reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Martyśka może weź sobie nospe? Mnie takie skurcze od pleców przydarzyly sie przed pierwszym porodem, bylam przekonana że to już, ale przeszło po kąpieli, urodziłam za jakieś 3-4 dni.
 
reklama
Perla a czemu nie chcesz poczekać jeszcze kilku dni? Może się samo ruszy? Czy coś jeszcze oprócz wagi dziecka wskazuje na wiek ciąży? Bo teraz bardzo dużo rodzi się maluchów >4 kg i to nie jest nic dziwnego czy niepokojącego. Pisałam, że moja położna kilka tygodni temu odebrała poród sn dziecko 4800g i żadnych problemów.

U mnie nic się nie dzieje;)
 
Wrociłam od gina, wizyta po tych 6 tyg. Miałam dużą nadzieje ze moje liczne skurcze przepowiadające wnoszą coś w kwestii rozwoju porodu jednak niestety szyjka długa na 3,2cm, rozwarcia brak.... Podczas KTG dwa spore skurcze takie na 90% ale jak widać póki co szyjka sie opiera. Szkoda. Chciałabym juz jak chyba większość z nas.
Luiza 3150g, łożysko ok, ogółem książkowo.
 
Nadrobie jeszcze wczorajszy odcinek na wspólnej i pójdę do wanny poleżeć .. Moja gin mówiła, że pod żadnym wypadkiem mam już nie brać no spy, bo podobno po skończonym 37 tc powinno się ją odstawić. Ale wiadomo co lekarz to zwyczaj..
 
Nadrobie jeszcze wczorajszy odcinek na wspólnej i pójdę do wanny poleżeć .. Moja gin mówiła, że pod żadnym wypadkiem mam już nie brać no spy, bo podobno po skończonym 37 tc powinno się ją odstawić. Ale wiadomo co lekarz to zwyczaj..
U mnie położna na SR mówiła (sobie teraz przypomniałam), żeby w razie takich pobolewań,skurczy zrobić sobie test czy to poród. Czyli właśnie wanna / prysznic, herbatka z melisą, drzemka i sprawdzić czy się skurcze wyciszą. Prawdziwe porodowe mogą trochę odpuścić, ale się nie wyciszą do zera po czymś takim.
 
reklama
Do góry