reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja mam program dzieciecy w pralce z dodatkowym plukaniem, ale to na 60 stopni, czasem zmniejszalam temp do 40 bo jedne body mi się zniszczyły. Ale to chyba kwestia felernego materiału. Takie plamy powychodziły :-( A ręczniki te z kapturkiem te kolorowe z allegro, to masakra pralam wg metki to puściły farbę i się poszarpaly na szwach a po 25zł były... może mama na maszynie mi je poprawi. A jak nie to trzeba będzie nowe kupić :-( :-(

Ją już mam wszystko poprane, wczoraj skonczylam prasowac i ulozylam w komodzie ;-) tylko tetry jeszcze mi zostały do prasowania ;-) i jeszcze to co dokupimy to w czerwcu jeszcze pójdzie jedno pranie kocyków i pościeli
 
reklama
Strasznie boli mnie brzuch... ale lacze to z faktem ze mam okropne zaparcie i od tygodnia nic nie bylo w tym temacie.... :/ :(
 
no generalnie na wszystkich dziecięcych ciuchach (przynajmniej tych, które ja mam) jest informacja, żeby brać w temp. do 40 stopni.
 
Hej. Miałam dwa fatalne dni, już jest lepiej. W domku cały czas do przodu. To tak w skrócie, bo weny na pisanie brak.

W temacie Kasi - nie musiała to być wina lekarza, choć oczywiście mogła. W końcu konieczność sekcji wskazuje na to, że przyczyna jest nieoczywista. Na wyniki można czekać i dwa tygodnie.

Mi czop odszedł na początku pierwszego porodu i stąd skapnęłam się, że się zaczyna i że skurcze choć zupełnie niebolesna są już regularne (były wtedy co 7 minut), urodziłam 18 godzin później. Czop był kremową galaretką podbarwioną krwią. Przy drugim nie zauważyłam odejścia czopa, ale kilka dni przed porodem wszystko było jeszcze dokładnie zamknięte. Skurcze regularne, ale bezbolesne obudziły mnie koło 4 nad ranem, 6 godzin później synek był już poza brzuchem:)
 
Mnie od wczoraj też dziwnie pobolewa brzuch, ale to chyba przez własną głupotę..
Przytachałam do domu z samochodu na prawdę ciężką skrzynkę ze słoikami z przetworami, nie będę nawet mówić ile ich było
Ale byłam tak wściekła na T, że postanowiłam że sama sobie ze wszystkim poradzę a on nie jest mi do niczego potrzebny :crazy:
I teraz mam,

Ja dzisiaj mam wizytę u okulisty zobaczymy czy będą konieczne jakieś okularki
A puki co mogę zapisać dzień w kalendarzu bo posprzątałam jedno akwarium uf, zostało mi jeszcze ogarnięcie kuchni i łazienki
bo salonu nie ruszam - chwilowo to lokum T więc niech sobie tu syfi i robi co chce ja u siebie w sypialni i innych pomieszczeniach będę mieć czysto :-)
 
ale wy to bystre jesteście ja jeszcze o praniu nie myślę nawet ;-)
mam zwykłą pralkę bez programów dla dzieci jest program "delikatne" na 40 i 60 stopni i mam zamiar ustawić temp według tego co na metce pisze bo bym chyba się bardzo wkurzyła jak by mi ubranka szlak trafił zwłaszcza ze wszystko kupowałam sama nowe i trochę kaski poszło...........
.u nas dziś pochmurno i dość chłodno i ja jakoś słabo się czuje ciśnienie niskie a plus znów 128 a nic od rana nie robię ........

klaudia nic dziwnego ze brzuch boli ja nigdy tak długiej przerwy w "tym temacie" nie miałam mi zazwyczaj pomagało wypicie kawy aby coś się ruszyło..........
 
U mnie odpukac narazie jest w miarę ok, chociaż po zelazie się pogorszylo, Ale ja pije zieloną herbatę, te zioła szczęśliwa ciąża i ogólnie pije mleka sporo i po problemie ;-)

Co do prania i prasowania to ja na raty to robilam to prawie 2 tygodnie, bo 1 pranie na dzień, bo mamy 1 suszarkę domowa. A na dwór nie chciałam wieszać. A było z 5 pran, w weekend odpuscilam, a teraz 3 dni prasowalam na raty, bo ciężko ustac na nogach dłużej, na siedząco niewygodnie, a też i inne obowiązki :p
 
reklama
Hej dziewczyny

Leże od rana bo tak mnie krocze boli ehhh zaraz trzeba jechać do przedszkola bo dziś przedstawienie dla mamy i taty :) i jak ja się do turlam.... coz dla corci wszystko :)
 
Do góry