reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Hej ja trochę zmęczona po malowaniu pokoju dzieci, choć ja tylko nadzorował..:-) do tego przeraża mnie ten bałagan a za tydzień nasz pokój malujemy i kuchnie.. U nas rano padało ale teraz jest ładnie. Mój Maluszek też daje mi wieczorem popalić i mocno się wygina.
Udanej majówki wszystkim życzę.
 
Dzięki dziewczyny. Jest super, choć trochę za zimno na dworze. Chłopcy prawie cały dzień w plenerze i totalnie zadowoleni. W Wawie to się nudzą, chcą bajki i kompa, a tu cały czas coś ciekawgo.

Angi my dosyć niedaleko od Ostródy, jesteśmy na granicy Warmii i Mazur na południe od Olsztyna:)

Miłej nocki:)
 
Hej ja trochę zmęczona po malowaniu pokoju dzieci, choć ja tylko nadzorował..:-) do tego przeraża mnie ten bałagan a za tydzień nasz pokój malujemy i kuchnie.. U nas rano padało ale teraz jest ładnie. Mój Maluszek też daje mi wieczorem popalić i mocno się wygina.
Udanej majówki wszystkim życzę.

Kaguś uważaj trochę z tym wąchaniem farby ;) podobno kobiety w ciązy powinny tego unikać :)
 
a my dziś na grillu u rodziny, oczywiście padało większość czasu :D ale udało się zjeść pieczoną kiełbaskę (;
a jutro burgery ze znajomymi i potem gra escape the room (:) mam nadzieję, że będzie fajnie. dobranoc!
 
na gril to narazie podoga nie nastraja no chyba ze dzis po pracy przekonam męzusia aby jednak zrobil:-)

Dzisiaj to sie budzilam co dwie godziny do lazienki....
 
Miałam dzisiaj ciężka noc, jak nie wstawanie do toalety to mały sobie w brzuchu imprezę urządził kopał jak szalony.
 
Kaguś uważaj trochę z tym wąchaniem farby ;) podobno kobiety w ciązy powinny tego unikać :)

Dzięki, ale mąż malował a ja byłam dwa razy zobaczyć.. :-)
Dzisiaj wstalismy przed 6, słońce wysoko już, a ja dzisiaj mam dużo sprzątania. Ale jak już będę zmęczona to mój powiedział że to skończy.. Powiem wam że końcówka ciąży może być pod tym względem fajna :-)
 
reklama
ja spałam całkiem nieźle, chociaż okna nie otworzyliśmy, więc gorąco się zrobiło niemiłosiernie. no i jeszcze kot ma taki nowy nawyk, że staje rano obok łóżka i miauczy, dopóki nie poklepię pościeli i go nie "zaproszę" do położenia się :D jakby sam nie mógł wleźć q;
 
Do góry