reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny nie wiem już czy pisałam w wyprawkach ale napiszę tak przy okazji stronki którą Ola wrzuciła :)
Nie kupujcie moskitier na łóżeczko, to ładnie wygląda ale na nasze letnie maluchy zbędny dodatek jak będzie gorące lato dziecku w tym łóżeczku będzie za gorąco ;) zainwestujcie w siatki a najlepiej w moskitiery na okno, najlepszy jednorazowy wydatek jak zrobiłam w naszym mieszkaniu służą już 4 lata tylko na zimę zdejmuje i nic im nie jest :)

Lece spać brzuchatki :*** buziole
 
Ja też mam moskitiery w oknach, zmieniłam od 3 lat chyba jedną, bo się trochę podarła. Na zimę też nie zdejmuję. Jestem zachwycona - zero komarów, much i co najważniejsze dla mnie - os (mam fobię osową :/)
 
Dziewczyny doczytam Was jutro bo padam na nos. Dojechalismy, psa odebralismy, jestesmy wszyscy w lozku... Lacznie z psem. Malutka spi sobie... Jest najcudowniejszym psem na swiecie ze wzajemna miloscia od pierwszego lizniecia po buzi ;) mega lagodna, przyjazna i calusna, pieszczoch do potegi ;)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1423091359.244043.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423091359.244043.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423091359.244043.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 59
Bulteriery sa super do dzieci :) my tez mamy yorka ale ktory dzieci nieznosi i niestety ma razie jest z moja mama, musimy jakos stopniowo je ze soba poznac i socjalizowac...
 
reklama
Thriade wlasnie sciaganie gwarantuje im żywotnosc :) Zmiany temperatury itd u ciebie osy u nas od dwoch lat nalot biedronek ;) nie zamienila bym sie ale tez po 20 na okno to szok ;)

Monia czadowa psina :)))
 
Do góry