reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ewcia gratulacje!! Zrobilas to blyskawicznie.
Ja sie tez pochwale, Maja jest z nami od 9:15, urodzona silami natury, wazy 3100g, mierzy 51 cm i jest dzielna i twarda hak stado bizonow ;)
To prawda ze porod jest w umysle, udalo mi sie bez znieczulenia, bez oksy.
No ale co rzyglam to moje ;) skurcze regularne mialam od 1 w nocy, o 5:30 odeszly wody, o 9:00 skurcze parte i po 15 minutach na swiecie. Miedzy 7 a 9 chcialam sie 3 razy zabic, ale nie mialam tyle sily ;) przypuszczam ze imersja wodna mi bardzo pomogla.
Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie na tym forum ! Idziemy teraz w kime ;)
 
Ewcia gratulacje!! Zrobilas to blyskawicznie.
Ja sie tez pochwale, Maja jest z nami od 9:15, urodzona silami natury, wazy 3100g, mierzy 51 cm i jest dzielna i twarda hak stado bizonow ;)
To prawda ze porod jest w umysle, udalo mi sie bez znieczulenia, bez oksy.
No ale co rzyglam to moje ;) skurcze regularne mialam od 1 w nocy, o 5:30 odeszly wody, o 9:00 skurcze parte i po 15 minutach na swiecie. Miedzy 7 a 9 chcialam sie 3 razy zabic, ale nie mialam tyle sily ;) przypuszczam ze imersja wodna mi bardzo pomogla.
Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie na tym forum ! Idziemy teraz w kime ;)
Gratulacje[emoji4]
 
gratulacje rozpakowanym :) już niewiele nas zostało... ale i lipca niewiele. ciekawe czy Thriade się załapie (;
Olga nie wkurzaj ciężarnej! ;) teraz zmieniłam zdanie i chce doczekać do weekendu bo mamy tu 32 stopnie i więcej cały czas.

Ewcia gratulacje!! Zrobilas to blyskawicznie.
Ja sie tez pochwale, Maja jest z nami od 9:15, urodzona silami natury, wazy 3100g, mierzy 51 cm i jest dzielna i twarda hak stado bizonow ;)
To prawda ze porod jest w umysle, udalo mi sie bez znieczulenia, bez oksy.
No ale co rzyglam to moje ;) skurcze regularne mialam od 1 w nocy, o 5:30 odeszly wody, o 9:00 skurcze parte i po 15 minutach na swiecie. Miedzy 7 a 9 chcialam sie 3 razy zabic, ale nie mialam tyle sily ;) przypuszczam ze imersja wodna mi bardzo pomogla.
Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie na tym forum ! Idziemy teraz w kime ;)
Gratuluję!! Też Ci w sumie szybko poszło!

Ja przy tej całej pogodzie mam dziś dodatkowo migrenę. Mam ochotę się zabić ;/
 
Thriade a ty nie masz skierowania do szpitala na wywoływanie? Jednak będziesz juz chyba z tydzień po? Dobrze kojarzę?
 
reklama
Husky gratulacje!!!! Dzielna kobieta z Ciebie. A ja urodziłam godzinę po podaniu znieczulenia, więc spokojnie mogłam wytrwać, ale taki strachuś ze mnie i trudno;) hehehe. Parte spokojnie czułam nawet na znieczuleniu, więc na szczęście gładko poszło.

Stefcio na razie śpi i śpi:) A i oczywiście urodziłam za szybko po podaniu antybiotyku w związku z GBS i coś będą robić w związku z tym, ale nie wiem co.
 
Do góry