reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Kati głowa do góry :-) W pierwszym trymestrze leżałam 8 tygodni, więc wiem co czujesz. Obejrzalam wtedy wszystkie serie Czasu Honoru, nadrobilam zaległości książkowe. Zleci szybko zobaczysz, a później będzie Ci brakowało leniuchowania :-)
 
Kati ja pierwsza ciąze mielam lezaca, dobrze ze biblioteka przychodzila do mnie bo bym nie dala rady ...wiec odpoczywaj, cytaj, ogladaj nadrabiaj wszystkie zaleglosci a czas szybko minie
 
Dziewczyny rusza się Wam brzuch? Mój dzisiaj oszalał, chciałam Wam filmik wrzucić ale przez tel nie idzie:/
 
Dzięki dziewczyny ale pierwsza ciąża leżąca a druga z 4 - latkiem biegającym - to nie to samo. teraz moja mama czuwa w tym tyg. ale za tydzień nie będzie tak wesoło, ferie jeszcze są u nas. Jakoś go muszę na leżąco zająć. Będę dużo przerabiać literatury dziecięcej ;-)

Ja teraz już czuję słabiutko ale w 1 ciąży gdzieś pod koniec 18 tyg dopiero czułam więc spoko nie przejmujcie się. Też mi było dziwnie jak inne mamusie co miały już dzieci czuły a ja nic ale wasze dzieciaczki nadrobią potem ;-).
Powiem Wam że jest to niesamowite uczucie i dla tych ruchów mogłabym non stop chodzić w ciąży ;-)
 
kati dasz radę, a mały się nauczy bawić z leżącą mamą.

Nic wiecej nie pamiętam co napisałyście.

My dzisiaj po wizycie. Wszystko ok, ale ze względu na pojedyncze skurcze (z siłą porodowych) dalej mam brać Duphaston. Morfologia, mocz i TSH w normie. Dzidziałek chyba będzie smoczkowy, bo tak samo jak pierwszy zawsze z rączką w buzi go widzę :)

Dobranoc
 
Gurek a skurcze mocno odczuwalaś? Ja od pierwszego dnia ciąży bralam duphaston i luteine. Tą drugą juz dawno odstawilam i powoli mam tez odstawiać dupka.

To co jutro rano kierunek Lidl :-)
 
hej
Masakra ile Wy piszecie !!! nie nadrobię Was choćbym chciała;)
Ja sobie leżę... i szlag mnie już trafia...
Po amnio 3 dni tzw. krytyczne a do 2tyg mam stosować system "kanapowy"
dostaję już szału czytam ksiażki w zastraszającym tępie.
Nawet nie mam siły na BB. Czuje się dobrze ale uważam bardzo.
I... czuję już pukanie dzidziolka :-)
Buziaki dla Was :-)

Kati -a co ja mam powiedzieć -poleguje od 9 grudnia ,leże od 8 stycznia ....i pewnie jeszcze trochę to potrwa...
dziecko nauczy się bawić z lezącą Mamą :)( w drugiej ciązy też chwilę musiałam leżeć i mody -wtedy 4 latek dał radę )
ja tez nadal dupek (3 razy dziennie) ...

do lidla nie jadę -bojkot :)- do lipca jeszcze parę razy zdażę ;)
brzuch mi się dziś stawia -ciekawam co znowu ...
Młodzież się rusza az miło :)

ps -co czytać? skończyłam wszystkie zapasy ....

Miłego wieczoru kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry