reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

cześć wszystkim:-)
u mnie dzisiaj był jakiś kryzys.. mam mało mleka i nie mogę wykarmić Patryka zawsze muszę dokarmić mm ok 30-50ml w zależności od potrzeb.. Po za tym całymi dniami siedzę sama z dziećmi, nawet nikt mnie nie odwiedzi.. Wychodzę dopiero przed 17 na spacer i wracam ok 18.30.. Dzisiaj na kilka godzin małżonek ma przyjechać ale rano już o 5 wyjeżdża.. To by było tyle z marudzenia co u mnie..

Martyska cudna córcia :-)
Ewczis dużo sił dla was i szybkiego powrotu do zdrówka!
Thriade jeszcze trochę i ty przytulisz swoją córcie :-)
 
reklama
Dziś byłam na ktg, na 45 min zapisu, "aż" dwa skurcze, które ledwo czułam.. ehhhhh :( Jutro pewnie zostawią mnie w szpitalu. Nie tak to sobie wszystko wyobrażałam :(
 
Dziewczyny kto ogarnia temat zasiłku macierzyńskiego?
Jak napisać w oświadczeniu,że chcę ten wariant przez rok 80%?
 
Miq we wniosku do pracodawcy musisz napisać ze chcesz od razu wszystkie tezy urlopy: macierzyński, dodatkowy macierzyński i rodzicielski- tj 52 tyg.
 
Dzień dobry:) U nas w zasadzie wszystko super:) Pierwsze 1,5 doby było ciężkie, bo mleczka było za mało, no więc trochę było płaczu i prawie ciągłe wiszenie na cycusiu;) Ale daliśmy radę:) Teraz już mam nawał, a Stefi cały czas zadowolony, więc mama też. Wreszcie mam czas na swobodne skorzystanie z łazienki itp. A wczoraj to już czułam się jak żul;) Skurcze obkurczające już mam lżejsze, a krocze w ogóle nie doskwiera także super (to jest nieporównywalna różnica z poprzednimi porodami podczas których byłam nacinana). Stefek trochę poranił mi sutki, ale regularnie smaruję swoim mlekiem i już jest lepiej. W związku z GBSem zrobili małemu różne badania z krwi i wszystko wyszło dobrze, dziś pewnie powtórka. Trochę Stefek zżółkł, więc trzymajcie kciuki, żeby bilirubina nie była zbyt wysoka to wyjdziemy dziś do domku. Bardzo tęsknię za moimi chłopcami!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry