reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

✊✊✊ za wizyty!!

Maziajka właśnie była bo ostatnie 2 cykle przed zajściem miałam duże zawirowania hormonalne i ostatnim cyklu przed zajściem w 5 dniu byłam na USG, ale juz wtedy było widać ze zaraz owu
 
reklama
Z kolei u mnie dziś dzień wolny a jutro chyba z samego rana będzie wycieczka do gin bo znów zaczynam mieć brązowy śluz plus coś brzuch pobolewa... Miało być za tydzień ale chyba wolę nie czekać jak mam tak blisko, od pon będę pracować na innym oddziale, to teraz jeszcze wykorzystam że mam gin totalnie pod nosem... Może zwiększy dawkę leków czy co, nie wiem, albo usg...

Pewnie - lepiej od razu sprawdzić co i jak. Kurcze... Ale juz było dobrze, śluzu brak.. A nie przedzwigalas/nadwyrezylas się gdzieś przypadkiem?

A gdzie się przenosisz? Nie lepiej zostać na tym oddziale? [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie wizyty!! Ja tez sie denerwuje przed jutrem, jakoś ten mój lekarz kojarzy mi sie tylko ze zlymi informacjami, jak siadam do niego na fotel to az mi słabo i czuje jakbym zaraz miała usłyszec znów jakas zła diagnozę. Napewno bede szukała kogos nowego jeśli bedzie ok wszystko z ciaza.
 
dziekuje Wam za dobre słowo i kciuki
aim i sarat tez tak miałam najpierw plamienie, potem krwawienie i dzień plamienia, 6 dni spokoju i plamienie. Dostałam 3xluteine 100mg. Od tej luteiny mam takie podrażnienie ze mi skóra zeszła, Wczoraj dostałam recepte na luteine podjezykowa, bede ja brała dopóki mi sie nie wygoi,
 
Dorota kciuki za synka. w lutym przechodzilam to z moim, Wazne by później nerki na usg sprawdzili.

Morela mi tylko puchna. w ciazy z córką za to potworny ból był..

Nath bez potrzeby nie robią wcześniej scanu. jakbyś miała bole to jedziesz na emergency do swojego szpitala albo prosisz gp. i już masz scan zalatwiony. do polskich klinik w życiu bym nie poszła.. ale Lubie ang prywatne scany ze zniżkami na np.gruponie. mam piękne pamiątki z każdej ciazy.

Wendy gratuluję, ładna kreseczka!


Truskawka nuz nie ale na samym początku miałam.

Justys oczywiście, że pamiętamy.

Arrow witaj!! sama przeżyłam podobny cud, my staraliśmy sje 7 lat a potem poszło.. gratuluję!

Maziajka widzę ze suwaczek ładnie Ci się przesuwa. po Twoich zupach sama dzis zrobilam hihi.

Anissima daj pilnie znać co po wizycie! kciuki zacisniete.
Megan czeka na wiesci dzis :)

Sarat, Maziajka dziękuję :*


Ja juz po..

Maluszek niestety tylko jeden.. było nam cholernie przykro bo jednak były dwa i nastawialam się na drugie serduszko.. z drugiej zaś strony po swoich stratach ( to moja 6 ciąża) tylu oczekiwaniach i stresie, że w ogo.e serduszka nie będzie jesteśmy przeszczesliwi.
Maluch nadrabja pięknie, serducho slicznie wali. widać już raczki i nóżki, główkę i ogonek haha. ma 15,1mm.

Potem wrzucę zdjęcie.
Germin pozostaje z om 26.06
 
reklama
Litth cieszę sie ze choć jeden ale ma sie dobrze :) martwiłam sie ze od rana nie dajesz znać. Współczuje tez jednak tej małej igiełki co siędzi w serduszku po małym aniołki. Mam nadzieje ze teraz juz będziesz miała spokojny czas
 
Do góry