reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

No u mojego lekarza to jest taka aparatura, że tylko on widzi, a ja jak chcę zobaczyć to musi mi ekran obracać, albo dopiero jak wydrukuje zdjęcie, a na genetycznym jak byliśmy, to tak samo jak u was, mąż oglądał razem z panią doktor, a ja wszystko widziałam na monitorze nad łózkiem, i to było super, bo widziałam każdy ruch dziecka i wszystko :)
 
reklama
Olga wszystkiego naj z okazji urodzin :-):-)

Mój gin ma duży monitor i jest tak obrócony że oglądamy równocześnie co tam się dzieję i widzę jak zaznacza, mierzy itd :) jak serduszko na podsłuch włącza i jak jest linia z uderzeniami :) bajera na maksa ale on nie ma 3d i 4d chyba nie uważa takiego badania za miarodajne :)

Już nie mogę się doczekać jeszcze 4 dni :))
 
erzsebeth to tak jak mój gin :) prowadził 3 ciąże mojej sis niestety jedna bez powodzenia zakończona w 11 tc i moją drugą prowadzi :) Na wizytach na wesoło, można o wszystko zapytać :) i siedzi się tyle ile trzeba a nie tyle ile jest wyznaczonego czasu :)
 
kornelia ja tak mam przy kazdej wizycie dlatego tez zdecydowalam sie chodzic prywatnie, do niej, to nie to samo co nfz, mam osobna toalete odrazu w gabinecie gdzie moge sie rozebrac nawet podmyc i nie wychodze z niej w samej bluzce tylko sa tam jednorazowe klapki i spudniczki tak wiec juz na starcie czuje sie bardzo komfortowo, a jesli chodzi o samo usg to nie moglabym chciec wiecej, tak jak pisalam na przeciwko kozla jest podwieszany duzy ekran gdzie ja wszystko na zywo moge obejrzec ona ze mna rozmawia tlumaczy itd narzeczony siedzi obok niej, i jest raczej biernym obserwatorem hehe, sama proponuje dodatkowe usg 3d i 4d za ktore nie placimy i jak juz wroce ubrana po badaniu zleca badania itp przy kazdej wizycie mamy 1 lub dwa zdjecia i plyte z filmem (nagrane cale badanie) z tego sie cieszymy najbardziej bo to juz rytual ze po kazdej wizycie pokazujemy rodzince jak nasze malenstwo sie wsrodku kreci :)
 
:tak::tak::tak:Olga wszystkiego najlepszego :tak::tak:

880994_mg1757.jpg
 

Załączniki

  • 880994_mg1757.jpg
    880994_mg1757.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 46
dla ciebie olga najlepsze zyczenia,
angi wawa, moja gin ma usg 3d i 4d ale tylko tak zeby obejrzec jak male wyglada, bo jak sama powiedziala ona woli pomiary robic na tym zwyklym tak jej wygodniej
 
No ja to nie mam w pakiecie 3d, bo nie ma takiego sprzętu, więc dostaję same zdjęcia, ale to małe miasteczko 11 tys mieszkańców, więc i tak chodzę do najlepszego ginekologa, któy był ordynatorem oddziału w szpitalu :) ogólnie też czas nie jest dla niego ważny, poświęca mi tyle ile potrzebuję, też mam łazienkę w gabinecie :) ogólnie jestem zadowolona :) z innych miast przyjeżdzają do niego kobietki, więc chyba jest ok :)

Pani.olga sto lat!! :) Moje urodziny wypadają w tym roku w środę popielcową więc muszę sobie poświętować 17stego :p
tort+3.jpg
 

Załączniki

  • tort+3.jpg
    tort+3.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 36
reklama
my mielismy podglad malenstwa w trojwymiarze juz dwa razy ale jak narazie to malo cy bylo widac dlatego wole wrzucac zdjecia z normalnego usg, pani doktor powiedziala ze po pierwsze to jeszcze bardzo male dziecko a po drugie na tym etapie ciazy tylko u szczuplejszych pan widac dokladnie buzke dzidzi, a ja nadprogramowych kilogramow troche mam ;)
 
Do góry