reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Olga mi też coś to się nie podoba,mi w pierwszej ciąży też odszedł czop ale potem nie było dziwnych wydzieliny. Jak byś popuszczała mocz to raczej szybciej byś to zauważyła a nie z dnia na dzień,qurcze żeby tam jakiś stan zapalny się nie tworzył a to chwila wystarczy.
Ja po odejściu czopu byłam w szpitalu,badało mnie przez dwa dni kilku lekarzy aż tu nagle zakażenie bakteryjne,no i skąd?

Mi dzisiaj jakoś strasznie duszno,nogi spuchnięte...
Patrzę na te nasze bobaski i nie wierzę,że już niedługo swoją malutką przytulę
 
reklama
Olga -mnie też to wszystko niepokoi .. ja bym podjechała -chociażby do położnych do MO.Zwłaszcza że masz dodatni gbs....
 
Jestem i ja po wizycie. Lekarz uważa że to nie wody, choc jak twierdzi istnieje coś takiego jak "wysokie pękniecie pęcherza" i wówczas diagnoza jest trudna. Od rana był spokoj a jak od niego wracalam to znow wycieka :/ U mnie jest to bezbarwne i bezzapachowe. Jak go pytałam co to moze byc to też zasugerował ze może dziecko tak napieło pęcherz że nieświadomie popuściłam. Ale wątpie.
Chciałam kupić te paski do sprawdzenia i nie mają w żadnej aptece.
Na KTG skurcze widoczne, akurat rejestrowały sie co jakies 7 minut,
NIe wiem co robić.
 
Jestem i ja po wizycie. Lekarz uważa że to nie wody, choc jak twierdzi istnieje coś takiego jak "wysokie pękniecie pęcherza" i wówczas diagnoza jest trudna. Od rana był spokoj a jak od niego wracalam to znow wycieka :/ U mnie jest to bezbarwne i bezzapachowe. Jak go pytałam co to moze byc to też zasugerował ze może dziecko tak napieło pęcherz że nieświadomie popuściłam. Ale wątpie.
Chciałam kupić te paski do sprawdzenia i nie mają w żadnej aptece.
Na KTG skurcze widoczne, akurat rejestrowały sie co jakies 7 minut,
NIe wiem co robić.

Wiecie co dziwne ze oni tak lekko wykluczaja te wody...
I tez wkurza mnie ze nigdzie tych testow nie mozna dostac ani chociaz nawet papierkow lakmusowych bo one nawet by starczyly. To u mnie maz cale miasto zjezdzil i w kazdej aptece tylko wielkie zdziwienie :/
 
avalka, widzę, że mamy podobnie /: ja poprosiłam mamę, żeby mi te paski kupiła, zobaczymy co to.
na razie tej wydzieliny nie ma, a podbrzusze boli rzadko. mały się rusza.
wieczorem jeszcze pogadam z położną na czacie Medicoveru, a jutro rano jadę na IP tak czy owak.
 
reklama
Wiecie co dziwne ze oni tak lekko wykluczaja te wody...
I tez wkurza mnie ze nigdzie tych testow nie mozna dostac ani chociaz nawet papierkow lakmusowych bo one nawet by starczyly. To u mnie maz cale miasto zjezdzil i w kazdej aptece tylko wielkie zdziwienie :/

no w św. Zofii mają taki płyn, którym polewają wkładkę - jak się zabarwia na niebiesko, to wody, a jak na żółto, to nie.
sama widziałam jak to działa, także raczej nie ma opcji, żeby to były wody. tylko pytanie czemu tak.
ale jak sobie czytam, to podobno zdarza się taka wodnista wydzielina przed porodem, właśnie po odejściu czopa.

no nic, jutro się okaże co i jak. ciekawe czy moja mama te testy dostanie.
widziałam, że są przez internet do kupienia, ale trochę za późno teraz na takie zakupy online (;
 
Do góry