reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

dreamgirl jednak mnie chyba dopadło...:-( katar, ból gardła... Poczytam w necie co można, a przy okazji jak będę na zakupach to podejdę do apteki.

Migotka gratuluje!!!!!! Piękna chwila- co??? :-D

zabka Żeby teraz u koleżanki było wszystko dobrze- swoją drogą, ale się naczekali...

Lava pewnie, że będzie dobrze:-) Trzeba tak myśleć!!!


Dziewczyny jaką miałam noc... Zaczynając od 22.30 Zośka mnie wołała do siebie do pokoju dosłownie co pół godziny. I tak łaziłam w kółko... O 1 stwierdziłam, że to bez sensu- wzięłam pościel, położyłam na podłodze i już przynajmniej nie musiałam chodzić. Czasami kładę się z nią na łóżku, ale jestem po godzinie cała "połamana". Oczywiście od 3 Zo spała ze mną na podłodze;-) O matko...
Teraz śniadanko i trzeba kombinować i wymyślić coś, żeby mały dzieć się nie nudził:-)
 
reklama
Witam sobotnie,widzę że oraz więcej z nas już po wizytach i widziało seducha gratuluje;) co do przeziębień to może syrop z cebuli? mój mąż robi też sobie oliwe z czosnkiem wyciśniętym i tym smaruje chlebek,nie choruje więc chyba działa;) więcej sposobów nie pamiętam,Zdrówka!
Milli dziewczyny mają rację może tak ma być że teraz nie bolą a np dalej są duże(u mnie np tak teraz jest) nie martw się na zapas.
ewelak podziwiam poświęcenie Ja w takich chwilach zagarniam do wyra do nas i najczęściej budzę się obolała bo córa lubi na mnie kończyny kłaść;) i ogólne się rozpycha.
coś miałam jeszcze napisać ale już nie pamiętam,miłej soboty u mnie pięknie się zapowiada...sprzątanie czeka;P
 
Ewelak - u mnie odrobinę lepiej. Ja lubię syrop z cebuli, więc piję go od dwóch dni w dość dużych ilościach. Do tego zwykłe witaminy dla ciężarnych i herbatę z dużą ilością cytryny i z miodem.

I tyle. Wzięłam wolne z pracy dzisiaj, bo lepiej się wyleżeć w domu.
Oczywiści już rano byłam oddać krew do drugiej bety, więc wieczorem powinnam mieć wyniki... Stresuję się tym przyznam... Jeszcze kilka godzin.

Chciałam się pochwalić moją córcią :)
IMG_6455.jpg
 

Załączniki

  • IMG_6455.jpg
    IMG_6455.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 54
Hej Dziewczyny

U mnie tez nocka ciezka kompletnie nie mogla spac a rano mdlosci mnie dopadly

Dreamgirl masz sliczna Coreczke :-) piekne zdjecie
Dobra decyzja lepiej sie wygrzac :-) Nie stresuj sie beta wszystko bedzie ok

Zabka gratuluje kolezance :-)

Migotka zobaczenie bijacego serduszka to magiczna chwila

Lava napewno wszystko bedzie ok :-) nie ma sie co martwic pozytywne myslenie to podstawa ;-)

Ja dzis ide na zakupy kupic nowe staniczki Stare mnie uwieraja strasznie Hihi pierwsze Mama zakupy :-D jej

Wszyscy u mnie w pracy wiedza Kierowniczka sie wygadala a jej powiedzialam bo musze isc w czwartek na usg
Na poczatku strasznie zla bylam i troche sie balam
Przepraszala mnie ale to taka radosna nowina ze musiala powiedziec komus no i jedna osoba drugiej i teraz wszyscy wiedza
 
Ewelak, no to niezłą miałaś noc. Mój Młody też dzisiaj wędrował w nocy do mojego łóżka, ale w końcu zaświeciłam mu światło w przedpokoju i poszedł spać. Kuruj się kuruj. Syropek z cebuli, miód, cytrynka i czosnek :) Co wymyśliłaś żeby się dzieć nie nudził? Podziel się, bo mój dzieć zdemolował swój pokój z nudów. :)

Dreamgirl trzymam kciuki za drugą betę. Nie stresuj się! Napewno przyrasta prawidłowo.
Piękną masz tą córę.

