reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hey widzę coś o witaminach piszecie a ja na razie oprócz kwasu foliowego nie biorę nic........... zastanawiam się może coś jednak kupić u gina widziałam ulotkę Mama DHA oprócz kwasu omega 3 zawiera Kwas foliowy 400 mcg, Witamina D3 25 mcg, Magnez 200 mg, Jod 200 mcg. nie są tanie około 50zł warto czy polecacie coś lepszego ???

wczoraj byłam na odwiedzinach co to dziewczyny za sprawiedliwość nic nie piłam a czuje się jak na kacu:-D
 
reklama
To może ja jako pierwsza pochwale się pierwszym zdjęciem mojej Dzidzi z wczorajszej wizyty :-) szkoda ze rączki i nóżki się schowaly :-)

Śliczne zdjęcie :)

4 + i caly czas mam apetyt moge jeść i jeść. przez to ze nie mialam zadnych wymiotów pewnie tyle przytyłam ;/

Mam dokładnie to samo zero wymiotów i oo wszystko jest cacy ehhh ;)

hey widzę coś o witaminach piszecie a ja na razie oprócz kwasu foliowego nie biorę nic........... zastanawiam się może coś jednak kupić u gina widziałam ulotkę Mama DHA oprócz kwasu omega 3 zawiera Kwas foliowy 400 mcg, Witamina D3 25 mcg, Magnez 200 mg, Jod 200 mcg. nie są tanie około 50zł warto czy polecacie coś lepszego ???

wczoraj byłam na odwiedzinach co to dziewczyny za sprawiedliwość nic nie piłam a czuje się jak na kacu:-D

Ja biorę prenatal comlex mi zalecił lekarz ze względu na witaminę D że okres taki przeziębień itd :) Od II trymestru wracam na febion :) W pierwszej ciąży brałam i co trymestr to inne są te proszki bo inne dawki lub inne witaminy :) Pocieszę cię ja wczoraj organizowałam i co usiadłam oparłam głowę czy później się położyłam to jak bym z gośćmi piła równo ;)


Moje dziecie to naprawdę nie strudzone wczoraj grasowało do 1 z nami ehhh no ale zasnęła nam o 18 do 20 więc też nie mogę się dziwić zbytnio ;)

Dziewczyny kuje mnie dzisiaj coś od blizny :/ troszkę mnie zaczyna to martwic. :/ jeszcze tydzień do wizyty i po genetycznych liczę że trochę odsapnę w zasadzie to od dzisiaj zaczynam chyba II trymestr .. Dobrze liczę ? 12 tc dziś zaczynam
 
Hej. Dzisiaj się dowiedziałam, że siostra cioteczna mojego męża ma termin na przełomie lipca/sierpnia. Będą nasze dzieciaki się nieźle razem bawiły. :-)

W ogóle wyobraźcie sobie, że już się pojawiają wrześniówki 2015! Ale ten czas leci. :-D Niebawem wszystkie wejdziemy w II trymestr.
 
Ja jestem jakoś skołowana tym wszystkim... bo z jednej strony wydaje się, że do lipca to kupa czasu (szczególnie jak teraz pada śnieg to w ogóle wakacje wydają się jakąś abstrakcją), a z drugiej strony już za rogiem II trymestr... niedługo trzeba będzie się naprawdę "ogarnąć" w tematach wyprawkowych itp. Pierwszy trymestr to dla mnie trochę taki stan zawieszenia był - nie wiadomo na początku czy w pęcherzyku jest zarodek, czy bije serce itd... i dopiero jakoś teraz niedawno stało się to wszystko dla mnie takie rzeczywiste i psychicznie to może gdzieś od dwóch tygodni do mnie dociera, że jestem w ciąży :)
 
reklama
No wlasnie z jednej strony juz drugi trymestr a z drugiej dopiero drugi... mi sie wydaje ze czas szybciej leci jak sie nie jest w ciazy
 
Do góry