reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja też planuję karmić ze swoich zbiorów. Na szczęście mam ogrodowe jabłka, gruszki, marchewkę. Ziemniaki załatwię po znajomości. A z pozostałymi warzywami i owocami się zastanawiam. Podobno lepiej użyć mrożonych niż tych dostępnych w sklepach (jako świeże) więc nad tym będę musiała pomyśleć.
A ja znalazłam sposób na karmienie mojej małej. Je nam tylko na półśnie w innym przypadku nie idzie jej nakarmić bo pluje, wyrzuca smoczka językiem i bije rączkami. Na półśnie zjada spokojnie całą porcję tylko niestety nie zawsze uda mi się tak że śpi w porze karmienia.. mam nadzieję że tym karmieniem nie zaburzę jej czegoś bo nie wiem czy ona jest świadoma że je? Po zjedzeniu zaraz się wybudza i wtedy dobijamy.
Dziś idę do lekarza bo zauważyłam że pojawił jej się na języku żółty nalot. Nie wiem od czego i co to może być.
 
reklama
kornelia1802- zęby sprawdzałam i raczej to nie to chociaż bańki ze śliny cały czas wychodzą i rączka objadana. Może rzeczywiście to ten skok bo płacze się uspokoiły ale z jedzeniem dalej problem- taki jej urok chyba. Już się nie mogę doczekać aż zejdziemy z tego nutramigenu. Jeszcze 3 tyg i próba przejścia na bebilon pepti
 
Aneczka moim zdaniem to ten skok unas trwał 2 tygodnie i byli to samo z jedzeniem na spiocha lub ululac i jak wstawała to ja karmiłam wtedy jadła co 3,5 -4 godziny jak na spiocha nie mogłam jej nakarmić. Najważniejsze ze to minie :D

Jak samemu się gotuje to trzeba łyżeczkę lub łyżkę oleju dodać. Przypomnijcie jak to było i jaki rodzaj oleju :D
 
u nas wczoraj to w ogóle był kosmos, bo mały zjadł o 17, o 18 poszedł spać i obudził się dopiero o północy!!! i to tylko dlatego, że sami go wybudziliśmy na jedzenie, a potem zasnął i spał jeszcze do 07.30 O_O
 
Nasza wczoraj też rekord pobiła czyli wieczorem tak jak zawsze zjadła o 19:30 poszła spać tak o 21 a wstała o 5:20 ( przeważnie wstaje o 2-3) :)
 
Dziewczyny! Czy Wasze dzieciaczki też tak pchają ręce do buzi? Ja wręcz nie mogę mojej małej Oli opanować po prostu wpycha całe piąstki.
 
reklama
dzięki za odpowiedzi. pocieszyłyście mnie, bo co babcia nie przyjdzie to mi wmawia, że Ola chodzi głodna i namawia żebym przeszła na mm. a też wydawało mi się "zjadanie" pięści i rąk całkiem normalne
 
Do góry