reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja mam bazę do fotelika. A siedzenia w moim starym aucie są pod dość dużym kontem w dół w stronę oparcia. Myslam że tu jest przyczyna. Teraz mam nowe auto ale jeszcze nie zdążyłam tego sprawdzić. Szukałam czegoś właśnie o koncie ułożenia i natknęłam się na artykuł powyżej ale ciężko mi go ogarnąć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej ja też mam cabriofixa ale u nas juz niema problemu z płaczem podczas jazdy. A co do pozycji siedzenia to chyba zależy od foteli .. bo u nas w audi są jakieś kubełkowe siedzenia i faktycznie młoda jest " zwinieta w kulkę " a znowuz w VW tomka mała siedzi idealnie..

Nooooo to super....:banghead:
Bo my właśnie audi mamy teraz.

Mam prośbę.Jeśli znajdziesz chwilę czasu mogłabyś mi przesłać zdjęcie samego fotelika z wkładka...ciekawa jestem jak u ciebie leży. Może robię jakiś błąd. Bo twoja dziewczynka zupełnie inaczej wygląda jak w tym foteliku niż moja chociaż jak fotelik leży na podłodze to mam wrazenie że jest lepiej.
 
He he moje dziecko puszcza bąki przez sen:-D Zazwyczaj śpię razem z nią ale dziś mam dużo do zrobienia więc korzystam z okazji ze jeszcze śpi :-D
Mala dużo ciumka przez sen :-D Ostatnio jak zaczęła strzelać na tych swoich ustkach to myślałam że mi się gniazdka popaliły :-D
 
Michasia proszę ;)
 

Załączniki

  • 1443594574679.jpg
    1443594574679.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 59
  • 1443594585619.jpg
    1443594585619.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry