reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Powiedzcie ze to zart ....glupi zart...
Ewczis, dziękuję że mi o tym napisałaś... byłam z Wami na początku, potem utraciłam ciążę i teraz jestem w październikówkach. Jak tylko weszłam na profil Kasi to od razu sobie ją przypomniałam. Nie do uwierzenia, mam nadzieję, że przyczyna się wyjaśni... siedzę i ryczę. Trójka dzieci... będę czekała na wieści o Kasi. Dajcie znać proszę jak będziecie coś wiedzieć. I co z małym Filipem...
 
reklama
Hej kobietki,nie mogłam spać,dalej mam to wszystko w głowie i chyba każda z Was i tak szybko nas to nie opuści
 
Nie dość że przytłacza mnie myśl o Kasi to jeszcze w domu mam armagedon, tak żeśmy się poklocili z T, że totalnie nie mam na nic ochoty..
Jak by któraś z was coś więcej wiedziała o Kasi to dajcie znać..
 
Dzień dobry dziewczyny. Mam to samo, myślę o Kasi jej synkach. Źle się czuję i nic mi się nie chce:(
 
reklama
To tak jak ja nie śpię od 3 i cały czas myślę o Kasi, jej dzieciach i mężu, który został sam z tym wszystkim, w oczach nieustannie łzy mi stoją, dlaczego ten świat jest tak skonstruowany, te matki co nie chcą, nie dbają, często piją nie szanują siebie ani swojego życia, takim nic nigdy nie jest, a matkę która chodziła do lekarzy, dbała o siebie i dziecko spotyka taki los:-(

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" bardzo mądre słowa Jana Twardowskiego.
 
Do góry