reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Współczuje nerwów...


Przyszla do mnie paka ubranek...sa sliczne takie malutkie, musze tylko dokupić czapeczki i śliniaki

Kurcze ja tez mam jedna pake na uwadze na allegro ale najpierw musze sie zmobilizowac zeby przyniesc worki z piwnicy i popatrzyc co bo Witku zostalo ...
 
reklama
jestem, jestem, miałam totalnie zabiegane 2 dni, bo najpierw roboty po czubki uszu, a wczoraj objeździłam koleżanki (w końcu!).

Ewczis, mam nadzieję, że już wszystko ok i to był tylko taki mały epizod, który się już nie powtórzy. kciuki dziewczyn z forum działają cuda przecież (;

ja ostatnio w ciągu dnia dużo załatwiam, a wieczorami się mocno lenimy (seriale, lody i przytulaski). w kwietniu postanowiliśmy wybrać się do Torunia na weekend, a wcześniej odwiedzimy moją mamę, bo nam oddaje auto, którego już nie używają z tatą :) w końcu mobilność!

wczoraj miałam okazję się zapoznać bliżej ze spacerówką Quinny Zapp i bardzo mi się nie podoba. koleżanka za nią zapłaciła 900 zł, ma plastikowe kółka, które ciągle zahaczają o wyboistości chodnika i strasznie skręca na boki (trzykołowiec). miałam problemy, żeby ją prowadzić prosto /:
 
Od trzykolowych wózków trzymam się z daleka,w zasadzie od skrętne kółek tez ale to już sprawa indywidualna. Widziałam taki mini pokaż jak zachowują się w wózki w różnych warunkach. Stawiam jednak na nieskretne,dmuchane kółka ;-)
 
Fajnie, że masz z kim pogadać, zawsze raźniej :) Odpoczywajcie ile wlezie :-)

Ja dziś byłam na pobraniu krwi i pobrała mi babka w tak bolącym miejscu ( na nadgarstku, ale z boku, na kości, bo tam dobra żyła ponoć), że myślałam, że zesikam się z bólu :szok: do tej pory przy ruchu mnie boli :-(

Tez dzisiaj byłam na badaniach ;) i też pobierali mi krew na szczęście babka tak mnie zagadała ze nic nie czułam.. bo wiecie ja krwi się nie boje ale sama igła a jeszcze wsuwana w ciało... brrr okropne doprowadza do omdlenia lub mdłości ble serio mam z tym problem ;) A co do pobierania przy kości przy nadgarstku ja miałam wenflon i nie skromnie powiem że dla mnie było lepiej tam go mieć ;) nie bolało mnie nic ;) gdzie na górnej stronie dłoni najczęściej rwie :/ :( Kiedy masz wyniki?

Byla nie dawno u mnie pigula i chciala znalesc serducho malego po 20 minutach znalazla a ja w strachu juz ze cos sie dzieje a tu wszystko dobrze ...

Wrrr... współczuje przeżyć. Ewcia a zapamiętałaś po której stronie znalazła? Jak szłam na cc wiedziałam że mała jest bardziej na lewej stronie i jak pielęgniarka nie mogła znaleźć tętna i się zestresowała powiedziałam jej gdzie jest ale, ale, ale to też był 38/40tc
 
A ja z kolei mogę coś pozytywnego powiedzieć na temat 3-kolowcow... uzywalismy przy córce,koła były terenowe ,wózek maly,poręczny i idealny na bruk w centrum miasta...także ja jestem na tak.
 
Dziewczyny mam prośbe, odebrałam wyniki posiewu moczu i niemam zielonego pojęcia o co chodzi.. Może któraś z was będzie umiała mi pomóc ( zaraz wstawie zdjęcie wyniku )... prosze o pomoc bo nie wiem czy mam robić raban telefonując do mojej gin:-)
 
Nic z tego nie rozumiem. A jak wpisałam nazwę bakterii w Google to ręce mi opadły :o
 

Załączniki

  • 1425486815322.jpg
    1425486815322.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry