reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Lilith ja nie mam z tym problemu mogłabym spać i spać wiec jak synek w ciągu dnia idzie spać to ja też :)

-------------------
7t 1d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Megan szczesliwcu, gratuluję!
Wiecie, że podobno cytologi w ciazy się nie robi na początku? ale co kraj to obyczaj choć powtórzyła się ta teoria na innym wątku gdzie bylam. po cyto i przy nadzerce możesz plamic.


AIM jest to pocieszenie i daje większą nadzieje. babeczka tez mówiła, że moglobyc tak, że ten 'zjadl' tego mniejszego.. ważne, że serduszko jest.. Mój Cud..


Dziękuję Wam! teraz już mogę. powiem wam, że się tam przewetylowalam ze strachu i mnie wypuścić nie chciały bo zcierply mi ręce i nogi.. i trochę słabo wygladalam..tyle stresu..
Dziękuje i również gratuluje !!!:) tak on powiedział że powinno sie to zrobic przed ciążą :) ale ze ja nie mialam wczesniej robionej to postaral sie to zrobic mega delikatnie i w sumie nic nie czułam :) i powiedział ze moze pojawic sie plamienie i mam sie nie stresowac ale na szczescie plamien wczesniej nie mialam jak i nie mam[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maffu - myślami z Tobą!!!

Megan i Lilith- dźwięk bijacego serca to piękny dar!!! Lilith przykro mi,ze drugie serce nie bije.

Ja czekam do 29.11 i staram się myśleć pozytywnie o bijacym serduszku mojej fasolki:tak:
 
reklama
Wendy na dziewczynke to wlasnie podobno slodkie choc ja w to nie wierze .Kazda ciaza jest inna i tyle...U mnie jest zupelnie inaczej czy bedzie inna plec sie okaze.

010igov3fkey3mez.png
Pisze ze na dziewczynke bo na dwoch chlopakow wcinalam slodkie a teraz niekoniecznie

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry