reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aneta85,panienka87 witajcie w gronie brzuchatych :-D

Wlasnie skonczylam sprzatac i dojadam ostatnie mielone.... syn wlasnie ze szkoly wrocil i pyta gdzie obiad.... yyyy
Liluli tort mega!!! Szkoda ze ja zdolnosci nie mam do pieczenia :-(
Pospalam se godzinke
[emoji106] [emoji106]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Madziazt dla nas to normalne ze chcemy znac plec a dla nich cos dziwnego,moze sie uda na wizycie dowiedziec kto u Ciebie mieszka [emoji6]

Aga k_m dziekuje [emoji4]
Mam nadzieje ze smakuje tj.wyglada. ten robilam 1 raz,ale na MW wszystko jest pyszne [emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie!!! To i ja w końcu dołączę :) Paulina, lat 30,z WLKP;) czytam sporadycznie, nie nadrobię, ale myślę, że już tu zostanę... w domu już mam 2 córki 10 i 4 lata... termin teraz na 25 lipiec;) płeć jeszcze nieznana, ciąża przebiega ok choć męczyły mnie nudności przez bite 2 miesiące.

Witaj Paninka87[emoji5]
To współczuje z nudnosciami[emoji853] mnie również męczyły wymioty z tym ze przez bite przez 4 miesiace[emoji51] dopiero od 1,5 tyg mam spokój, myślałam ze się wykończę. Dopiero od 3 dni znowu kawę pije. Tak to sam zapach powodował u mnie bieg do łazienki. Na szczęście to juz za mną. Z tym ze po wadze jakoś nie szczególnie to widac[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Paninka87[emoji5]
To współczuje z nudnosciami[emoji853] mnie również męczyły wymioty z tym ze przez bite przez 4 miesiace[emoji51] dopiero od 1,5 tyg mam spokój, myślałam ze się wykończę. Dopiero od 3 dni znowu kawę pije. Tak to sam zapach powodował u mnie bieg do łazienki. Na szczęście to juz za mną. Z tym ze po wadze jakoś nie szczególnie to widac[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mnie dlugo meczylo. Za to teraz czyszcze lodowke..... ah te mielone [emoji13]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też męczyly mdłości przez pierwsze 3 miesiące ale myślę że to wina Duphastonu bo jak tylko go odstawiłam to po kilku dniach było już ok.
Ale apetyt mam nadal taki średni, we wcześniejszych ciążach jadłam jak szalona a teraz to nie bardzo...
 
reklama
Do góry