reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Co do zakupów mam już fajny kojec i kilka ubranek :)
Na razie poluję na ubranka z firmy H&M "I love mum i dad" .. zamówiłam kilka komplecików i dresików przez internet :-D
Kiedyś tu fotkę wkleiłam i uważam że dzidziuś uroczo w tym wygląda :tak:
 
reklama
w pierwszej ciąży ruchy czuć między 18 a 22 tygodniem, raczej bliżej 20 podobno, ale to na początku i tak tylko mama czuje, ojciec żadnych "kopniaków" nie wyczuje, bo po prostu nie są tak mocne. nawet moja położna mówiła, że kobiety sobie często wmawiają, że coś czują, zwłaszcza jak twierdzą, że już w 10-11 tygodniu wyczuwają ruchy malucha.
 
Ja w pierwszej ciąży poczułam koło 20 tygodnia, znaczy w sumie czułam wcześniej, ale dopiero koło 20 załapałam że to to:) w drugiej trochę wcześniej, a teraz jak widać w 17 tygodniu i aż mnie dziwi, że to już i że przez skórę można wyczuć, a nie tylko wewnętrznie:) fajo. A warto dodać, że teraz pierwszy raz mam łożysko na tylnej ścianie.
 
w pierwszej ciąży ruchy czuć między 18 a 22 tygodniem, raczej bliżej 20 podobno, ale to na początku i tak tylko mama czuje, ojciec żadnych "kopniaków" nie wyczuje, bo po prostu nie są tak mocne. nawet moja położna mówiła, że kobiety sobie często wmawiają, że coś czują, zwłaszcza jak twierdzą, że już w 10-11 tygodniu wyczuwają ruchy malucha.
Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy jakoś około 12/13tc a potem były coraz mocniejsze i mocniejsze, a potem to już nawet bolało i tylko mój mąż umiał córcię uspokoić. Teraz też pierwsze ruchy były szybko ok 13tc a potem i przez parę dni cisza, teraz też nie mogę malej namierzyć, nie wiem gdzie się ukryła, w pon wizyta, już się nie mogę doczekać

Kto jutro idzie po wyprawkę do Lidla?
 
reklama
Do góry