Ania łączę się w bólu jeśli chodzi o mdłości. Też bym z chęcią poszła po nowe staniczki, ale niestety mam duży biust i za jeden stanik płace coś około 200zł, więc narazie nie bardzo mi się opłaca kupować nowych, choć stare są przymaławe. Jestem pewna że piersi jeszcze mi urosną więc cierpliwie poczekam.
Co do kierowniczki, pewnie z radości nie umiała zachować dla siebie informacji. Ja wczoraj miałam spotkanie z ludźmi z którymi współpracuje przy pewnym projekcie i kumpel tak na mnie patrzy i wywiązała się taka rozmowa:

On: Wyglądasz jakbyś się miała porzygać...
Ja: No
On: Niedobrze Ci?
Ja: No
On: Jesteś w ciąży?
Ja: No
On: To fajnie
Ja: No, też się cieszę.

I zmieniłam temat, także też się teraz zastanawiam czy wziął to na poważnie i podzielił się nowiną z resztą po moim wyjściu i też już wszyscy wiedzą, czy odebrał to jako taki żarcik :)


U mnie bez zmian, oskrzela dalej o sobie przypominają, Mdłości dalej się pojawiają z rana i odpuszczają późnym wieczorem. Totalnie spadł mi apetyt i muszę się godzine zastanawiać co w siebie wmusić.

Dziewczyny jak u was z przytulankami? Mnie ostatnio podczas strasznie zaczął boleć jajnik w którym jest ciałko żółte i zrezygnowałam. Nie wiem czy powinnam próbować czy poczekać do końca 1go trymestru. Ale to zwariować idzie.
 
anieok REWELACYJNA wymiana zdań odnośnie ciąży!!!!!!!!!!!!!!! hahhahahaah :laugh2: Też już przeszłam wywalenie wszystkiego w jej pokoju... Pomysłu brak. Póki co biega z naszą sunią i rzuca jej piłkę- sąsiedzi na dole zwariują;-) Po obiadku na pewno wyjmiemy farby, a i może "napiszemy" list do Świętego Mikołaja. Przydałoby się wiedzieć, jakie dziecko ma zapotrzebowanie :-D
 
No i mam już wynik - 12129 U/l - mały przyrost :(
Mam się zgłosić na USG i będzie jakieś poszerzenie diagnostyki.
Coś jest nie tak... :( Przykro mi niezmiernie powiem Wam.
 
Dreamgirl kochana nie smutaj na pewno wszystko bedzie dobrze!!
Z jednej strony ja sie cieszę ze jeszcze nie miałam żadnych badań, testów krwi itd. Dzisiaj rano dla uspokojenia sie zrobiłam sobie tescik a jak zobaczyłam dwie piękne grube krechy to od razu uśmiech na twarzy sie pojawił;)
Dziewczyny kiedy zaczęły was dopadac pierwsze mdłości? Moja ciąża była taka wyczekiwana ze ja nawet cieszyła bym sie z pierwszych mdłości :)
Jak rozpoczelam cały proces in vitro powiedziałam o tym mojej "szefowej" a ta co oczywiście? Nie umiała trzac języka za zębami i tez juz dużo osób wie.
 
Dreamgirl mimo wszystko beta przyrosła, trochę mało, ale jednak jeszcze może być wszystko ok. Zgłoś się na to USG. Może jeszcze sama dla siebie zrób bete w poniedziałek i porównaj?

Aniq, ja w pierwszej ciąży miałam mdłości ze 2 dni po spodziewanej @ a teraz przyszły około 5t5d.


Ewelak takie rozmowy lubie najbardziej :) Przecież nie zaprzeczę skoro jestem w tej ciąży, ale też nie będę się celowo chwalić. Podejrzewam że przez moje podejście on sam nie wie czy żartowałam czy nie :)
 
reklama
Do góry