reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

No racja, ale i tak to troche okrutne ze nie moga dojsc do jakiegos porozumienia z tym znieczuleniem i jakos po ludzku dawac szanse rodzic tylko kombiniuja
 
reklama
MamaPatryka, witaj w klubie odkładajacych pewne kwestie na później z powodu remontu :) Na kiedy masz zaplanowany? U mnie tylko odświeżenie i mam nadzieje ze wyrobimy sie w weekend bożego ciała.

Czekam aż mój zacznie robić ale przedpokój sama będę robić, bo on wszystko odkłada na później.W zeszłym raku malował i sufit docierał MIESIĄC w 1 pokoju więc nie wiem czy się wyrobi z tym swoim zapałem:sorry:


Witam się z rana
Już od rana jestem zła na 'szwagierkę' ehh niektórzy to myślą ze są pępkami świata :wściekła/y:

Coś mnie pęcherz boli.. albo to po prostu wszystko z nerwów
 
Dziewczyny wasza bezsennosci przeniosla sie na mnie. Od dwóch dni budze sie w środku nocy I normalnie musze se usiąść bo nie wiem co ze soba zrobić. Mój zapytał mnie czy to "niepokoju przedporodowy"? :-D :-D :-D
Zaproponował zamiane miejsc na łóżku I odziwo pomogło ;-)
Zycze wam pieknego dnia mamusie
 
W naszym szpitalu nie słyszałam zeby któraś znajoma miała jakiekolwiek znieczulenie do porodu naturalnego
Co do sali po porodzie to jest taka rodzinna ale ile ich zostało teraz po zmniejszeniu położnictwa nie wiem
Sala chyba 300-400zł kosztuje i wpłaca się na jakąś fundację a potem te pieniądze idą właśnie na remont sale itp
 
witajcie.. ja na bezsenność nie mogę narzekać, spałabym gdzie popadnie :p
dzisiaj kiepsko się czuje, wczoraj byliśmy na imieninach i musiało mnie gdzieś zawiać.. Głowa mi pęka katar leci i na dodatek strasznie gardło boli.. A dzisiaj jeszcze mamy wyjazd z dziećmi na festyn bo obiecaliśmy im A tak mi się nie chce.. wieczorem ma być sylwia grzeszczak ale pewnie nie będe miała siły by iść.. :/
 
Ja wczoraj pierwszy raz zasnelam bez problemow i to zmoglo mnie o 21. Za to o 4 wstalam z bolem krzyza i skurczami co 5 minut ??? Wypilam herbate i polozylam sie. Po dwoch godz znowu zasnelam. Teraz wstalam dopiero ??? Skurczy juz nie mam tylko w krzyzu boli.
 
Szkoda, że w moim szpitalu niema możliwości wykupienia sobie osobnej sali :(

Niedziela Niedziela i zaraz bedzie po.. ja doczłapałam się do kuchni zaraz biore się za obiad.
Noga boli, ale przyklejam sobie wokół nogi woreczki z lodem i jakąś taką ulge czuje i chociaż opuchlizna schodzi..
Jakieś pomysły na nudną niedziele spędzoną w samotności ?:D
 
reklama
Do góry