reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Perła zastrzyki przeciwzakrzepowe to norma. Najczęściej Fraxyparyna ew. Clexan. W szpitalu chyba zawsze dają. Nie wiem jak później, bo ja z innych względów brałam jeszcze przez 4 tyg po porodzie.
Na niedokładnie dziecka polecam jeszcze chustę. Nosisz, a jak zaśnie to robisz co chcesz a maluch śpi w chuście. Mi się odkładanie śpiącego z chusty nie udawało.
 
Ehh to miałam luksusy dostałam po cc 4 suchary i herbatę :) dziewczyny czy wy też po cc dostajecie zastrzyki przeciwzakrzepowe? Mi dawali w szpitalu i do domu dostałam 10.

Ja dostalam do domu 5 i wczoraj je skaczylam juz .... A jak nasze kobiety nie rozpakowane sie czuja ? Mnie rwie brzuch strasznie . .. Malutki moj to glodomor je je je i je ....A teraz jem sniadanie ...
 
avalka- gratulacje!!
klaudia- trymaj sie :)!

ja dzis w planach mam kladzenie tapety w dzieciecym pokoju:eek:tylko jedna sciana, ale nie wiem jak sie do tego zabiore. Ktoras ma doswiadczenie?:) jakies porady?;-)

i pytanie do tych, co juz po. Czy te wklady poporodowe z Belli daja rade? czy moze macie porownanie z innymi, ktore sie lepiej sprawdzaja. Na razie mam jedna paczke z Belli, no I musze dokupic jeszcze, wiec moze cos innego?
 
avalka- gratulacje!!
klaudia- trymaj sie :)!

ja dzis w planach mam kladzenie tapety w dzieciecym pokoju:eek:tylko jedna sciana, ale nie wiem jak sie do tego zabiore. Ktoras ma doswiadczenie?:) jakies porady?;-)

i pytanie do tych, co juz po. Czy te wklady poporodowe z Belli daja rade? czy moze macie porownanie z innymi, ktore sie lepiej sprawdzaja. Na razie mam jedna paczke z Belli, no I musze dokupic jeszcze, wiec moze cos innego?

U mnie bella dala rade jak najbardziej nic nie przeciekalo itp... A powiem ze malo nie lecialo ...
 
Mój połóg jest bardzo lekki i bella to aż nad to :) daje radę

U nas podobnie nocka z głowy. Jeszcze młoda ojca przyciagneła do nas więc w ogóle nie dało się wytrzymać :/ aby do południa bo teraz słońce daje popalić najgorzej bo po oknach daje ehhh młody już w pampku a mój mądry mąż wymyślił że powinnam go przykryć... nie mam sił do niego No ale co się dziwić jak pojechał... UWAGA! w długi jeansach i czarnej koszulce.Gratulowałam mu przy wyjściu wyboru garderoby i życzyłam powodzenia w przetrwaniu dnia dzisiejszego więc od rana na fochu ;)
 
reklama
avalka- gratulacje!!
klaudia- trymaj sie :)!

ja dzis w planach mam kladzenie tapety w dzieciecym pokoju:eek:tylko jedna sciana, ale nie wiem jak sie do tego zabiore. Ktoras ma doswiadczenie?:) jakies porady?;-)

i pytanie do tych, co juz po. Czy te wklady poporodowe z Belli daja rade? czy moze macie porownanie z innymi, ktore sie lepiej sprawdzaja. Na razie mam jedna paczke z Belli, no I musze dokupic jeszcze, wiec moze cos innego?

Również polecam Belle. Ja używałam tylko w szpitalu. A teraz zwykle podpaski bella bez problemu dają radę :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry