reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej! Nie odzywałam się bo mi laptop siad ciężko będzie nadrobić z 70 stron. Stresuje się bardzo robiłam beta hcg w poniedziałek
14.11.2016- 5000,4
16.11.2016- 7734,00
Jestem w 6 tygodniu niby w przedziale się mieści ale przyrost nie jest rewelacyjny. Napiszcie mi czy miałyście też tak niską bete? Wizytę mam dopiero w poniedziałek. Pierwszą ciążę poroniłam.
 
reklama
DSC_0473.JPG


Mój maluszek :)
 

Załączniki

  • DSC_0473.JPG
    DSC_0473.JPG
    797,2 KB · Wyświetleń: 432
Iluś bety nie robie, nie pomogę. zobacz na kalkulatorze.

Kasiulka miło mi, że pamietalyscie. miałam rano niesamowite urwanie głowy. synkowi musiałam przedszkole przesunąć jeszcze córką do szkoly potem zakupy i dopiero klaplam. nawet z zupa poczekalam i zjadlam po poście hihi.
Boli ta strata.. Bo już widziałam maluszka wcześniej.. lecz babka tez ostrzegala, że maluchy lubią się wchłonąć na tym etapie.. dziękujemy za ten cud który z nami został i jeszcze to, że zaczął wyrownywac z om to ważne dla mnie.
 
Ja tak na szybko wskakuje bo ciagle w drodze jestem :) potem przeczytam co tam u Was[emoji14]kurde trafilam na mega fajnego i milego pana ginekologa i wszystko na nfz :) u niego prenatalne rowniez darmowe bo u innych w tej przychodni sie placi 250 zl :) ogolnie wspominal cos o policystycznych jajnikach ale mowi ze narazie mnie to nie dotyczy bo mam dzidziusia , wziął wymaz zeby zrobic cytologie no i mówił ze widzi nadżerke[emoji14]wyszlo ze moja fasolka jest 2 dni starsza[emoji14]wiec wychodzi 6t3d[emoji14]serduszko pieknie biło [emoji173]a za 2 tygodnie kolejna wizyta[emoji14]ogólnie z dzidzią jest wszystko dobrze[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan szczesliwcu, gratuluję!
Wiecie, że podobno cytologi w ciazy się nie robi na początku? ale co kraj to obyczaj choć powtórzyła się ta teoria na innym wątku gdzie bylam. po cyto i przy nadzerce możesz plamic.


AIM jest to pocieszenie i daje większą nadzieje. babeczka tez mówiła, że moglobyc tak, że ten 'zjadl' tego mniejszego.. ważne, że serduszko jest.. Mój Cud..


Dziękuję Wam! teraz już mogę. powiem wam, że się tam przewetylowalam ze strachu i mnie wypuścić nie chciały bo zcierply mi ręce i nogi.. i trochę słabo wygladalam..tyle stresu..
 
Lilith - przykro mi z powodu straty jednego z maluszków :( i cieszę się że drugi tak dzielnie rośnie - gratuluje!!

Megan- również gratuluje wizyty !!

Dziewczyny jeszcze ja proszę o kciukasy..o 16.30 wizytuje a stresa mam jak cholera...
 
reklama
Dzięki Lilith za trochę i gratuluję serduszka. Szkoda tego drugiego dzieciatka.. ale tak jak piszesz ważne ze jest serduszko :*[emoji173]

Megan22 gratulacje !! [emoji122]

Ja dziś nadrabiam objawowe zaległości wczoraj było ok a dziś z podwójną mocą co zjem zaraz wylatuje :/ zjadłam zupę i po niej jest w miarę chociaż czuje ze coś jeszcze jest na rzeczy :(
Do tego ból głowy.. nawet 2h drzemka nie pomogła..
Jak dobrze ze niedługo mąż wraca z pracy..

Mafu8989 trzymam kciuki [emoji110]

-------------------
7t 1d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Do góry