tak bywa, że...natura sama dokonuje wyboru :-(


Mafu, Megann, - gratuluję udanych wizyt :-)

A ja juz ledwo zipie. Od 3 dni mam młyn do ogarnięcia po pracy, i wracam dopiero wieczorem do domu. Dzisiaj jeszcze musiałam odbębnic zebranie w szkole. Wracając do domu kupiłam pizze na wynos (bo mój chłop nie ogarnął tematu: obiad, tłumacząc się tym, iż pomagał młodej w lekcjach), i teraz nie dość, że jestem na maxa zmęczona, to jeszcze cały czas mi się odbija sos czosnkowy :-S

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do samolotu, zapytam położną, to już znów nie będzie sam początek ciąży tylko 10tyg+ , zobaczę co powie ona.
No i nie obwinialabym za podwójne poronienie samolotu i autokaru. Nikt nie jest w stanie udowodnić,że to było powodem.


Wiesz co, no taka odpowiedź /uzasadnienie otrzymała od gina. Także... Nie wiem. Popytaj w temacie, ja też popytam, bo nie ukrywam, że teraz może nie.. Ale chciałabym w maju wyskoczyć gdzieś (gdzie ciepło) na urlopik skoro w wakacje już raczej nie poszaleje ;-)


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry