reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Byłam u pediatry i dalej nic nie wiem bo mała ma kilka suchych plam na nozce i robi kupy ze sluzem i czasem spienione wszędzie czytam że to nietolerancja laktozy a ona kazała nabialu nie jeść i lacidofil zapisała no normalnie mnie zatkało a i prosiła żeby nie dokarmiac tylko na samej piersi żeby mała była a napięcie nie wiem jak ale oceniła że w porządku....
 
reklama
My z marchewką chyba od jutra wystartujemy, a dzisiaj dodałam mu do mleka łyżeczkę kleiku kukurydzianego, za kilka dni spróbujemy jeszcze kaszkę bananową
 
Moriam ja stosowałam BLW u starszych i teraz też będę.

Julia z tym glutenem od 5 miesiąca to nieaktualne już. Należy go wprowadzać stopniowo razem z innymi pokarmami.

U nas też smog już od trzech dni. Już nie mogę się doczekać wyprowadzki poza miasto, ale to jeszcze przynajmniej ze 2 lata.

To szybko zmieniają zdanie, bo artykuł czytałam badajże z maja tego roku hihi ;-)
 
Julia z tym glutenem od 5 miesiąca to już było 4 lata temu jak mój nastarszy był niemowlakiem. A w tym roku właśnie to zmienili.
 
Czytam i nie wierzę... Duchowni chcą uchronić moje dziecko przed fascynacją nagością.
Karmienie piersią tak, ale tylko z przesłoniętymi oczami dziecka – proponują polscy biskupi na rozpoczynający się właśnie synodzie na temat rodziny.
 
Czytam i nie wierzę... Duchowni chcą uchronić moje dziecko przed fascynacją nagością.
Karmienie piersią tak, ale tylko z przesłoniętymi oczami dziecka – proponują polscy biskupi na rozpoczynający się właśnie synodzie na temat rodziny.

:-S
Sorry ale niektórym to się we łbach poprzewracalo!!!!
 
Czytam i nie wierzę... Duchowni chcą uchronić moje dziecko przed fascynacją nagością.
Karmienie piersią tak, ale tylko z przesłoniętymi oczami dziecka – proponują polscy biskupi na rozpoczynający się właśnie synodzie na temat rodziny.
No bo ich kręcą głównie nasze cycki i macice. Dobrze, że już dawno się "wypisalam" z tego interesu hehe.

My dziś w górach - ucieklismy przed smogiem, zostajemy do niedzieli. Mam nadzieję, że będzie ok - mała nie przyzwyczajona do spania z nami w pokoju i mam nadzieję, że nie będzie się budzić przez nas.
 
reklama
Jaka tu cisza przez cały weekend ;) my na spokojnie w domu. Mała zarazila się " katarem " od tatusia. Nic wielkiego, więcej samego kichania niż zapchanego nosa ale T uparl sie, że mam pędzic do lekarza :o a tak jak myślałam nic złego się nie dzieje nawet katarem nie nazwał tego co Majka ma w nosie a jedyne co powiedział to żebym nie wychodziła z nią z domu bo panuje jelitowka a wieje mocny wiatr i szybko może podlapac :D a 80 zł za wizytę poszło ..
Tym czasem dzisiaj poraz pierwszy młoda idzie spać bez kąpieli, bo zasnela biedna już mocnym snem i żal mi budzić ( no i też trochę nie chce mi się kąpać :( ) a schizuje że jak nie wykapana to nie będzie mi spała w nocy.. no ciekawe jak to będzie.
Dziewczyny zobaczcie jak ten czas leci, za 4 dni mikrus ma 4 miesiące.. a dopiero się poznawalysmy. Opisywanie kto trafia do szpitala rodzic to pamiętam jak by wczoraj było!
 
Do góry