reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Arrow super!
Tak lekarz na usg określi tydzień ciąży po wielkości dziecka. U mnie tez jest spory rozjad pomiędzy terminem z OM s USG. Okazuje sie ze milam hiper szybko owulacje. Pózniej wiek z USG ma mniejsze znaczenie, bo to ze dziecko duże nie znaczy ze poród będzie szybszy, a dziecko starsze ;) Moja koleżanka urodziła dużego wcześniaka z 35 tc i nic z tego ze miał ponad 3,400 jak nie był rozwinięty i nie potrafił samodzielnie oddychać. Podobno najbardziej wiarygodne jest usg w 12-13 tc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. Ja pierwsza wizyte mam pod koniec miesiaca. Ogolnie czuje sie ok. Ale bola mnie pieersi, brzuch i mi nie dobrze. Poza tym mialam jedenn dzien lekkie plamienie. Ale juz ok.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arrow ale ja dalej nie wiem w którym tygodniu jestem ;) 29.10 ostatnia @, a w 21 dc bardzo mocne dwie krechy. Wg Om 7/8 tydzień a USG 10.Poczekam na USG pierwszego trymestru moze będzie coś więcej
 
Ostatnia edycja:
Aga ja tez nic innego nie jem ale lepszy ser jak pasztet bo w 1 ciazy mialam.faze na paszter haha:D

Kasiulka chyba 29.09:p ja mialam ostatnia 24.09 termin mam na 1.07 i wg Om i wg Usg


010igov3fkey3mez.png
 
A mnie pokaralo za te wczorajsze frytkowe grzeszki i dziś cierpię :(
Od rana przytulanki z kibelkiem.. ledwo doszłam do przychodni na badania z synem na szczęście powietrze dotrze zrobiło.. do tego doszedł ból głowy.. dlatego teraz idę na małą drzemkę z synkiem :)

Wizytujace dziewczyny dajcie znać :)

Witam nowe mamy

Nath dziękuję za rady. Ja to tez często miałam zapalenie pęcherza na szczęście po porodzie miałam ostatni raz i od tego czasu minelo 1.5 roku i cisza :))

Miłego dnia:*

-------------------
7t 1d [emoji173] wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
reklama
Zgadza sie. Biorę euthyrox25 1,5 tabletki dziennie.


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Oh jak dobrze, że mam jakiegoś towarzysza w tym temacie, bo już myślałam że jestem sama.
Ja biorę aktualnie 75 ale w pierwszych tygodniach mój organizm oszalał i tsh tak mi spadało że prawie w nadczynnosc wpadłam. Dziś jadę właśnie do endokrynologa żeby ustabilizował mnie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry