reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Monti endokrynolog powiedziała mi że nie mam niedoczynności tylko biorę eutyrox na ustabilizowanie hormonu tarczycy
 
reklama
ja od razu wiedziałam jak zaszłam w 1sza ciaze ze bedzie syn, od razu mi sie to przysniło i tak jakos czułam. Teraz nie mam zadnych przeczuc.

Kolejna "czarownica" [emoji1]

Wiesz co.. Z tymi bliźniakach u mnie to było tak.. Ze jak Jagoda się urodziła, to dziękowałam Bogu, że jest tylko 1[emoji23]

Teraz tez wolałabym chyba 1.. Za mało cierpliwości mam teraz przy 1 (moja 7-latka od roku postawiła sobie za cel wykończyć mnie), a jak przypomnę sobie pobudki co 2-3h, nocki w ogóle na ostro.. I cyc przez 15 miesięcy... To przy nowej dwójce boję się, że nie dałabym rady. Także nie będę zachlanna w tym temacie[emoji6] [emoji1]





Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poprzedniej ciąży Tsh miałam na poziomie 1,5 i to podobno jest bardzo doby wynik. Tym bardziej, że wcześniej przez długi czas nie mogłam zejść poniżej 4 :)
arrow92 to będzie zacny klub ;)
 
Hej kobitki :) od niedzieli nie mam sił na pisanie .. Po prostu jak sie cieszyłam ze nic mi nie jest tak teraz non stop coś mi wiruje na żołądku.. Mam ochote zmywiotować i oczywiscie odruch wymiotny jest ale nic poza tym ehh jeszcze dzisiaj ta wizyta o 14.15 wiec doszedł stres ale bardziej sie chyba stresuje na jakiego ginekologa trafie i ze jest to moja pierwsza od 4 lat wizyta takze masakra .. Po wizycie sie odezwe ;p mam nadzieje że jakoś dożyje .. kciuki za wszystkie również dzisiaj i jutro wizytujące [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobitki :) od niedzieli nie mam sił na pisanie .. Po prostu jak sie cieszyłam ze nic mi nie jest tak teraz non stop coś mi wiruje na żołądku.. Mam ochote zmywiotować i oczywiscie odruch wymiotny jest ale nic poza tym ehh jeszcze dzisiaj ta wizyta o 14.15 wiec doszedł stres ale bardziej sie chyba stresuje na jakiego ginekologa trafie i ze jest to moja pierwsza od 4 lat wizyta takze masakra .. Po wizycie sie odezwe ;p mam nadzieje że jakoś dożyje .. kciuki za wszystkie również dzisiaj i jutro wizytujące [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się :)
trzymam kciuki za wizyte :)
 
Megan to trzymam kciuki!!

A jak tam.nasze dziewczyny juz po wizytach Lilith Ty mialas rano mam nadzieje ze oki!!


Truskawka ja z Jasiem to samo od razu wiedzialam ze chlopak.nawet usg mi potrzebne nie bylo:p teraz mi sie snila Jagodka jakos zaraz po @ juz tak z 2 latka miala.A ostatnio tez mi sie snilo ze mialam CC i ze bedzie dziewczynka.Zobaczymy po ciazy biochemicznej wszystko mi jedno.Jeszcze ta moja endometrioza jestem szczesliwa ze w ogole jestem w ciazy!!!!!

Kasiulka o kurde jakim cudem ten Twoj dzidz taki duzy! Moze ta ostatnia @ to.nie @ byla no szok!!

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry