reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ja tydz temu miałam progesteronu 58, czyli norma na 2 trymestr, nawet pisałam do lekarza smsa z tym wynikiem i czy mam jeszcze brac ta luteine, ale kazał brac dalej, wiec nie dyskutowałam :D
drugi miesiąc? :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Hej hej

Lilith daj znac jak po wizycie:-)

Truskawka ja juz mam L4 ciazowe ale ginka na.nfz dala mi tylko ze wzgledu na moje dwie choroby i rodzaj pracy.Tak powiedziala ze nie widzi podstaw do L4.Wszystko zalezy od gina prywatny da pewnie bez mrugniecia okiem.


Mnie tak strasznie odrzucilo od kwasnego , ze nawet cytryny nie dodaje do herbaty...na sama mysl o ogorku kiszonym albo kapuscie mnie trzepie..
Za to na slodkieeee mam chec ciagle jakies cukiereczki ,landrynki.Dzis juz wielkiego eklera wszamalam:D

010igov3fkey3mez.png
 
Witajcie dziewczyny
Powodzenia na wizytach dzis!! ja mam jutro wizytę i to będzie 5t1d, wiec pewnie za wiele nie zobacze, ale musze isc po receptę oraz zastanawiam się nad zwolnieniem ciązowym, brała któraś tak wcześnie??

Nath mnie tez ciągle chce sie plakac, w zasadzie najchetniej bym sobie siadła gdzies w kąciku i płakała, w dodatku chodzę taka zła, mój m. ma tez teraz gorszy okres w pracy wiec awantury są dzień w dzień :/

Morela mnie piersi dopiero od kilku dni zaczeły bolec, choc urosły już wcześniej, ale od owulacji przyjmuję progesteron a od tego tez piersi bardzo rosną.

Dziewczyny czy Wy tez macie skurcze jak na @? mnie juz zaczeły przechodzic, ale od wczoraj znów mnie brzuch pobolewa, a w nocy dostałam taki skurcz, ze az się obudziłam, pozniej zasnełam i sniło mi się, ze dostałam okres :/ trochę się tym martwie, biorę cały czas magnez a jak mocno mnie boli brzuch to nospę.
Ja mam też lekkie skurcze i plamienia a jestem w około 4 tygodniu ciąży.
Ja dopiero panikuje i sie martwię

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny
Powodzenia na wizytach dzis!! ja mam jutro wizytę i to będzie 5t1d, wiec pewnie za wiele nie zobacze, ale musze isc po receptę oraz zastanawiam się nad zwolnieniem ciązowym, brała któraś tak wcześnie??

Nath mnie tez ciągle chce sie plakac, w zasadzie najchetniej bym sobie siadła gdzies w kąciku i płakała, w dodatku chodzę taka zła, mój m. ma tez teraz gorszy okres w pracy wiec awantury są dzień w dzień :/

Morela mnie piersi dopiero od kilku dni zaczeły bolec, choc urosły już wcześniej, ale od owulacji przyjmuję progesteron a od tego tez piersi bardzo rosną.

Dziewczyny czy Wy tez macie skurcze jak na @? mnie juz zaczeły przechodzic, ale od wczoraj znów mnie brzuch pobolewa, a w nocy dostałam taki skurcz, ze az się obudziłam, pozniej zasnełam i sniło mi się, ze dostałam okres :/ trochę się tym martwie, biorę cały czas magnez a jak mocno mnie boli brzuch to nospę.
Chyba będziemy miały podobny termin bo ja mam dziś 5t1d licząc od ostatniej @. Jeśli chodzi o l4 to ja też będę pytać lekarza bo szefowej odbija i chce zwolnić kilka osób. Wizytę mam 30 listopada

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej

Lilith daj znac jak po wizycie:-)

Truskawka ja juz mam L4 ciazowe ale ginka na.nfz dala mi tylko ze wzgledu na moje dwie choroby i rodzaj pracy.Tak powiedziala ze nie widzi podstaw do L4.Wszystko zalezy od gina prywatny da pewnie bez mrugniecia okiem.


Mnie tak strasznie odrzucilo od kwasnego , ze nawet cytryny nie dodaje do herbaty...na sama mysl o ogorku kiszonym albo kapuscie mnie trzepie..
Za to na slodkieeee mam chec ciagle jakies cukiereczki ,landrynki.Dzis juz wielkiego eklera wszamalam:D

010igov3fkey3mez.png
A ja wlasnie odwrotnie uwielbialam slodkie moglam jesc tonami a teraz patrzyc nie moge fuj...mozecwyjdzie mi to na dobre i moze tym razem na dziewczynke [emoji6]

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wendy na dziewczynke to wlasnie podobno slodkie choc ja w to nie wierze .Kazda ciaza jest inna i tyle...U mnie jest zupelnie inaczej czy bedzie inna plec sie okaze.

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Do góry